Skiweer Saksen

Weersverwachting in Sachsen voor 64 Skigebieden - Weer in de bergen in Sachsen voor 7 dagen


Weer Saksen

Weer in Sachsen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Sachsen voor 64 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Saksen

1-50 van 64 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1215 m Dal 911 m
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/10 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
zo
bewolkt
0/11 °C 2/13 °C
ma
helder
2/13 °C 4/15 °C
di
buien
5/13 °C 7/15 °C
wo
helder
4/12 °C 6/14 °C
do
bewolkt
6/13 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 1215 m -1/2 °C -1/2 °C 0/11 °C 2/13 °C 5/13 °C 4/12 °C 6/13 °C
Dal 911 m 1/10 °C 1/9 °C 2/13 °C 4/15 °C 7/15 °C 6/14 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 760 m Dal 620 m
vr
onweer
2/11 °C 2/12 °C
za
buien
1/9 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
2/14 °C 2/15 °C
ma
helder
5/17 °C 5/18 °C
di
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
wo
regen
7/15 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
bewolkt
Berg 760 m 2/11 °C 1/9 °C 2/14 °C 5/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/17 °C
Dal 620 m 2/12 °C 1/10 °C 2/15 °C 5/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 845 m Dal 750 m
vr
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
za
buien
3/10 °C 3/10 °C
zo
helder
2/13 °C 2/13 °C
ma
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
di
bewolkt
9/13 °C 9/13 °C
wo
buien
9/15 °C 9/15 °C
do
helder
7/16 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 845 m 4/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 5/17 °C 9/13 °C 9/15 °C 7/16 °C
Dal 750 m 4/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 5/17 °C 9/13 °C 9/15 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 745 m Dal 650 m
vr
onweer
2/9 °C 3/10 °C
za
buien
2/8 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
ma
helder
6/15 °C 7/16 °C
di
helder
8/14 °C 9/15 °C
wo
regen
8/13 °C 9/14 °C
do
bewolkt
10/15 °C 11/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
do
bewolkt
Berg 745 m 2/9 °C 2/8 °C 2/12 °C 6/15 °C 8/14 °C 8/13 °C 10/15 °C
Dal 650 m 3/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 7/16 °C 9/15 °C 9/14 °C 11/16 °C

Weer in skigebied Berg 465 m Dal 297 m
vr
onweer
3/11 °C 4/12 °C
za
bewolkt
3/10 °C 4/11 °C
zo
buien
3/14 °C 4/15 °C
ma
bewolkt
6/18 °C 7/19 °C
di
buien
9/16 °C 10/17 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 465 m 3/11 °C 3/10 °C 3/14 °C 6/18 °C 9/16 °C 8/16 °C 9/17 °C
Dal 297 m 4/12 °C 4/11 °C 4/15 °C 7/19 °C 10/17 °C 9/17 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 554 m Dal 455 m
vr
onweer
3/11 °C 4/11 °C
za
buien
3/10 °C 4/10 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 4/14 °C
ma
helder
7/17 °C 8/17 °C
di
helder
9/16 °C 10/16 °C
wo
regen
9/15 °C 10/15 °C
do
bewolkt
11/17 °C 12/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
do
bewolkt
Berg 554 m 3/11 °C 3/10 °C 3/14 °C 7/17 °C 9/16 °C 9/15 °C 11/17 °C
Dal 455 m 4/11 °C 4/10 °C 4/14 °C 8/17 °C 10/16 °C 10/15 °C 12/17 °C

Weer in skigebied Berg 826 m Dal 740 m
vr
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
za
buien
3/10 °C 3/10 °C
zo
helder
2/13 °C 2/13 °C
ma
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
di
bewolkt
9/13 °C 9/13 °C
wo
buien
9/15 °C 9/15 °C
do
helder
7/16 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 826 m 4/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 5/17 °C 9/13 °C 9/15 °C 7/16 °C
Dal 740 m 4/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 5/17 °C 9/13 °C 9/15 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 560 m
vr
onweer
2/11 °C 2/12 °C
za
buien
1/9 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
2/14 °C 2/15 °C
ma
helder
5/17 °C 5/18 °C
di
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
wo
regen
7/15 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
bewolkt
Berg 750 m 2/11 °C 1/9 °C 2/14 °C 5/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/17 °C
Dal 560 m 2/12 °C 1/10 °C 2/15 °C 5/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 485 m Dal 365 m
vr
buien
6/14 °C 6/15 °C
za
buien
5/14 °C 5/15 °C
zo
bewolkt
4/16 °C 4/17 °C
ma
helder
7/18 °C 7/19 °C
di
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
buien
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
Berg 485 m 6/14 °C 5/14 °C 4/16 °C 7/18 °C 9/16 °C 9/17 °C 9/18 °C
Dal 365 m 6/15 °C 5/15 °C 4/17 °C 7/19 °C 9/17 °C 9/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 610 m
vr
onweer
2/10 °C 3/11 °C
za
buien
0/9 °C 1/10 °C
zo
buien
1/13 °C 2/14 °C
ma
helder
4/16 °C 5/17 °C
di
regen
8/14 °C 9/15 °C
wo
helder
7/15 °C 8/16 °C
do
helder
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
regen
wo
helder
do
helder
Berg 740 m 2/10 °C 0/9 °C 1/13 °C 4/16 °C 8/14 °C 7/15 °C 6/16 °C
Dal 610 m 3/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 5/17 °C 9/15 °C 8/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 630 m Dal 515 m
vr
onweer
5/12 °C 6/12 °C
za
bewolkt
4/12 °C 5/12 °C
zo
helder
1/14 °C 2/14 °C
ma
helder
4/16 °C 5/16 °C
di
bewolkt
7/12 °C 8/12 °C
wo
buien
6/15 °C 7/15 °C
do
buien
7/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
Berg 630 m 5/12 °C 4/12 °C 1/14 °C 4/16 °C 7/12 °C 6/15 °C 7/15 °C
Dal 515 m 6/12 °C 5/12 °C 2/14 °C 5/16 °C 8/12 °C 7/15 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 640 m
vr
onweer
1/10 °C 2/11 °C
za
buien
2/10 °C 3/11 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 3/14 °C
ma
helder
5/16 °C 6/17 °C
di
buien
6/15 °C 7/16 °C
wo
helder
6/14 °C 7/15 °C
do
bewolkt
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 740 m 1/10 °C 2/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/15 °C
Dal 640 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 777 m Dal 666 m
vr
onweer
2/10 °C 3/11 °C
za
buien
0/9 °C 1/10 °C
zo
buien
1/13 °C 2/14 °C
ma
helder
4/16 °C 5/17 °C
di
regen
8/14 °C 9/15 °C
wo
helder
7/15 °C 8/16 °C
do
helder
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
regen
wo
helder
do
helder
Berg 777 m 2/10 °C 0/9 °C 1/13 °C 4/16 °C 8/14 °C 7/15 °C 6/16 °C
Dal 666 m 3/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 5/17 °C 9/15 °C 8/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 416 m Dal 300 m
vr
bewolkt
6/13 °C 6/14 °C
za
buien
5/12 °C 5/13 °C
zo
helder
4/15 °C 4/16 °C
ma
zonnig
7/19 °C 7/20 °C
di
bewolkt
11/15 °C 11/16 °C
wo
buien
11/17 °C 11/18 °C
do
helder
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 416 m 6/13 °C 5/12 °C 4/15 °C 7/19 °C 11/15 °C 11/17 °C 9/18 °C
Dal 300 m 6/14 °C 5/13 °C 4/16 °C 7/20 °C 11/16 °C 11/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 764 m Dal 669 m
vr
buien
1/11 °C 2/12 °C
za
buien
1/10 °C 2/11 °C
zo
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
ma
helder
4/16 °C 5/17 °C
di
buien
7/16 °C 8/17 °C
wo
helder
6/15 °C 7/16 °C
do
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 764 m 1/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 4/16 °C 7/16 °C 6/15 °C 8/16 °C
Dal 669 m 2/12 °C 2/11 °C 3/15 °C 5/17 °C 8/17 °C 7/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 657 m Dal 584 m
vr
onweer
3/10 °C 3/10 °C
za
buien
3/9 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
3/13 °C 3/13 °C
ma
helder
7/16 °C 7/16 °C
di
helder
9/15 °C 9/15 °C
wo
regen
9/14 °C 9/14 °C
do
bewolkt
11/16 °C 11/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
do
bewolkt
Berg 657 m 3/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 7/16 °C 9/15 °C 9/14 °C 11/16 °C
Dal 584 m 3/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 7/16 °C 9/15 °C 9/14 °C 11/16 °C

Weer in skigebied Berg 840 m Dal 760 m
vr
onweer
1/9 °C 1/10 °C
za
buien
2/9 °C 2/10 °C
zo
bewolkt
2/12 °C 2/13 °C
ma
helder
5/15 °C 5/16 °C
di
buien
6/14 °C 6/15 °C
wo
helder
6/13 °C 6/14 °C
do
bewolkt
8/14 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 840 m 1/9 °C 2/9 °C 2/12 °C 5/15 °C 6/14 °C 6/13 °C 8/14 °C
Dal 760 m 1/10 °C 2/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 820 m Dal 713 m
vr
buien
1/11 °C 2/12 °C
za
buien
1/10 °C 2/11 °C
zo
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
ma
helder
4/16 °C 5/17 °C
di
buien
7/16 °C 8/17 °C
wo
helder
6/15 °C 7/16 °C
do
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 820 m 1/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 4/16 °C 7/16 °C 6/15 °C 8/16 °C
Dal 713 m 2/12 °C 2/11 °C 3/15 °C 5/17 °C 8/17 °C 7/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 682 m Dal 564 m
vr
onweer
2/10 °C 2/12 °C
za
buien
3/10 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
3/13 °C 3/15 °C
ma
helder
6/16 °C 6/18 °C
di
buien
7/15 °C 7/17 °C
wo
helder
7/14 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/15 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 682 m 2/10 °C 3/10 °C 3/13 °C 6/16 °C 7/15 °C 7/14 °C 9/15 °C
Dal 564 m 2/12 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 777 m Dal 677 m
vr
onweer
1/10 °C 2/11 °C
za
buien
2/10 °C 3/11 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 3/14 °C
ma
helder
5/16 °C 6/17 °C
di
buien
6/15 °C 7/16 °C
wo
helder
6/14 °C 7/15 °C
do
bewolkt
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 777 m 1/10 °C 2/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/15 °C
Dal 677 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 540 m Dal 440 m
vr
onweer
2/12 °C 3/12 °C
za
buien
3/12 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
3/15 °C 4/15 °C
ma
helder
6/18 °C 7/18 °C
di
buien
7/17 °C 8/17 °C
wo
helder
7/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
9/17 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 540 m 2/12 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/17 °C
Dal 440 m 3/12 °C 4/12 °C 4/15 °C 7/18 °C 8/17 °C 8/16 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 602 m Dal 506 m
vr
onweer
2/11 °C 3/12 °C
za
buien
3/11 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 4/15 °C
ma
helder
6/17 °C 7/18 °C
di
buien
7/16 °C 8/17 °C
wo
helder
7/15 °C 8/16 °C
do
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 602 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C
Dal 506 m 3/12 °C 4/12 °C 4/15 °C 7/18 °C 8/17 °C 8/16 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 640 m Dal 558 m
vr
onweer
2/11 °C 2/12 °C
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 3/15 °C
ma
helder
6/17 °C 6/18 °C
di
buien
7/16 °C 7/17 °C
wo
helder
7/15 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 640 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C
Dal 558 m 2/12 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 815 m Dal 679 m
vr
onweer
1/10 °C 2/11 °C
za
buien
2/10 °C 3/11 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 3/14 °C
ma
helder
5/16 °C 6/17 °C
di
buien
6/15 °C 7/16 °C
wo
helder
6/14 °C 7/15 °C
do
bewolkt
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 815 m 1/10 °C 2/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/15 °C
Dal 679 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 724 m Dal 610 m
vr
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
za
buien
3/10 °C 3/10 °C
zo
helder
2/13 °C 2/13 °C
ma
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
di
bewolkt
9/13 °C 9/13 °C
wo
buien
9/15 °C 9/15 °C
do
helder
7/16 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 724 m 4/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 5/17 °C 9/13 °C 9/15 °C 7/16 °C
Dal 610 m 4/11 °C 3/10 °C 2/13 °C 5/17 °C 9/13 °C 9/15 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 943 m Dal 848 m
vr
onweer
1/9 °C 1/10 °C
za
buien
0/7 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
ma
helder
4/15 °C 4/16 °C
di
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
wo
regen
6/13 °C 6/14 °C
do
bewolkt
8/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
bewolkt
Berg 943 m 1/9 °C 0/7 °C 1/12 °C 4/15 °C 6/14 °C 6/13 °C 8/15 °C
Dal 848 m 1/10 °C 0/8 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 638 m Dal 585 m
vr
onweer
2/12 °C 2/12 °C
za
buien
1/10 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
2/15 °C 2/15 °C
ma
helder
5/18 °C 5/18 °C
di
bewolkt
7/17 °C 7/17 °C
wo
regen
7/16 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
bewolkt
Berg 638 m 2/12 °C 1/10 °C 2/15 °C 5/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/18 °C
Dal 585 m 2/12 °C 1/10 °C 2/15 °C 5/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 626 m Dal 535 m
vr
onweer
2/11 °C 2/12 °C
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 3/15 °C
ma
helder
6/17 °C 6/18 °C
di
buien
7/16 °C 7/17 °C
wo
helder
7/15 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 626 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C
Dal 535 m 2/12 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 611 m Dal 511 m
vr
onweer
3/11 °C 3/12 °C
za
buien
1/10 °C 1/11 °C
zo
buien
2/14 °C 2/15 °C
ma
helder
5/17 °C 5/18 °C
di
regen
9/15 °C 9/16 °C
wo
helder
8/16 °C 8/17 °C
do
helder
7/17 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
regen
wo
helder
do
helder
Berg 611 m 3/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 5/17 °C 9/15 °C 8/16 °C 7/17 °C
Dal 511 m 3/12 °C 1/11 °C 2/15 °C 5/18 °C 9/16 °C 8/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 760 m Dal 660 m
vr
onweer
1/10 °C 2/11 °C
za
buien
2/10 °C 3/11 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 3/14 °C
ma
helder
5/16 °C 6/17 °C
di
buien
6/15 °C 7/16 °C
wo
helder
6/14 °C 7/15 °C
do
bewolkt
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 760 m 1/10 °C 2/10 °C 2/13 °C 5/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/15 °C
Dal 660 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 510 m Dal 430 m
vr
buien
5/14 °C 6/14 °C
za
buien
4/14 °C 5/14 °C
zo
bewolkt
3/16 °C 4/16 °C
ma
helder
6/18 °C 7/18 °C
di
bewolkt
8/16 °C 9/16 °C
wo
buien
8/17 °C 9/17 °C
do
buien
8/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
Berg 510 m 5/14 °C 4/14 °C 3/16 °C 6/18 °C 8/16 °C 8/17 °C 8/18 °C
Dal 430 m 6/14 °C 5/14 °C 4/16 °C 7/18 °C 9/16 °C 9/17 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 460 m Dal 400 m
vr
onweer
3/11 °C 4/12 °C
za
bewolkt
3/10 °C 4/11 °C
zo
buien
3/14 °C 4/15 °C
ma
bewolkt
6/18 °C 7/19 °C
di
buien
9/16 °C 10/17 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 460 m 3/11 °C 3/10 °C 3/14 °C 6/18 °C 9/16 °C 8/16 °C 9/17 °C
Dal 400 m 4/12 °C 4/11 °C 4/15 °C 7/19 °C 10/17 °C 9/17 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 460 m Dal 430 m
vr
onweer
3/11 °C 4/11 °C
za
buien
3/10 °C 4/10 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 4/14 °C
ma
helder
7/17 °C 8/17 °C
di
helder
9/16 °C 10/16 °C
wo
regen
9/15 °C 10/15 °C
do
bewolkt
11/17 °C 12/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
do
bewolkt
Berg 460 m 3/11 °C 3/10 °C 3/14 °C 7/17 °C 9/16 °C 9/15 °C 11/17 °C
Dal 430 m 4/11 °C 4/10 °C 4/14 °C 8/17 °C 10/16 °C 10/15 °C 12/17 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 540 m
vr
onweer
3/10 °C 3/11 °C
za
buien
3/9 °C 3/10 °C
zo
bewolkt
3/13 °C 3/14 °C
ma
helder
7/16 °C 7/17 °C
di
helder
9/15 °C 9/16 °C
wo
regen
9/14 °C 9/15 °C
do
bewolkt
11/16 °C 11/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
do
bewolkt
Berg 600 m 3/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 7/16 °C 9/15 °C 9/14 °C 11/16 °C
Dal 540 m 3/11 °C 3/10 °C 3/14 °C 7/17 °C 9/16 °C 9/15 °C 11/17 °C

Weer in skigebied Berg 670 m Dal 590 m
vr
onweer
1/10 °C 1/10 °C
za
buien
0/8 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
1/13 °C 1/13 °C
ma
helder
4/16 °C 4/16 °C
di
bewolkt
6/15 °C 6/15 °C
wo
regen
6/14 °C 6/14 °C
do
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
bewolkt
Berg 670 m 1/10 °C 0/8 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/16 °C
Dal 590 m 1/10 °C 0/8 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/15 °C 6/14 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 648 m Dal 609 m
vr
onweer
2/12 °C 2/12 °C
za
buien
1/10 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
2/15 °C 2/15 °C
ma
helder
5/18 °C 5/18 °C
di
bewolkt
7/17 °C 7/17 °C
wo
regen
7/16 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
regen
do
bewolkt
Berg 648 m 2/12 °C 1/10 °C 2/15 °C 5/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/18 °C
Dal 609 m 2/12 °C 1/10 °C 2/15 °C 5/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 513 m Dal 442 m
vr
onweer
3/12 °C 3/12 °C
za
buien
4/12 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
ma
helder
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
8/17 °C 8/17 °C
wo
helder
8/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 513 m 3/12 °C 4/12 °C 4/15 °C 7/18 °C 8/17 °C 8/16 °C 10/17 °C
Dal 442 m 3/12 °C 4/12 °C 4/15 °C 7/18 °C 8/17 °C 8/16 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 675 m Dal 595 m
vr
onweer
2/11 °C 2/11 °C
za
buien
3/11 °C 3/11 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 3/14 °C
ma
helder
6/17 °C 6/17 °C
di
buien
7/16 °C 7/16 °C
wo
helder
7/15 °C 7/15 °C
do
bewolkt
9/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 675 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C
Dal 595 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 635 m Dal 582 m
vr
onweer
3/11 °C 3/12 °C
za
buien
1/10 °C 1/11 °C
zo
buien
2/14 °C 2/15 °C
ma
helder
5/17 °C 5/18 °C
di
regen
9/15 °C 9/16 °C
wo
helder
8/16 °C 8/17 °C
do
helder
7/17 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
regen
wo
helder
do
helder
Berg 635 m 3/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 5/17 °C 9/15 °C 8/16 °C 7/17 °C
Dal 582 m 3/12 °C 1/11 °C 2/15 °C 5/18 °C 9/16 °C 8/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 480 m Dal 410 m
vr
onweer
3/12 °C 3/13 °C
za
buien
4/12 °C 4/13 °C
zo
bewolkt
4/15 °C 4/16 °C
ma
helder
7/18 °C 7/19 °C
di
buien
8/17 °C 8/18 °C
wo
helder
8/16 °C 8/17 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 480 m 3/12 °C 4/12 °C 4/15 °C 7/18 °C 8/17 °C 8/16 °C 10/17 °C
Dal 410 m 3/13 °C 4/13 °C 4/16 °C 7/19 °C 8/18 °C 8/17 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 560 m
vr
onweer
2/11 °C 2/12 °C
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 3/15 °C
ma
helder
6/17 °C 6/18 °C
di
buien
7/16 °C 7/17 °C
wo
helder
7/15 °C 7/16 °C
do
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 610 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C
Dal 560 m 2/12 °C 3/12 °C 3/15 °C 6/18 °C 7/17 °C 7/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 580 m
vr
onweer
2/11 °C 2/11 °C
za
buien
3/11 °C 3/11 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 3/14 °C
ma
helder
6/17 °C 6/17 °C
di
buien
7/16 °C 7/16 °C
wo
helder
7/15 °C 7/15 °C
do
bewolkt
9/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 660 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C
Dal 580 m 2/11 °C 3/11 °C 3/14 °C 6/17 °C 7/16 °C 7/15 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 450 m Dal 385 m
vr
buien
6/14 °C 6/15 °C
za
buien
5/14 °C 5/15 °C
zo
bewolkt
4/16 °C 4/17 °C
ma
helder
7/18 °C 7/19 °C
di
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
buien
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
Berg 450 m 6/14 °C 5/14 °C 4/16 °C 7/18 °C 9/16 °C 9/17 °C 9/18 °C
Dal 385 m 6/15 °C 5/15 °C 4/17 °C 7/19 °C 9/17 °C 9/18 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 860 m Dal 790 m
vr
buien
1/11 °C 1/11 °C
za
buien
1/10 °C 1/10 °C
zo
bewolkt
2/14 °C 2/14 °C
ma
helder
4/16 °C 4/16 °C
di
buien
7/16 °C 7/16 °C
wo
helder
6/15 °C 6/15 °C
do
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 860 m 1/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 4/16 °C 7/16 °C 6/15 °C 8/16 °C
Dal 790 m 1/11 °C 1/10 °C 2/14 °C 4/16 °C 7/16 °C 6/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 390 m Dal 330 m
vr
onweer
4/12 °C 4/12 °C
za
bewolkt
4/11 °C 4/11 °C
zo
buien
4/15 °C 4/15 °C
ma
bewolkt
7/19 °C 7/19 °C
di
buien
10/17 °C 10/17 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
do
buien
10/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
buien
Berg 390 m 4/12 °C 4/11 °C 4/15 °C 7/19 °C 10/17 °C 9/17 °C 10/18 °C
Dal 330 m 4/12 °C 4/11 °C 4/15 °C 7/19 °C 10/17 °C 9/17 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 640 m Dal 590 m
vr
onweer
3/10 °C 3/10 °C
za
buien
3/9 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
3/13 °C 3/13 °C
ma
helder
7/16 °C 7/16 °C
di
helder
9/15 °C 9/15 °C
wo
regen
9/14 °C 9/14 °C
do
bewolkt
11/16 °C 11/16 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
wo
regen
do
bewolkt
Berg 640 m 3/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 7/16 °C 9/15 °C 9/14 °C 11/16 °C
Dal 590 m 3/10 °C 3/9 °C 3/13 °C 7/16 °C 9/15 °C 9/14 °C 11/16 °C

Weer in skigebied Berg 470 m Dal 450 m
vr
onweer
3/12 °C 3/12 °C
za
buien
4/12 °C 4/12 °C
zo
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
ma
helder
7/18 °C 7/18 °C
di
buien
8/17 °C 8/17 °C
wo
helder
8/16 °C 8/16 °C
do
bewolkt
10/17 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
helder
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 470 m 3/12 °C 4/12 °C 4/15 °C 7/18 °C 8/17 °C 8/16 °C 10/17 °C
Dal 450 m 3/12 °C 4/12 °C 4/15 °C 7/18 °C 8/17 °C 8/16 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 280 m Dal 240 m
vr
onweer
5/13 °C 5/13 °C
za
buien
4/12 °C 4/12 °C
zo
buien
5/16 °C 5/16 °C
ma
helder
8/19 °C 8/19 °C
di
regen
10/17 °C 10/17 °C
wo
helder
10/17 °C 10/17 °C
do
helder
10/19 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
helder
di
regen
wo
helder
do
helder
Berg 280 m 5/13 °C 4/12 °C 5/16 °C 8/19 °C 10/17 °C 10/17 °C 10/19 °C
Dal 240 m 5/13 °C 4/12 °C 5/16 °C 8/19 °C 10/17 °C 10/17 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 410 m Dal 370 m
vr
bewolkt
6/13 °C 6/13 °C
za
buien
5/12 °C 5/12 °C
zo
helder
4/15 °C 4/15 °C
ma
zonnig
7/19 °C 7/19 °C
di
bewolkt
11/15 °C 11/15 °C
wo
buien
11/17 °C 11/17 °C
do
helder
9/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
do
helder
Berg 410 m 6/13 °C 5/12 °C 4/15 °C 7/19 °C 11/15 °C 11/17 °C 9/18 °C
Dal 370 m 6/13 °C 5/12 °C 4/15 °C 7/19 °C 11/15 °C 11/17 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 590 m Dal 550 m
vr
onweer
5/11 °C 5/12 °C
za
bewolkt
4/11 °C 4/12 °C
zo
helder
1/13 °C 1/14 °C
ma
helder
4/15 °C 4/16 °C
di
bewolkt
7/11 °C 7/12 °C
wo
buien
6/14 °C 6/15 °C
do
buien
7/14 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
vr
onweer
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
Berg 590 m 5/11 °C 4/11 °C 1/13 °C 4/15 °C 7/11 °C 6/14 °C 7/14 °C
Dal 550 m 5/12 °C 4/12 °C 1/14 °C 4/16 °C 7/12 °C 6/15 °C 7/15 °C
1-50 van 64 skigebieden