Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| ma 11 mei Details » | di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » |
|---|
maandag, 11. mei 2026
dinsdag, 12. mei 2026
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 850m Temperatuur | Dal 730 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 8°C | 9°C |
| 5 uur | 8°C | 8°C |
| 8 uur | 10°C | 12°C |
| 11 uur | 12°C | 13°C |
| 14 uur | 13°C | 14°C |
| 17 uur | 12°C | 14°C |
| 20 uur | 9°C | 11°C |
| 23 uur | 8°C | 10°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 6°C | 9°C |
| 5 uur | 3°C | 5°C |
| 8 uur | 3°C | 4°C |
| 11 uur | 5°C | 7°C |
| 14 uur | 7°C | 7°C |
| 17 uur | 7°C | 9°C |
| 20 uur | 3°C | 5°C |
| 23 uur | 2°C | 3°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |
| 2 uur | 0°C | 2°C |
| 5 uur | -1°C | 0°C |
| 8 uur | 3°C | 4°C |
| 11 uur | 7°C | 9°C |
| 14 uur | 8°C | 10°C |
| 17 uur | 9°C | 11°C |
| 20 uur | 6°C | 8°C |
| 23 uur | 3°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 9,5 uur | |
| 2 uur | 2°C | 3°C |
| 5 uur | 2°C | 2°C |
| 8 uur | 6°C | 7°C |
| 11 uur | 10°C | 12°C |
| 14 uur | 12°C | 14°C |
| 17 uur | 7°C | 12°C |
| 20 uur | 5°C | 9°C |
| 23 uur | 4°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 7,5 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 4°C |
| 8 uur | 4°C | 6°C |
| 11 uur | 4°C | 9°C |
| 14 uur | 4°C | 11°C |
| 17 uur | 6°C | 9°C |
| 20 uur | 4°C | 7°C |
| 23 uur | 4°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 6,5 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 4°C | 7°C |
| 11 uur | 5°C | 9°C |
| 14 uur | 6°C | 11°C |
| 17 uur | 7°C | 10°C |
| 20 uur | 5°C | 8°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 5°C | 6°C |
| 5 uur | 5°C | 6°C |
| 8 uur | 6°C | 8°C |
| 11 uur | 9°C | 11°C |
| 14 uur | 11°C | 13°C |
| 17 uur | 10°C | 12°C |
| 20 uur | 7°C | 8°C |
| 23 uur | 5°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 850m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 8°C | 8°C | 10°C | 12°C | 13°C | 12°C | 9°C | 8°C |
| Dal 730m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 9°C | 8°C | 12°C | 13°C | 14°C | 14°C | 11°C | 10°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 850m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 3°C | 3°C | 5°C | 7°C | 7°C | 3°C | 2°C |
| Dal 730m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 9°C | 5°C | 4°C | 7°C | 7°C | 9°C | 5°C | 3°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |||||||
| Berg 850m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 0°C | -1°C | 3°C | 7°C | 8°C | 9°C | 6°C | 3°C |
| Dal 730m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 0°C | 4°C | 9°C | 10°C | 11°C | 8°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 9,5 uur | |||||||
| Berg 850m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 2°C | 6°C | 10°C | 12°C | 7°C | 5°C | 4°C |
| Dal 730m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 2°C | 7°C | 12°C | 14°C | 12°C | 9°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 7,5 uur | |||||||
| Berg 850m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 4°C | 4°C | 6°C | 4°C | 4°C |
| Dal 730m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 6°C | 9°C | 11°C | 9°C | 7°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 6,5 uur | |||||||
| Berg 850m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 5°C | 6°C | 7°C | 5°C | 5°C |
| Dal 730m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 7°C | 9°C | 11°C | 10°C | 8°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 850m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 6°C | 9°C | 11°C | 10°C | 7°C | 5°C |
| Dal 730m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 6°C | 8°C | 11°C | 13°C | 12°C | 8°C | 8°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | <1 l /m² | 3 l /m² | 2 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 2530 m | 2579 m | 2538 m | 2314 m | 2279 m | 2266 m | 2369 m | 2214 m |
| Verse sneeuw Berg 850m Dal 730m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 84 % | 87 % | 76 % | 75 % | 76 % | 84 % | 90 % | 90 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1004 | 1003 | 1002 | 1001 | 1000 | 1000 | 1000 |
| Neer- slagkans | 70 % | 85 % | 85 % | 15 % | 15 % | 20 % | 20 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 1 l /m² | 8 l /m² | 3 l /m² | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1984 m | 1557 m | 1095 m | 1022 m | 1058 m | 1149 m | 1010 m | 820 m |
| Verse sneeuw Berg 850m Dal 730m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 94 % | 95 % | 92 % | 74 % | 61 % | 48 % | 59 % | 79 % |
| Luchtdruk in hPa | 1000 | 1003 | 1007 | 1008 | 1009 | 1009 | 1011 | 1012 |
| Neer- slagkans | 5 % | 10 % | 5 % | 20 % | 20 % | 10 % | 20 % | 5 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 840 m | 793 m | 899 m | 1148 m | 1270 m | 1394 m | 1438 m | 1568 m |
| Verse sneeuw Berg 850m Dal 730m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 84 % | 92 % | 71 % | 49 % | 49 % | 50 % | 63 % | 69 % |
| Luchtdruk in hPa | 1011 | 1011 | 1011 | 1009 | 1008 | 1007 | 1007 | 1008 |
| Neer- slagkans | 10 % | 10 % | 15 % | 15 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | <1 l /m² | 2 l /m² | 1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1612 m | 1599 m | 1647 m | 1696 m | 1696 m | 1759 m | 1867 m | 1908 m |
| Verse sneeuw Berg 850m Dal 730m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 80 % | 84 % | 69 % | 56 % | 45 % | 68 % | 78 % | 85 % |
| Luchtdruk in hPa | 1008 | 1007 | 1007 | 1005 | 1004 | 1004 | 1004 | 1004 |
| Neer- slagkans | 85 % | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % | 70 % | 85 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1859 m | 1626 m | 1621 m | 1604 m | 1588 m | 1605 m | 1808 m | 1815 m |
| Verse sneeuw Berg 850m Dal 730m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 91 % | 94 % | 87 % | 78 % | 71 % | 81 % | 91 % | 93 % |
| Luchtdruk in hPa | 1004 | 1004 | 1004 | 1005 | 1004 | 1004 | 1005 | 1005 |
| Neer- slagkans | 20 % | 85 % | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | <1 l /m² | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1896 m | 1911 m | 1777 m | 1803 m | 1857 m | 1873 m | 1875 m | 1787 m |
| Verse sneeuw Berg 850m Dal 730m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 95 % | 95 % | 90 % | 81 % | 72 % | 77 % | 90 % | 94 % |
| Luchtdruk in hPa | 1005 | 1005 | 1007 | 1008 | 1009 | 1010 | 1012 | 1014 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % | 15 % | 70 % | 70 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | <1 l /m² | - | <1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1685 m | 1553 m | 1494 m | 1388 m | 1729 m | 1671 m | 1562 m | 1688 m |
| Verse sneeuw Berg 850m Dal 730m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 93 % | 93 % | 80 % | 62 % | 54 % | 65 % | 82 % | 84 % |
| Luchtdruk in hPa | 1015 | 1016 | 1016 | 1015 | 1014 | 1014 | 1014 | 1014 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | O 7 14 | ZO 14 40 | ZZO 14 22 | ZW 14 25 | ZZW 14 29 | WZW 18 36 | ZW 7 18 | W 7 18 |
| Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u | O 7 22 | ZO 7 25 | Z 18 36 | ZZW 22 32 | ZZW 22 29 | ZZW 22 36 | ZZW 4 11 | WZW 4 7 |
| Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 18 32 | NW 25 40 | NW 22 36 | NW 29 32 | WNW 29 36 | WNW 32 36 | WNW 25 36 | WNW 29 40 |
| Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u | NW 14 32 | WNW 22 40 | NW 18 29 | NW 22 32 | NW 22 36 | WNW 25 32 | WNW 18 32 | WNW 22 36 |
| Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 22 32 | W 7 7 | W 14 18 | W 22 25 | W 22 25 | WZW 14 18 | ZZW 7 11 | Z 11 14 |
| Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u | W 11 18 | ZW 7 7 | WZW 7 14 | WZW 14 22 | W 14 22 | W 14 22 | ZZW 7 7 | Z 7 14 |
| Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | ZZO 11 14 | ZZO 7 14 | Z 14 25 | ZW 25 36 | WZW 18 29 | W 11 18 | NNO 7 14 | NW 7 11 |
| Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u | Z 7 14 | ZZO 4 11 | Z 11 25 | ZZW 22 29 | ZZW 14 18 | ZZO 11 22 | Z 4 22 | NNO 4 18 |
| Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 11 22 | NW 11 22 | N 14 22 | NNW 11 18 | NNW 14 18 | NNW 14 14 | NNW 11 22 | NNW 11 25 |
| Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u | N 7 7 | WNW 7 11 | NNW 7 11 | NNO 7 7 | NNW 7 7 | NW 14 18 | NW 11 25 | NNW 11 25 |
| Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 14 29 | NNW 14 32 | NW 14 32 | NW 18 25 | NW 25 25 | NW 22 29 | NW 18 29 | NNW 14 25 |
| Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 11 22 | NNW 11 25 | NNW 14 25 | NNW 14 22 | NNW 14 22 | NW 18 29 | NW 14 29 | NNW 7 18 |
| Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 11 18 | NNW 11 22 | N 11 22 | NNO 18 22 | NNO 14 18 | NNO 14 18 | NO 18 25 | NNO 7 11 |
| Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 7 14 | NW 7 14 | N 11 25 | NO 14 22 | NO 22 25 | NO 18 25 | NO 18 36 | NNO 7 22 |
| Wind | Berg 850m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 730m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | O 7 14 | O 7 22 |
| 5 uur | ZO 14 40 | ZO 7 25 |
| 8 uur | ZZO 14 22 | Z 18 36 |
| 11 uur | ZW 14 25 | ZZW 22 32 |
| 14 uur | ZZW 14 29 | ZZW 22 29 |
| 17 uur | WZW 18 36 | ZZW 22 36 |
| 20 uur | ZW 7 18 | ZZW 4 11 |
| 23 uur | W 7 18 | WZW 4 7 |
| 2 uur | WNW 18 32 | NW 14 32 |
| 5 uur | NW 25 40 | WNW 22 40 |
| 8 uur | NW 22 36 | NW 18 29 |
| 11 uur | NW 29 32 | NW 22 32 |
| 14 uur | WNW 29 36 | NW 22 36 |
| 17 uur | WNW 32 36 | WNW 25 32 |
| 20 uur | WNW 25 36 | WNW 18 32 |
| 23 uur | WNW 29 40 | WNW 22 36 |
| 2 uur | WNW 22 32 | W 11 18 |
| 5 uur | W 7 7 | ZW 7 7 |
| 8 uur | W 14 18 | WZW 7 14 |
| 11 uur | W 22 25 | WZW 14 22 |
| 14 uur | W 22 25 | W 14 22 |
| 17 uur | WZW 14 18 | W 14 22 |
| 20 uur | ZZW 7 11 | ZZW 7 7 |
| 23 uur | Z 11 14 | Z 7 14 |
| 2 uur | ZZO 11 14 | Z 7 14 |
| 5 uur | ZZO 7 14 | ZZO 4 11 |
| 8 uur | Z 14 25 | Z 11 25 |
| 11 uur | ZW 25 36 | ZZW 22 29 |
| 14 uur | WZW 18 29 | ZZW 14 18 |
| 17 uur | W 11 18 | ZZO 11 22 |
| 20 uur | NNO 7 14 | Z 4 22 |
| 23 uur | NW 7 11 | NNO 4 18 |
| 2 uur | NNW 11 22 | N 7 7 |
| 5 uur | NW 11 22 | WNW 7 11 |
| 8 uur | N 14 22 | NNW 7 11 |
| 11 uur | NNW 11 18 | NNO 7 7 |
| 14 uur | NNW 14 18 | NNW 7 7 |
| 17 uur | NNW 14 14 | NW 14 18 |
| 20 uur | NNW 11 22 | NW 11 25 |
| 23 uur | NNW 11 25 | NNW 11 25 |
| 2 uur | NNW 14 29 | NNW 11 22 |
| 5 uur | NNW 14 32 | NNW 11 25 |
| 8 uur | NW 14 32 | NNW 14 25 |
| 11 uur | NW 18 25 | NNW 14 22 |
| 14 uur | NW 25 25 | NNW 14 22 |
| 17 uur | NW 22 29 | NW 18 29 |
| 20 uur | NW 18 29 | NW 14 29 |
| 23 uur | NNW 14 25 | NNW 7 18 |
| 2 uur | NNW 11 18 | NNW 7 14 |
| 5 uur | NNW 11 22 | NW 7 14 |
| 8 uur | N 11 22 | N 11 25 |
| 11 uur | NNO 18 22 | NO 14 22 |
| 14 uur | NNO 14 18 | NO 22 25 |
| 17 uur | NNO 14 18 | NO 18 25 |
| 20 uur | NO 18 25 | NO 18 36 |
| 23 uur | NNO 7 11 | NNO 7 22 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:37 uur 05:15 uur 20:27 uur 21:05 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 02:52 uur 13:44 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:35 uur 05:14 uur 20:28 uur 21:07 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:06 uur 15:01 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:33 uur 05:12 uur 20:30 uur 21:09 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:21 uur 16:21 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:32 uur 05:11 uur 20:31 uur 21:10 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:36 uur 17:46 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:30 uur 05:09 uur 20:32 uur 21:12 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:54 uur 19:15 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:29 uur 05:08 uur 20:34 uur 21:14 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:17 uur 20:47 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:27 uur 05:07 uur 20:35 uur 21:15 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:49 uur 22:15 uur | |
| ma 11 mei Details » | di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » |
|---|
Weer Pawlin – Malá Morávka / Skiweer & weer in de bergen Pawlin – Malá Morávka
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie