Malá Morávka
1,6 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 685 m |
|---|---|---|
za | 5/7 °C | 6/8 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 1/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
do | 6/16 °C | 7/17 °C |
vr | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 850 m | 5/7 °C | 3/11 °C | 1/14 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 6/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 685 m | 6/8 °C | 4/12 °C | 2/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/17 °C | 8/16 °C |
12,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1445 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
za | 3/3 °C | 3/4 °C |
zo | 2/2 °C | 2/3 °C |
ma | 2/7 °C | 2/8 °C |
di | 0/12 °C | 0/13 °C |
wo | 5/12 °C | 5/13 °C |
do | 3/12 °C | 3/13 °C |
vr | 4/11 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1445 m | 3/3 °C | 2/2 °C | 2/7 °C | 0/12 °C | 5/12 °C | 3/12 °C | 4/11 °C |
| Dal 1235 m | 3/4 °C | 2/3 °C | 2/8 °C | 0/13 °C | 5/13 °C | 3/13 °C | 4/12 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1019 m | Dal 705 m |
|---|---|---|
za | 5/7 °C | 6/7 °C |
zo | 2/11 °C | 4/11 °C |
ma | 2/14 °C | 2/14 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
do | 5/15 °C | 7/16 °C |
vr | 6/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1019 m | 5/7 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 5/14 °C | 6/14 °C | 5/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 705 m | 6/7 °C | 4/11 °C | 2/14 °C | 6/15 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 8/15 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
za | 6/8 °C | 6/8 °C |
zo | 3/12 °C | 4/12 °C |
ma | 2/15 °C | 2/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/17 °C |
do | 6/16 °C | 7/17 °C |
vr | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 810 m | 6/8 °C | 3/12 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 690 m | 6/8 °C | 4/12 °C | 2/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/17 °C | 8/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
za | 4/8 °C | 6/10 °C |
zo | 1/11 °C | 3/13 °C |
ma | 1/14 °C | 3/16 °C |
di | 4/14 °C | 6/16 °C |
wo | 5/14 °C | 7/16 °C |
do | 4/15 °C | 6/17 °C |
vr | 5/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 960 m | 4/8 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 4/15 °C | 5/15 °C |
| Dal 750 m | 6/10 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 6/16 °C | 7/16 °C | 6/17 °C | 7/17 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
za | 6/8 °C | 6/8 °C |
zo | 3/12 °C | 4/12 °C |
ma | 2/15 °C | 2/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/17 °C |
do | 6/16 °C | 7/17 °C |
vr | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 850 m | 6/8 °C | 3/12 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 730 m | 6/8 °C | 4/12 °C | 2/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/17 °C | 8/16 °C |
Weer rondom Malá Morávka
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Malá Morávka voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie