Ostružná
1,6 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1325 m | Dal 762 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/12 °C |
vr | -1/2 °C | 2/10 °C |
za | -1/2 °C | 2/12 °C |
zo | -3/9 °C | 0/13 °C |
ma | 0/9 °C | 3/13 °C |
di | 1/13 °C | 4/17 °C |
wo | 4/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1325 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 4/11 °C |
| Dal 762 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
0,7 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 816 m | Dal 736 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 4/12 °C |
vr | 6/8 °C | 7/10 °C |
za | 6/9 °C | 7/11 °C |
zo | 5/11 °C | 6/13 °C |
ma | 6/6 °C | 7/8 °C |
di | 5/15 °C | 6/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 816 m | 3/10 °C | 6/8 °C | 6/9 °C | 5/11 °C | 6/6 °C | 5/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 736 m | 4/12 °C | 7/10 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 7/8 °C | 6/17 °C | 8/17 °C |
2,4 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 755 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 3/12 °C |
vr | 5/8 °C | 6/10 °C |
za | 5/9 °C | 6/11 °C |
zo | 4/11 °C | 5/13 °C |
ma | 5/6 °C | 6/8 °C |
di | 4/15 °C | 5/17 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 950 m | 2/10 °C | 5/8 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/6 °C | 4/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 755 m | 3/12 °C | 6/10 °C | 6/11 °C | 5/13 °C | 6/8 °C | 5/17 °C | 7/17 °C |
2,2 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 844 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 3/12 °C |
vr | 6/9 °C | 6/10 °C |
za | 6/10 °C | 6/11 °C |
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 6/7 °C | 6/8 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 844 m | 3/11 °C | 6/9 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/7 °C | 5/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 770 m | 3/12 °C | 6/10 °C | 6/11 °C | 5/13 °C | 6/8 °C | 5/17 °C | 7/17 °C |
2,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | 3/11 °C | 3/12 °C |
vr | 6/9 °C | 6/10 °C |
za | 6/10 °C | 6/11 °C |
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 6/7 °C | 6/8 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 780 m | 3/11 °C | 6/9 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/7 °C | 5/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 740 m | 3/12 °C | 6/10 °C | 6/11 °C | 5/13 °C | 6/8 °C | 5/17 °C | 7/17 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 832 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 3/11 °C |
vr | 5/8 °C | 6/9 °C |
za | 5/9 °C | 6/10 °C |
zo | 4/11 °C | 5/12 °C |
ma | 5/6 °C | 6/7 °C |
di | 4/15 °C | 5/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 930 m | 2/10 °C | 5/8 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/6 °C | 4/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 832 m | 3/11 °C | 6/9 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/7 °C | 5/16 °C | 7/16 °C |
Weer rondom Ostružná
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Ostružná voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie