Yablunytsia (Яблуниця)
0,7 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 918 m | Dal 879 m |
|---|---|---|
do | 2/14 °C | 2/14 °C |
vr | 5/16 °C | 5/16 °C |
za | 8/20 °C | 8/20 °C |
zo | 9/15 °C | 9/15 °C |
ma | 7/13 °C | 7/13 °C |
di | 10/15 °C | 10/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 918 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 8/20 °C | 9/15 °C | 7/13 °C | 10/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 879 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 8/20 °C | 9/15 °C | 7/13 °C | 10/15 °C | 7/15 °C |
1,1 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 891 m | Dal 812 m |
|---|---|---|
do | 2/14 °C | 2/14 °C |
vr | 5/16 °C | 5/16 °C |
za | 8/20 °C | 8/20 °C |
zo | 9/15 °C | 9/15 °C |
ma | 7/13 °C | 7/13 °C |
di | 10/15 °C | 10/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 891 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 8/20 °C | 9/15 °C | 7/13 °C | 10/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 812 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 8/20 °C | 9/15 °C | 7/13 °C | 10/15 °C | 7/15 °C |
1,6 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 976 m | Dal 816 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 2/14 °C |
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
za | 7/19 °C | 8/20 °C |
zo | 8/14 °C | 9/15 °C |
ma | 6/12 °C | 7/13 °C |
di | 9/14 °C | 10/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 976 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 7/19 °C | 8/14 °C | 6/12 °C | 9/14 °C | 6/14 °C |
| Dal 816 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 8/20 °C | 9/15 °C | 7/13 °C | 10/15 °C | 7/15 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 865 m |
|---|---|---|
do | 2/13 °C | 2/14 °C |
vr | 5/15 °C | 5/16 °C |
za | 8/19 °C | 8/20 °C |
zo | 9/14 °C | 9/15 °C |
ma | 7/12 °C | 7/13 °C |
di | 10/14 °C | 10/15 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 945 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 8/19 °C | 9/14 °C | 7/12 °C | 10/14 °C | 7/14 °C |
| Dal 865 m | 2/14 °C | 5/16 °C | 8/20 °C | 9/15 °C | 7/13 °C | 10/15 °C | 7/15 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 990 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 4/15 °C | 4/15 °C |
za | 7/19 °C | 7/19 °C |
zo | 8/14 °C | 8/14 °C |
ma | 6/12 °C | 6/12 °C |
di | 9/14 °C | 9/14 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 990 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 7/19 °C | 8/14 °C | 6/12 °C | 9/14 °C | 6/14 °C |
| Dal 940 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 7/19 °C | 8/14 °C | 6/12 °C | 9/14 °C | 6/14 °C |
Weer rondom Yablunytsia (Яблуниця)
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Yablunytsia (Яблуниця) voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie