Skiweer Woudkarpaten
Weersverwachting in de Woudkarpaten voor 60 Skigebieden - Weer in de bergen in de Woudkarpaten voor 7 dagen
Weer Woudkarpaten
Weer in de Woudkarpaten voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Woudkarpaten voor 60 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Woudkarpaten
- Woudkarpaten – Gaan naar
Oblasten:
| Weer in skigebied | Berg 1372 m | Dal 874 m |
|---|---|---|
zo | 7/14 °C | 8/16 °C |
ma | 6/11 °C | 7/13 °C |
di | 6/13 °C | 7/15 °C |
wo | 5/16 °C | 6/18 °C |
do | 4/16 °C | 5/18 °C |
vr | 5/17 °C | 6/19 °C |
za | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1372 m | 7/14 °C | 6/11 °C | 6/13 °C | 5/16 °C | 4/16 °C | 5/17 °C | 7/16 °C |
| Dal 874 m | 8/16 °C | 7/13 °C | 7/15 °C | 6/18 °C | 5/18 °C | 6/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1164 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 6/14 °C |
ma | 4/12 °C | 6/14 °C |
di | 5/17 °C | 7/19 °C |
wo | 2/18 °C | 4/20 °C |
do | 4/18 °C | 6/20 °C |
vr | 5/17 °C | 7/19 °C |
za | 2/18 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1164 m | 4/12 °C | 4/12 °C | 5/17 °C | 2/18 °C | 4/18 °C | 5/17 °C | 2/18 °C |
| Dal 700 m | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/19 °C | 4/20 °C | 6/20 °C | 7/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1223 m | Dal 671 m |
|---|---|---|
zo | 4/11 °C | 6/13 °C |
ma | 4/11 °C | 6/13 °C |
di | 5/16 °C | 7/18 °C |
wo | 2/17 °C | 4/19 °C |
do | 4/17 °C | 6/19 °C |
vr | 5/16 °C | 7/18 °C |
za | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1223 m | 4/11 °C | 4/11 °C | 5/16 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 5/16 °C | 2/17 °C |
| Dal 671 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1036 m | Dal 491 m |
|---|---|---|
zo | 5/12 °C | 7/15 °C |
ma | 5/12 °C | 7/15 °C |
di | 6/17 °C | 8/20 °C |
wo | 3/18 °C | 5/21 °C |
do | 5/18 °C | 7/21 °C |
vr | 6/17 °C | 8/20 °C |
za | 3/18 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1036 m | 5/12 °C | 5/12 °C | 6/17 °C | 3/18 °C | 5/18 °C | 6/17 °C | 3/18 °C |
| Dal 491 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1232 m | Dal 682 m |
|---|---|---|
zo | 4/11 °C | 6/13 °C |
ma | 4/11 °C | 6/13 °C |
di | 5/16 °C | 7/18 °C |
wo | 2/17 °C | 4/19 °C |
do | 4/17 °C | 6/19 °C |
vr | 5/16 °C | 7/18 °C |
za | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1232 m | 4/11 °C | 4/11 °C | 5/16 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 5/16 °C | 2/17 °C |
| Dal 682 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 792 m |
|---|---|---|
zo | 5/12 °C | 6/13 °C |
ma | 5/12 °C | 6/13 °C |
di | 6/17 °C | 7/18 °C |
wo | 3/18 °C | 4/19 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 6/17 °C | 7/18 °C |
za | 3/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1060 m | 5/12 °C | 5/12 °C | 6/17 °C | 3/18 °C | 5/18 °C | 6/17 °C | 3/18 °C |
| Dal 792 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1703 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 2/14 °C |
ma | -2/4 °C | 0/6 °C |
di | 0/10 °C | 2/12 °C |
wo | 0/12 °C | 2/14 °C |
do | 0/13 °C | 2/15 °C |
vr | 1/14 °C | 3/16 °C |
za | 1/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1703 m | 0/12 °C | -2/4 °C | 0/10 °C | 0/12 °C | 0/13 °C | 1/14 °C | 1/14 °C |
| Dal 1400 m | 2/14 °C | 0/6 °C | 2/12 °C | 2/14 °C | 2/15 °C | 3/16 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 767 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 7/14 °C |
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
wo | 4/19 °C | 5/20 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
za | 4/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 767 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Dal 600 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 684 m | Dal 438 m |
|---|---|---|
zo | 7/18 °C | 8/19 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 684 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Dal 438 m | 8/19 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 809 m | Dal 583 m |
|---|---|---|
zo | 7/14 °C | 7/15 °C |
ma | 7/14 °C | 7/15 °C |
di | 8/19 °C | 8/20 °C |
wo | 5/20 °C | 5/21 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
za | 5/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 809 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Dal 583 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 654 m | Dal 498 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 8/16 °C |
ma | 7/12 °C | 8/13 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
do | 8/17 °C | 9/18 °C |
vr | 10/16 °C | 11/17 °C |
za | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 654 m | 7/15 °C | 7/12 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 10/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 498 m | 8/16 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 11/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1085 m | Dal 725 m |
|---|---|---|
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
ma | 5/13 °C | 6/14 °C |
di | 6/18 °C | 7/19 °C |
wo | 3/19 °C | 4/20 °C |
do | 5/19 °C | 6/20 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 3/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1085 m | 5/13 °C | 5/13 °C | 6/18 °C | 3/19 °C | 5/19 °C | 6/18 °C | 3/19 °C |
| Dal 725 m | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/19 °C | 4/20 °C | 6/20 °C | 7/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 639 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
zo | 6/10 °C | 7/11 °C |
ma | 5/14 °C | 6/15 °C |
di | 7/19 °C | 8/20 °C |
wo | 5/19 °C | 6/20 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 639 m | 6/10 °C | 5/14 °C | 7/19 °C | 5/19 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 7/21 °C |
| Dal 470 m | 7/11 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 6/20 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 493 m |
|---|---|---|
zo | 5/16 °C | 6/18 °C |
ma | 7/17 °C | 8/19 °C |
di | 10/15 °C | 11/17 °C |
wo | 10/16 °C | 11/18 °C |
do | 9/18 °C | 10/20 °C |
vr | 10/17 °C | 11/19 °C |
za | 10/16 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 730 m | 5/16 °C | 7/17 °C | 10/15 °C | 10/16 °C | 9/18 °C | 10/17 °C | 10/16 °C |
| Dal 493 m | 6/18 °C | 8/19 °C | 11/17 °C | 11/18 °C | 10/20 °C | 11/19 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 769 m | Dal 513 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 7/16 °C |
ma | 6/13 °C | 7/13 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 4/17 °C | 6/17 °C |
do | 6/18 °C | 8/18 °C |
vr | 7/17 °C | 10/17 °C |
za | 4/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 769 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 6/16 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 7/17 °C | 4/18 °C |
| Dal 513 m | 7/16 °C | 7/13 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 10/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 813 m | Dal 553 m |
|---|---|---|
zo | 5/7 °C | 5/7 °C |
ma | 5/9 °C | 5/9 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 5/16 °C | 6/16 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
vr | 8/17 °C | 9/17 °C |
za | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 813 m | 5/7 °C | 5/9 °C | 4/15 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C | 7/17 °C |
| Dal 553 m | 5/7 °C | 5/9 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1543 m | Dal 1369 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 8/11 °C | 8/12 °C |
wo | 8/12 °C | 8/13 °C |
do | 7/14 °C | 7/15 °C |
vr | 8/13 °C | 8/14 °C |
za | 8/12 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1543 m | 3/12 °C | 5/13 °C | 8/11 °C | 8/12 °C | 7/14 °C | 8/13 °C | 8/12 °C |
| Dal 1369 m | 3/13 °C | 5/14 °C | 8/12 °C | 8/13 °C | 7/15 °C | 8/14 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1080 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
zo | 4/11 °C | 6/13 °C |
ma | 4/11 °C | 6/13 °C |
di | 5/16 °C | 7/18 °C |
wo | 2/17 °C | 4/19 °C |
do | 4/17 °C | 6/19 °C |
vr | 5/16 °C | 7/18 °C |
za | 2/17 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1080 m | 4/11 °C | 4/11 °C | 5/16 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 5/16 °C | 2/17 °C |
| Dal 770 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 832 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 7/14 °C |
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
wo | 4/19 °C | 5/20 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
za | 4/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 832 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Dal 690 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 435 m |
|---|---|---|
zo | 7/18 °C | 8/19 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 8/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 600 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Dal 435 m | 8/19 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 660 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
zo | 6/9 °C | 7/11 °C |
ma | 5/13 °C | 6/15 °C |
di | 7/18 °C | 8/20 °C |
wo | 5/18 °C | 6/20 °C |
do | 7/18 °C | 8/20 °C |
vr | 8/19 °C | 9/21 °C |
za | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 660 m | 6/9 °C | 5/13 °C | 7/18 °C | 5/18 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 470 m | 7/11 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 6/20 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 751 m | Dal 583 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 7/15 °C |
ma | 6/13 °C | 7/15 °C |
di | 7/18 °C | 8/20 °C |
wo | 4/19 °C | 5/21 °C |
do | 6/19 °C | 7/21 °C |
vr | 7/18 °C | 8/20 °C |
za | 4/19 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 751 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Dal 583 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 499 m | Dal 417 m |
|---|---|---|
zo | 8/16 °C | 8/16 °C |
ma | 8/13 °C | 8/13 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/17 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
vr | 11/17 °C | 11/17 °C |
za | 7/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 499 m | 8/16 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 11/17 °C | 7/18 °C |
| Dal 417 m | 8/16 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 11/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 713 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
zo | 6/14 °C | 8/15 °C |
ma | 6/14 °C | 8/15 °C |
di | 7/19 °C | 9/20 °C |
wo | 4/20 °C | 6/21 °C |
do | 6/20 °C | 8/21 °C |
vr | 7/19 °C | 9/20 °C |
za | 4/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 713 m | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/19 °C | 4/20 °C | 6/20 °C | 7/19 °C | 4/20 °C |
| Dal 490 m | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/20 °C | 6/21 °C | 8/21 °C | 9/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 515 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 7/16 °C |
ma | 7/12 °C | 7/13 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 10/16 °C | 10/17 °C |
za | 6/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 580 m | 7/15 °C | 7/12 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 10/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 515 m | 7/16 °C | 7/13 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 10/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 702 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
zo | 6/14 °C | 7/14 °C |
ma | 6/14 °C | 7/14 °C |
di | 7/19 °C | 8/19 °C |
wo | 4/20 °C | 5/20 °C |
do | 6/20 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/19 °C |
za | 4/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 702 m | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/19 °C | 4/20 °C | 6/20 °C | 7/19 °C | 4/20 °C |
| Dal 600 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
zo | 7/10 °C | 7/11 °C |
ma | 6/14 °C | 6/15 °C |
di | 8/19 °C | 8/20 °C |
wo | 6/19 °C | 6/20 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 9/20 °C | 9/21 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 520 m | 7/10 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 6/19 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 8/21 °C |
| Dal 450 m | 7/11 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 6/20 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 6/9 °C | 7/10 °C |
ma | 5/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
wo | 5/18 °C | 6/19 °C |
do | 7/18 °C | 8/19 °C |
vr | 8/19 °C | 9/20 °C |
za | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 720 m | 6/9 °C | 5/13 °C | 7/18 °C | 5/18 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 520 m | 7/10 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 6/19 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 408 m | Dal 330 m |
|---|---|---|
zo | 8/16 °C | 8/17 °C |
ma | 8/13 °C | 8/14 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
do | 9/18 °C | 9/19 °C |
vr | 11/17 °C | 11/18 °C |
za | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 408 m | 8/16 °C | 8/13 °C | 7/16 °C | 7/17 °C | 9/18 °C | 11/17 °C | 7/18 °C |
| Dal 330 m | 8/17 °C | 8/14 °C | 7/17 °C | 7/18 °C | 9/19 °C | 11/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 891 m | Dal 812 m |
|---|---|---|
zo | 7/18 °C | 7/18 °C |
ma | 5/10 °C | 5/10 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
do | 7/19 °C | 7/19 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
za | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 891 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Dal 812 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 660 m | Dal 565 m |
|---|---|---|
zo | 5/7 °C | 5/7 °C |
ma | 5/9 °C | 5/9 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 6/16 °C | 6/16 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
vr | 9/17 °C | 9/17 °C |
za | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 660 m | 5/7 °C | 5/9 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C |
| Dal 565 m | 5/7 °C | 5/9 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
zo | 7/14 °C | 7/15 °C |
ma | 7/14 °C | 7/15 °C |
di | 8/19 °C | 8/20 °C |
wo | 5/20 °C | 5/21 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
za | 5/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 635 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Dal 540 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 7/15 °C |
ma | 6/13 °C | 7/15 °C |
di | 7/18 °C | 8/20 °C |
wo | 4/19 °C | 5/21 °C |
do | 6/19 °C | 7/21 °C |
vr | 7/18 °C | 8/20 °C |
za | 4/19 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 730 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Dal 520 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 564 m | Dal 403 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 8/16 °C |
ma | 7/15 °C | 8/16 °C |
di | 8/20 °C | 9/21 °C |
wo | 5/21 °C | 6/22 °C |
do | 7/21 °C | 8/22 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 5/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 564 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Dal 403 m | 8/16 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 6/22 °C | 8/22 °C | 9/21 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 642 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
zo | 5/16 °C | 6/17 °C |
ma | 7/17 °C | 8/18 °C |
di | 10/15 °C | 11/16 °C |
wo | 10/16 °C | 11/17 °C |
do | 9/18 °C | 10/19 °C |
vr | 10/17 °C | 11/18 °C |
za | 10/16 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 642 m | 5/16 °C | 7/17 °C | 10/15 °C | 10/16 °C | 9/18 °C | 10/17 °C | 10/16 °C |
| Dal 530 m | 6/17 °C | 8/18 °C | 11/16 °C | 11/17 °C | 10/19 °C | 11/18 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 500 m | Dal 427 m |
|---|---|---|
zo | 6/8 °C | 6/8 °C |
ma | 6/10 °C | 6/10 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/17 °C |
do | 8/18 °C | 8/18 °C |
vr | 10/18 °C | 10/18 °C |
za | 9/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 500 m | 6/8 °C | 6/10 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Dal 427 m | 6/8 °C | 6/10 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 792 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 7/14 °C |
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 7/18 °C | 8/19 °C |
wo | 4/19 °C | 5/20 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
za | 4/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 792 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Dal 642 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 648 m | Dal 458 m |
|---|---|---|
zo | 6/10 °C | 7/11 °C |
ma | 5/14 °C | 6/15 °C |
di | 7/19 °C | 8/20 °C |
wo | 5/19 °C | 6/20 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 648 m | 6/10 °C | 5/14 °C | 7/19 °C | 5/19 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 7/21 °C |
| Dal 458 m | 7/11 °C | 6/15 °C | 8/20 °C | 6/20 °C | 8/20 °C | 9/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 5/7 °C | 5/8 °C |
ma | 5/9 °C | 5/10 °C |
di | 4/15 °C | 4/16 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
vr | 9/17 °C | 9/18 °C |
za | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 580 m | 5/7 °C | 5/9 °C | 4/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C |
| Dal 520 m | 5/8 °C | 5/10 °C | 4/16 °C | 6/17 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 615 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 7/16 °C |
ma | 7/12 °C | 7/13 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 10/16 °C | 10/17 °C |
za | 6/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 615 m | 7/15 °C | 7/12 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 10/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 530 m | 7/16 °C | 7/13 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 10/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 976 m | Dal 816 m |
|---|---|---|
zo | 6/17 °C | 7/18 °C |
ma | 4/9 °C | 5/10 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/17 °C | 7/18 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 976 m | 6/17 °C | 4/9 °C | 6/15 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 816 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 865 m |
|---|---|---|
zo | 7/17 °C | 7/18 °C |
ma | 5/9 °C | 5/10 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
do | 7/18 °C | 7/19 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 945 m | 7/17 °C | 5/9 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Dal 865 m | 7/18 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 7/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 563 m | Dal 481 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 8/15 °C |
ma | 7/15 °C | 8/15 °C |
di | 8/20 °C | 9/20 °C |
wo | 5/21 °C | 6/21 °C |
do | 7/21 °C | 8/21 °C |
vr | 8/20 °C | 9/20 °C |
za | 5/21 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 563 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Dal 481 m | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/20 °C | 6/21 °C | 8/21 °C | 9/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 452 m |
|---|---|---|
zo | 5/8 °C | 6/8 °C |
ma | 5/10 °C | 6/10 °C |
di | 4/16 °C | 5/16 °C |
wo | 6/17 °C | 7/17 °C |
do | 7/18 °C | 8/18 °C |
vr | 9/18 °C | 10/18 °C |
za | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 520 m | 5/8 °C | 5/10 °C | 4/16 °C | 6/17 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 8/18 °C |
| Dal 452 m | 6/8 °C | 6/10 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1052 m | Dal 972 m |
|---|---|---|
zo | 4/11 °C | 5/12 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 2/17 °C | 3/18 °C |
do | 4/17 °C | 5/18 °C |
vr | 5/16 °C | 6/17 °C |
za | 2/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1052 m | 4/11 °C | 4/11 °C | 5/16 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 5/16 °C | 2/17 °C |
| Dal 972 m | 5/12 °C | 5/12 °C | 6/17 °C | 3/18 °C | 5/18 °C | 6/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
zo | 5/8 °C | 6/8 °C |
ma | 5/10 °C | 6/10 °C |
di | 4/16 °C | 5/16 °C |
wo | 6/17 °C | 7/17 °C |
do | 7/18 °C | 8/18 °C |
vr | 9/18 °C | 10/18 °C |
za | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 540 m | 5/8 °C | 5/10 °C | 4/16 °C | 6/17 °C | 7/18 °C | 9/18 °C | 8/18 °C |
| Dal 450 m | 6/8 °C | 6/10 °C | 5/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 375 m | Dal 281 m |
|---|---|---|
zo | 6/9 °C | 7/9 °C |
ma | 6/11 °C | 7/11 °C |
di | 5/17 °C | 6/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/18 °C |
do | 8/19 °C | 9/19 °C |
vr | 10/19 °C | 11/19 °C |
za | 9/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 375 m | 6/9 °C | 6/11 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 10/19 °C | 9/19 °C |
| Dal 281 m | 7/9 °C | 7/11 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 11/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
zo | 6/13 °C | 6/14 °C |
ma | 6/13 °C | 6/14 °C |
di | 7/18 °C | 7/19 °C |
wo | 4/19 °C | 4/20 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 4/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 850 m | 6/13 °C | 6/13 °C | 7/18 °C | 4/19 °C | 6/19 °C | 7/18 °C | 4/19 °C |
| Dal 700 m | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/19 °C | 4/20 °C | 6/20 °C | 7/19 °C | 4/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 7/14 °C | 7/15 °C |
ma | 7/14 °C | 7/15 °C |
di | 8/19 °C | 8/20 °C |
wo | 5/20 °C | 5/21 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
za | 5/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 610 m | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 5/20 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 5/20 °C |
| Dal 550 m | 7/15 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 5/21 °C | 7/21 °C | 8/20 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 505 m |
|---|---|---|
zo | 7/15 °C | 7/16 °C |
ma | 7/12 °C | 7/13 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 8/17 °C | 8/18 °C |
vr | 10/16 °C | 10/17 °C |
za | 6/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 540 m | 7/15 °C | 7/12 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/17 °C | 10/16 °C | 6/17 °C |
| Dal 505 m | 7/16 °C | 7/13 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 8/18 °C | 10/17 °C | 6/18 °C |
1-50 van 60 skigebieden



