Zakopane
2,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1120 m | Dal 859 m |
|---|---|---|
do | 0/11 °C | 1/13 °C |
vr | 2/10 °C | 3/12 °C |
za | 4/7 °C | 5/9 °C |
zo | 2/5 °C | 3/7 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/12 °C | 4/14 °C |
wo | 3/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1120 m | 0/11 °C | 2/10 °C | 4/7 °C | 2/5 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 3/12 °C |
| Dal 859 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
5,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1987 m | Dal 1014 m |
|---|---|---|
do | -4/1 °C | 2/13 °C |
vr | 0/2 °C | 4/12 °C |
za | 0/4 °C | 6/9 °C |
zo | 2/6 °C | 4/7 °C |
ma | 2/5 °C | 4/14 °C |
di | 1/6 °C | 5/14 °C |
wo | 2/6 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1987 m | -4/1 °C | 0/2 °C | 0/4 °C | 2/6 °C | 2/5 °C | 1/6 °C | 2/6 °C |
| Dal 1014 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 970 m | Dal 772 m |
|---|---|---|
do | 1/12 °C | 2/14 °C |
vr | 3/11 °C | 4/13 °C |
za | 5/8 °C | 6/10 °C |
zo | 3/6 °C | 4/8 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 4/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 970 m | 1/12 °C | 3/11 °C | 5/8 °C | 3/6 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 4/13 °C |
| Dal 772 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
1,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1123 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
do | 0/11 °C | 2/14 °C |
vr | 2/10 °C | 4/13 °C |
za | 4/7 °C | 6/10 °C |
zo | 2/5 °C | 4/8 °C |
ma | 2/12 °C | 4/15 °C |
di | 3/12 °C | 5/15 °C |
wo | 3/12 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1123 m | 0/11 °C | 2/10 °C | 4/7 °C | 2/5 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 3/12 °C |
| Dal 1040 m | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 4/8 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 5/15 °C |
3,2 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 955 m | Dal 917 m |
|---|---|---|
do | 0/11 °C | 1/13 °C |
vr | 2/10 °C | 3/12 °C |
za | 4/7 °C | 5/9 °C |
zo | 2/5 °C | 3/7 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/12 °C | 4/14 °C |
wo | 3/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 955 m | 0/11 °C | 2/10 °C | 4/7 °C | 2/5 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 3/12 °C |
| Dal 917 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
8,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 905 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
15,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 971 m | Dal 831 m |
|---|---|---|
do | 1/12 °C | 2/13 °C |
vr | 3/11 °C | 4/12 °C |
za | 5/8 °C | 6/9 °C |
zo | 3/6 °C | 4/7 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 4/13 °C | 5/14 °C |
wo | 4/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 971 m | 1/12 °C | 3/11 °C | 5/8 °C | 3/6 °C | 3/13 °C | 4/13 °C | 4/13 °C |
| Dal 831 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 899 m | Dal 854 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 2/13 °C |
vr | 3/12 °C | 4/12 °C |
za | 5/9 °C | 6/9 °C |
zo | 3/7 °C | 4/7 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
di | 4/14 °C | 5/14 °C |
wo | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 899 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 854 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 898 m | Dal 867 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 898 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 867 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 905 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
do | 1/13 °C | 1/13 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 3/7 °C | 3/7 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 905 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 890 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 3/7 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 4/14 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 848 m | Dal 834 m |
|---|---|---|
do | 2/13 °C | 2/13 °C |
vr | 4/12 °C | 4/12 °C |
za | 6/9 °C | 6/9 °C |
zo | 4/7 °C | 4/7 °C |
ma | 4/14 °C | 4/14 °C |
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 848 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Dal 834 m | 2/13 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 4/7 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C |
Weer rondom Zakopane
Meer skiweer
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Zakopane voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie
