Ždiar
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1155 m | Dal 895 m |
|---|---|---|
za | 4/9 °C | 5/11 °C |
zo | 2/8 °C | 3/10 °C |
ma | 3/10 °C | 4/12 °C |
di | 1/16 °C | 2/18 °C |
wo | 3/16 °C | 4/18 °C |
do | 5/15 °C | 6/17 °C |
vr | 4/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1155 m | 4/9 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/16 °C | 3/16 °C | 5/15 °C | 4/15 °C |
| Dal 895 m | 5/11 °C | 3/10 °C | 4/12 °C | 2/18 °C | 4/18 °C | 6/17 °C | 5/17 °C |
3,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1129 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
za | 4/9 °C | 5/10 °C |
zo | 2/8 °C | 3/9 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 1/16 °C | 2/17 °C |
wo | 3/16 °C | 4/17 °C |
do | 5/15 °C | 6/16 °C |
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1129 m | 4/9 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/16 °C | 3/16 °C | 5/15 °C | 4/15 °C |
| Dal 980 m | 5/10 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 6/16 °C | 5/16 °C |
4,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1009 m | Dal 885 m |
|---|---|---|
za | 4/10 °C | 5/11 °C |
zo | 2/9 °C | 3/10 °C |
ma | 3/11 °C | 4/12 °C |
di | 1/17 °C | 2/18 °C |
wo | 3/17 °C | 4/18 °C |
do | 5/16 °C | 6/17 °C |
vr | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1009 m | 4/10 °C | 2/9 °C | 3/11 °C | 1/17 °C | 3/17 °C | 5/16 °C | 4/16 °C |
| Dal 885 m | 5/11 °C | 3/10 °C | 4/12 °C | 2/18 °C | 4/18 °C | 6/17 °C | 5/17 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
za | 4/9 °C | 5/10 °C |
zo | 2/8 °C | 3/9 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 1/16 °C | 2/17 °C |
wo | 3/16 °C | 4/17 °C |
do | 5/15 °C | 6/16 °C |
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1050 m | 4/9 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/16 °C | 3/16 °C | 5/15 °C | 4/15 °C |
| Dal 914 m | 5/10 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 6/16 °C | 5/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1081 m | Dal 961 m |
|---|---|---|
za | 4/9 °C | 5/10 °C |
zo | 2/8 °C | 3/9 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 1/16 °C | 2/17 °C |
wo | 3/16 °C | 4/17 °C |
do | 5/15 °C | 6/16 °C |
vr | 4/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1081 m | 4/9 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/16 °C | 3/16 °C | 5/15 °C | 4/15 °C |
| Dal 961 m | 5/10 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 6/16 °C | 5/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 965 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
za | 5/10 °C | 5/11 °C |
zo | 3/9 °C | 3/10 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
wo | 4/17 °C | 4/18 °C |
do | 6/16 °C | 6/17 °C |
vr | 5/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 965 m | 5/10 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 2/17 °C | 4/17 °C | 6/16 °C | 5/16 °C |
| Dal 905 m | 5/11 °C | 3/10 °C | 4/12 °C | 2/18 °C | 4/18 °C | 6/17 °C | 5/17 °C |
Weer rondom Ždiar
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Ždiar voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie