Zhangjiakou
71,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2160 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
za | 6/12 °C | 8/15 °C |
zo | 6/15 °C | 8/18 °C |
ma | 7/19 °C | 9/22 °C |
di | 7/18 °C | 9/21 °C |
wo | 6/12 °C | 8/15 °C |
do | 5/9 °C | 7/12 °C |
vr | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2160 m | 6/12 °C | 6/15 °C | 7/19 °C | 7/18 °C | 6/12 °C | 5/9 °C | 5/17 °C |
| Dal 1650 m | 8/15 °C | 8/18 °C | 9/22 °C | 9/21 °C | 8/15 °C | 7/12 °C | 7/20 °C |
55,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1720 m | Dal 1302 m |
|---|---|---|
za | 8/15 °C | 10/18 °C |
zo | 8/18 °C | 10/21 °C |
ma | 9/22 °C | 11/25 °C |
di | 9/21 °C | 11/24 °C |
wo | 8/15 °C | 10/18 °C |
do | 7/12 °C | 9/15 °C |
vr | 7/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1720 m | 8/15 °C | 8/18 °C | 9/22 °C | 9/21 °C | 8/15 °C | 7/12 °C | 7/20 °C |
| Dal 1302 m | 10/18 °C | 10/21 °C | 11/25 °C | 11/24 °C | 10/18 °C | 9/15 °C | 9/23 °C |
67,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2110 m | Dal 1560 m |
|---|---|---|
za | 6/12 °C | 9/15 °C |
zo | 6/15 °C | 9/18 °C |
ma | 7/19 °C | 10/22 °C |
di | 7/18 °C | 10/21 °C |
wo | 6/12 °C | 9/15 °C |
do | 5/9 °C | 8/12 °C |
vr | 5/17 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2110 m | 6/12 °C | 6/15 °C | 7/19 °C | 7/18 °C | 6/12 °C | 5/9 °C | 5/17 °C |
| Dal 1560 m | 9/15 °C | 9/18 °C | 10/22 °C | 10/21 °C | 9/15 °C | 8/12 °C | 8/20 °C |
70,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1702 m |
|---|---|---|
za | 6/12 °C | 8/15 °C |
zo | 6/15 °C | 8/18 °C |
ma | 7/19 °C | 9/22 °C |
di | 7/18 °C | 9/21 °C |
wo | 6/12 °C | 8/15 °C |
do | 5/9 °C | 7/12 °C |
vr | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2100 m | 6/12 °C | 6/15 °C | 7/19 °C | 7/18 °C | 6/12 °C | 5/9 °C | 5/17 °C |
| Dal 1702 m | 8/15 °C | 8/18 °C | 9/22 °C | 9/21 °C | 8/15 °C | 7/12 °C | 7/20 °C |
57,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1626 m | Dal 1310 m |
|---|---|---|
za | 9/15 °C | 10/18 °C |
zo | 9/18 °C | 10/21 °C |
ma | 10/22 °C | 11/25 °C |
di | 10/21 °C | 11/24 °C |
wo | 9/15 °C | 10/18 °C |
do | 8/12 °C | 9/15 °C |
vr | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1626 m | 9/15 °C | 9/18 °C | 10/22 °C | 10/21 °C | 9/15 °C | 8/12 °C | 8/20 °C |
| Dal 1310 m | 10/18 °C | 10/21 °C | 11/25 °C | 11/24 °C | 10/18 °C | 9/15 °C | 9/23 °C |
72,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 2035 m | Dal 1770 m |
|---|---|---|
za | 6/12 °C | 7/14 °C |
zo | 6/15 °C | 7/17 °C |
ma | 7/19 °C | 8/21 °C |
di | 7/18 °C | 8/20 °C |
wo | 6/12 °C | 7/14 °C |
do | 5/9 °C | 6/11 °C |
vr | 5/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2035 m | 6/12 °C | 6/15 °C | 7/19 °C | 7/18 °C | 6/12 °C | 5/9 °C | 5/17 °C |
| Dal 1770 m | 7/14 °C | 7/17 °C | 8/21 °C | 8/20 °C | 7/14 °C | 6/11 °C | 6/19 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1963 m | Dal 1640 m |
|---|---|---|
za | 7/13 °C | 9/15 °C |
zo | 7/16 °C | 9/18 °C |
ma | 8/20 °C | 10/22 °C |
di | 8/19 °C | 10/21 °C |
wo | 7/13 °C | 9/15 °C |
do | 6/10 °C | 8/12 °C |
vr | 6/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1963 m | 7/13 °C | 7/16 °C | 8/20 °C | 8/19 °C | 7/13 °C | 6/10 °C | 6/18 °C |
| Dal 1640 m | 9/15 °C | 9/18 °C | 10/22 °C | 10/21 °C | 9/15 °C | 8/12 °C | 8/20 °C |
Weer rondom Zhangjiakou
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Zhangjiakou voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie