Skiweer Abruzzen
Weersverwachting in de Abruzzen voor 18 Skigebieden - Weer in de bergen in de Abruzzen voor 7 dagen
Weer Abruzzen
Weer in de Abruzzen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Abruzzen voor 18 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Abruzzen
- Abruzzen – Beperken tot
Provincies:
Abruzzen – Gaan naarBergketen:
Parken:
1-18 van 18 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2141 m | Dal 1309 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | 6/10 °C |
zo | -2/6 °C | 5/12 °C |
ma | -1/6 °C | 8/13 °C |
di | -2/6 °C | 7/14 °C |
wo | 1/8 °C | 9/15 °C |
do | 1/8 °C | 9/15 °C |
vr | 1/10 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2141 m | -6/2 °C | -2/6 °C | -1/6 °C | -2/6 °C | 1/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C |
| Dal 1309 m | 6/10 °C | 5/12 °C | 8/13 °C | 7/14 °C | 9/15 °C | 9/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1916 m | Dal 1411 m |
|---|---|---|
za | -4/5 °C | 3/9 °C |
zo | 0/7 °C | 2/12 °C |
ma | 1/7 °C | 6/13 °C |
di | 0/7 °C | 4/13 °C |
wo | 3/9 °C | 6/14 °C |
do | 3/9 °C | 6/16 °C |
vr | 3/11 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1916 m | -4/5 °C | 0/7 °C | 1/7 °C | 0/7 °C | 3/9 °C | 3/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 1411 m | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2056 m | Dal 1413 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | 1/9 °C |
zo | -1/6 °C | 2/12 °C |
ma | 0/6 °C | 6/13 °C |
di | -1/6 °C | 4/13 °C |
wo | 2/8 °C | 6/14 °C |
do | 2/8 °C | 6/16 °C |
vr | 2/10 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2056 m | -5/2 °C | -1/6 °C | 0/6 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 2/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 1413 m | 1/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2028 m | Dal 1395 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | 3/9 °C |
zo | -1/6 °C | 2/12 °C |
ma | 0/6 °C | 6/13 °C |
di | -1/6 °C | 4/13 °C |
wo | 2/8 °C | 6/14 °C |
do | 2/8 °C | 6/16 °C |
vr | 2/10 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2028 m | -5/2 °C | -1/6 °C | 0/6 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 2/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 1395 m | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1817 m | Dal 1236 m |
|---|---|---|
za | -4/6 °C | 6/11 °C |
zo | 0/8 °C | 5/13 °C |
ma | 1/8 °C | 8/14 °C |
di | 0/8 °C | 7/15 °C |
wo | 3/10 °C | 9/16 °C |
do | 3/10 °C | 9/16 °C |
vr | 3/12 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1817 m | -4/6 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 3/10 °C | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 1236 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1775 m | Dal 1375 m |
|---|---|---|
za | -4/6 °C | 3/9 °C |
zo | 0/8 °C | 2/12 °C |
ma | 1/8 °C | 6/13 °C |
di | 0/8 °C | 4/13 °C |
wo | 3/10 °C | 6/14 °C |
do | 3/10 °C | 6/16 °C |
vr | 3/12 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1775 m | -4/6 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 3/10 °C | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 1375 m | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2199 m | Dal 1880 m |
|---|---|---|
za | -6/2 °C | 4/10 °C |
zo | -2/5 °C | 3/13 °C |
ma | -1/5 °C | 7/14 °C |
di | -2/5 °C | 5/14 °C |
wo | 1/7 °C | 7/15 °C |
do | 1/7 °C | 7/17 °C |
vr | 1/9 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2199 m | -6/2 °C | -2/5 °C | -1/5 °C | -2/5 °C | 1/7 °C | 1/7 °C | 1/9 °C |
| Dal 1880 m | 4/10 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1860 m | Dal 1225 m |
|---|---|---|
za | -4/6 °C | 6/11 °C |
zo | 0/8 °C | 5/13 °C |
ma | 1/8 °C | 8/14 °C |
di | 0/8 °C | 7/15 °C |
wo | 3/10 °C | 9/16 °C |
do | 3/10 °C | 9/16 °C |
vr | 3/12 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1860 m | -4/6 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 3/10 °C | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 1225 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1729 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 6/10 °C |
zo | 2/11 °C | 4/12 °C |
ma | 5/12 °C | 5/14 °C |
di | 4/12 °C | 6/14 °C |
wo | 6/13 °C | 8/14 °C |
do | 6/14 °C | 8/14 °C |
vr | 6/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1729 m | 1/8 °C | 2/11 °C | 5/12 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 6/14 °C | 6/15 °C |
| Dal 1460 m | 6/10 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 6/14 °C | 8/14 °C | 8/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1643 m | Dal 1426 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 1/9 °C | 2/11 °C |
ma | 4/10 °C | 5/12 °C |
di | 3/10 °C | 4/12 °C |
wo | 5/12 °C | 6/14 °C |
do | 5/11 °C | 6/13 °C |
vr | 6/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1643 m | 1/2 °C | 1/9 °C | 4/10 °C | 3/10 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 6/12 °C |
| Dal 1426 m | 1/2 °C | 2/11 °C | 5/12 °C | 4/12 °C | 6/14 °C | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1680 m | Dal 1422 m |
|---|---|---|
za | -4/7 °C | 1/9 °C |
zo | 0/9 °C | 2/12 °C |
ma | 1/9 °C | 6/13 °C |
di | 0/9 °C | 4/13 °C |
wo | 3/11 °C | 6/14 °C |
do | 3/11 °C | 6/16 °C |
vr | 3/13 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1680 m | -4/7 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 0/9 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1422 m | 1/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1787 m | Dal 1150 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | 6/11 °C |
zo | -3/4 °C | 5/13 °C |
ma | -2/4 °C | 8/14 °C |
di | -3/4 °C | 7/15 °C |
wo | 0/6 °C | 9/16 °C |
do | 0/6 °C | 9/16 °C |
vr | 0/8 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1787 m | -7/2 °C | -3/4 °C | -2/4 °C | -3/4 °C | 0/6 °C | 0/6 °C | 0/8 °C |
| Dal 1150 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 6/11 °C |
zo | 2/10 °C | 5/13 °C |
ma | 6/11 °C | 8/14 °C |
di | 4/11 °C | 7/15 °C |
wo | 6/12 °C | 9/16 °C |
do | 6/14 °C | 9/16 °C |
vr | 6/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1650 m | 1/7 °C | 2/10 °C | 6/11 °C | 4/11 °C | 6/12 °C | 6/14 °C | 6/15 °C |
| Dal 1300 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1995 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | 1/7 °C |
zo | -1/7 °C | 1/10 °C |
ma | 0/7 °C | 5/11 °C |
di | -1/7 °C | 3/11 °C |
wo | 2/9 °C | 5/12 °C |
do | 2/9 °C | 5/14 °C |
vr | 2/11 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1995 m | -5/2 °C | -1/7 °C | 0/7 °C | -1/7 °C | 2/9 °C | 2/9 °C | 2/11 °C |
| Dal 1650 m | 1/7 °C | 1/10 °C | 5/11 °C | 3/11 °C | 5/12 °C | 5/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
za | 1/8 °C | 3/9 °C |
zo | 2/11 °C | 2/12 °C |
ma | 6/12 °C | 6/13 °C |
di | 4/12 °C | 4/13 °C |
wo | 6/13 °C | 6/14 °C |
do | 6/15 °C | 6/16 °C |
vr | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1600 m | 1/8 °C | 2/11 °C | 6/12 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Dal 1400 m | 3/9 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 1231 m |
|---|---|---|
za | 6/9 °C | 6/11 °C |
zo | 5/11 °C | 5/13 °C |
ma | 8/12 °C | 8/14 °C |
di | 7/13 °C | 7/15 °C |
wo | 9/14 °C | 9/16 °C |
do | 9/14 °C | 9/16 °C |
vr | 8/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1390 m | 6/9 °C | 5/11 °C | 8/12 °C | 7/13 °C | 9/14 °C | 9/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 1231 m | 6/11 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1780 m | Dal 1630 m |
|---|---|---|
za | -4/6 °C | 1/8 °C |
zo | 0/8 °C | 3/10 °C |
ma | 1/8 °C | 4/12 °C |
di | 0/8 °C | 5/12 °C |
wo | 3/10 °C | 7/12 °C |
do | 3/10 °C | 7/12 °C |
vr | 3/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1780 m | -4/6 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 3/10 °C | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 1630 m | 1/8 °C | 3/10 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/12 °C | 7/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1425 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 4/11 °C | 4/11 °C |
ma | 7/12 °C | 7/12 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 8/14 °C | 8/14 °C |
do | 8/14 °C | 8/14 °C |
vr | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1425 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 7/12 °C | 6/13 °C | 8/14 °C | 8/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 1350 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 7/12 °C | 6/13 °C | 8/14 °C | 8/14 °C | 7/15 °C |
1-18 van 18 skigebieden



