Skiweer Chieti

Weersverwachting in de provincie Chieti voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Chieti voor 7 dagen


Weer Chieti

Weer in de provincie Chieti voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Chieti voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Chieti

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1650 m Dal 1300 m
do
buien
4/10 °C 7/14 °C
vr
buien
5/8 °C 7/14 °C
za
buien
5/7 °C 6/12 °C
zo
helder
2/11 °C 5/14 °C
ma
buien
6/11 °C 7/14 °C
di
zonnig
4/12 °C 7/16 °C
wo
zonnig
7/14 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1650 m 4/10 °C 5/8 °C 5/7 °C 2/11 °C 6/11 °C 4/12 °C 7/14 °C
Dal 1300 m 7/14 °C 7/14 °C 6/12 °C 5/14 °C 7/14 °C 7/16 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1995 m Dal 1650 m
do
buien
-1/6 °C 3/10 °C
vr
bewolkt
-2/6 °C 4/8 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/7 °C
zo
helder
-2/6 °C 1/11 °C
ma
buien
0/6 °C 5/11 °C
di
helder
-1/9 °C 3/12 °C
wo
helder
3/11 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
helder
Berg 1995 m -1/6 °C -2/6 °C -3/2 °C -2/6 °C 0/6 °C -1/9 °C 3/11 °C
Dal 1650 m 3/10 °C 4/8 °C 1/7 °C 1/11 °C 5/11 °C 3/12 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 1425 m Dal 1350 m
do
buien
6/12 °C 6/12 °C
vr
buien
6/12 °C 6/12 °C
za
buien
5/10 °C 5/10 °C
zo
helder
4/12 °C 4/12 °C
ma
buien
6/12 °C 6/12 °C
di
zonnig
6/14 °C 6/14 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1425 m 6/12 °C 6/12 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/16 °C
Dal 1350 m 6/12 °C 6/12 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/16 °C
1-3 van 3 skigebieden