Skiweer Majella

Weersverwachting in het Nationaal Park Majella voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het Nationaal Park Majella voor 7 dagen


Weer Majella

Weer in het Nationaal Park Majella voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Nationaal Park Majella voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Majella

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1787 m Dal 1150 m
do
buien
-3/3 °C 7/14 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 7/14 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 6/12 °C
zo
helder
-4/3 °C 5/14 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 7/14 °C
di
zonnig
-3/6 °C 7/16 °C
wo
zonnig
1/8 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1787 m -3/3 °C -4/2 °C -5/2 °C -4/3 °C -2/2 °C -3/6 °C 1/8 °C
Dal 1150 m 7/14 °C 7/14 °C 6/12 °C 5/14 °C 7/14 °C 7/16 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1650 m Dal 1300 m
do
buien
4/10 °C 7/14 °C
vr
buien
5/8 °C 7/14 °C
za
buien
5/7 °C 6/12 °C
zo
helder
2/11 °C 5/14 °C
ma
buien
6/11 °C 7/14 °C
di
zonnig
4/12 °C 7/16 °C
wo
zonnig
7/14 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1650 m 4/10 °C 5/8 °C 5/7 °C 2/11 °C 6/11 °C 4/12 °C 7/14 °C
Dal 1300 m 7/14 °C 7/14 °C 6/12 °C 5/14 °C 7/14 °C 7/16 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1995 m Dal 1650 m
do
buien
-1/6 °C 3/10 °C
vr
bewolkt
-2/6 °C 4/8 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/7 °C
zo
helder
-2/6 °C 1/11 °C
ma
buien
0/6 °C 5/11 °C
di
helder
-1/9 °C 3/12 °C
wo
helder
3/11 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
helder
Berg 1995 m -1/6 °C -2/6 °C -3/2 °C -2/6 °C 0/6 °C -1/9 °C 3/11 °C
Dal 1650 m 3/10 °C 4/8 °C 1/7 °C 1/11 °C 5/11 °C 3/12 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 1390 m Dal 1231 m
do
buien
7/12 °C 7/14 °C
vr
buien
7/12 °C 7/14 °C
za
buien
6/10 °C 6/12 °C
zo
helder
5/12 °C 5/14 °C
ma
buien
7/12 °C 7/14 °C
di
zonnig
7/14 °C 7/16 °C
wo
zonnig
10/16 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1390 m 7/12 °C 7/12 °C 6/10 °C 5/12 °C 7/12 °C 7/14 °C 10/16 °C
Dal 1231 m 7/14 °C 7/14 °C 6/12 °C 5/14 °C 7/14 °C 7/16 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 1425 m Dal 1350 m
do
buien
6/12 °C 6/12 °C
vr
buien
6/12 °C 6/12 °C
za
buien
5/10 °C 5/10 °C
zo
helder
4/12 °C 4/12 °C
ma
buien
6/12 °C 6/12 °C
di
zonnig
6/14 °C 6/14 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
zonnig
wo
zonnig
Berg 1425 m 6/12 °C 6/12 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/16 °C
Dal 1350 m 6/12 °C 6/12 °C 5/10 °C 4/12 °C 6/12 °C 6/14 °C 9/16 °C
1-5 van 5 skigebieden