Skiweer Achensee
Weersverwachting aan de Achensee voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Achensee voor 7 dagen
Weer Achensee
Weer aan de Achensee voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Achensee voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Achensee
- Achensee – Gaan naar
Dal:
Bergketens:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
di | -4/2 °C | -1/7 °C |
wo | -4/9 °C | -1/13 °C |
do | -1/1 °C | 2/5 °C |
vr | -3/1 °C | 0/5 °C |
za | -2/2 °C | 1/7 °C |
zo | -1/2 °C | 2/8 °C |
ma | -2/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1800 m | -4/2 °C | -4/9 °C | -1/1 °C | -3/1 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/8 °C |
| Dal 950 m | -1/7 °C | -1/13 °C | 2/5 °C | 0/5 °C | 1/7 °C | 2/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1870 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
di | -4/1 °C | 1/2 °C |
wo | -4/7 °C | -2/13 °C |
do | -1/-1 °C | 1/2 °C |
vr | -3/-1 °C | -1/6 °C |
za | -2/1 °C | 1/5 °C |
zo | -1/2 °C | 1/8 °C |
ma | -2/6 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1870 m | -4/1 °C | -4/7 °C | -1/-1 °C | -3/-1 °C | -2/1 °C | -1/2 °C | -2/6 °C |
| Dal 980 m | 1/2 °C | -2/13 °C | 1/2 °C | -1/6 °C | 1/5 °C | 1/8 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 960 m |
|---|---|---|
di | -4/2 °C | -1/7 °C |
wo | -4/9 °C | -1/13 °C |
do | -1/1 °C | 2/5 °C |
vr | -3/1 °C | 0/5 °C |
za | -2/2 °C | 1/7 °C |
zo | -1/2 °C | 2/8 °C |
ma | -2/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1560 m | -4/2 °C | -4/9 °C | -1/1 °C | -3/1 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/8 °C |
| Dal 960 m | -1/7 °C | -1/13 °C | 2/5 °C | 0/5 °C | 1/7 °C | 2/8 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | -3/13 °C | -3/13 °C |
do | 0/2 °C | 0/2 °C |
vr | -2/2 °C | -2/6 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 1/8 °C | 1/8 °C |
ma | -1/13 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1250 m | 0/2 °C | -3/13 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/13 °C |
| Dal 1050 m | 0/2 °C | -3/13 °C | 0/2 °C | -2/6 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1037 m | Dal 946 m |
|---|---|---|
di | -1/7 °C | -1/8 °C |
wo | -2/14 °C | -2/15 °C |
do | 1/5 °C | 1/6 °C |
vr | -1/6 °C | -1/7 °C |
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | 2/8 °C | 2/9 °C |
ma | 0/12 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1037 m | -1/7 °C | -2/14 °C | 1/5 °C | -1/6 °C | 1/6 °C | 2/8 °C | 0/12 °C |
| Dal 946 m | -1/8 °C | -2/15 °C | 1/6 °C | -1/7 °C | 1/7 °C | 2/9 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 774 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
di | 1/8 °C | 1/8 °C |
wo | -1/15 °C | -1/15 °C |
do | 1/6 °C | 1/6 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | 3/7 °C | 3/7 °C |
zo | 3/10 °C | 3/10 °C |
ma | 1/15 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 774 m | 1/8 °C | -1/15 °C | 1/6 °C | 0/8 °C | 3/7 °C | 3/10 °C | 1/15 °C |
| Dal 760 m | 1/8 °C | -1/15 °C | 1/6 °C | 0/8 °C | 3/7 °C | 3/10 °C | 1/15 °C |
1-6 van 6 skigebieden



