Skiweer Unterinntal

Weersverwachting in het Unterinntal voor 32 Skigebieden - Weer in de bergen in het Unterinntal voor 7 dagen


Weer Unterinntal

Weer in het Unterinntal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Unterinntal voor 32 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Unterinntal

1-32 van 32 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2304 m Dal 950 m
wo
helder
-6/7 °C -2/16 °C
do
sneeuwbuien
-4/0 °C 2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
-4/-1 °C 2/7 °C
zo
bewolkt
-5/1 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/12 °C
di
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
Berg 2304 m -6/7 °C -4/0 °C -6/-1 °C -4/-1 °C -5/1 °C -4/2 °C -2/2 °C
Dal 950 m -2/16 °C 2/8 °C 2/9 °C 2/7 °C 1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C

Weer in skigebied Berg 2340 m Dal 1560 m
wo
bewolkt
-6/8 °C -4/12 °C
do
sneeuwbuien
-4/1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwval
-6/0 °C -4/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/0 °C -2/2 °C
zo
bewolkt
-5/2 °C -3/6 °C
ma
helder
-4/4 °C -2/8 °C
di
zonnig
-2/8 °C 0/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
Berg 2340 m -6/8 °C -4/1 °C -6/0 °C -4/0 °C -5/2 °C -4/4 °C -2/8 °C
Dal 1560 m -4/12 °C -2/2 °C -4/2 °C -2/2 °C -3/6 °C -2/8 °C 0/12 °C

Weer in skigebied Berg 1563 m Dal 850 m
wo
bewolkt
-3/12 °C -1/13 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 3/5 °C
vr
sneeuwval
1/2 °C 3/5 °C
za
sneeuwval
0/1 °C 1/2 °C
zo
sneeuwbuien
1/2 °C 3/8 °C
ma
buien
-2/9 °C 1/12 °C
di
buien
2/11 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
buien
Berg 1563 m -3/12 °C 1/2 °C 1/2 °C 0/1 °C 1/2 °C -2/9 °C 2/11 °C
Dal 850 m -1/13 °C 3/5 °C 3/5 °C 1/2 °C 3/8 °C 1/12 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 1965 m Dal 1009 m
wo
helder
-5/10 °C -2/16 °C
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/7 °C
zo
bewolkt
-4/4 °C 1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/12 °C
di
buien
-1/10 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
buien
Berg 1965 m -5/10 °C -3/2 °C -5/2 °C -3/2 °C -4/4 °C -3/2 °C -1/10 °C
Dal 1009 m -2/16 °C 2/8 °C 2/9 °C 1/7 °C 1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C

Weer in skigebied Berg 1804 m Dal 897 m
wo
helder
-3/9 °C -1/17 °C
do
sneeuwbuien
-1/1 °C 3/9 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/10 °C
za
sneeuwbuien
-1/-1 °C 3/8 °C
zo
bewolkt
-2/2 °C 2/11 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/13 °C
di
buien
0/8 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
buien
Berg 1804 m -3/9 °C -1/1 °C -2/2 °C -1/-1 °C -2/2 °C -3/2 °C 0/8 °C
Dal 897 m -1/17 °C 3/9 °C 3/10 °C 3/8 °C 2/11 °C 2/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 2256 m Dal 860 m
wo
helder
-6/8 °C -1/17 °C
do
sneeuwbuien
-4/1 °C 3/9 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C 3/10 °C
za
sneeuwbuien
-4/0 °C 3/8 °C
zo
bewolkt
-5/2 °C 2/11 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/13 °C
di
sneeuwbuien
-2/2 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
Berg 2256 m -6/8 °C -4/1 °C -6/0 °C -4/0 °C -5/2 °C -4/2 °C -2/2 °C
Dal 860 m -1/17 °C 3/9 °C 3/10 °C 3/8 °C 2/11 °C 2/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 852 m Dal 490 m
wo
bewolkt
-1/13 °C 1/16 °C
do
regen
1/5 °C 5/8 °C
vr
regen
3/5 °C 5/8 °C
za
ijzel
1/2 °C 5/5 °C
zo
buien
3/8 °C 5/11 °C
ma
buien
1/12 °C 3/15 °C
di
buien
5/14 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
regen
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 852 m -1/13 °C 1/5 °C 3/5 °C 1/2 °C 3/8 °C 1/12 °C 5/14 °C
Dal 490 m 1/16 °C 5/8 °C 5/8 °C 5/5 °C 5/11 °C 3/15 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1870 m Dal 980 m
wo
bewolkt
-3/8 °C -2/13 °C
do
sneeuwbuien
-1/0 °C 1/5 °C
vr
sneeuwbuien
-2/1 °C 1/5 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 1/2 °C
zo
sneeuwbuien
-2/1 °C 1/8 °C
ma
buien
-3/4 °C -1/12 °C
di
buien
0/7 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
buien
Berg 1870 m -3/8 °C -1/0 °C -2/1 °C -1/-1 °C -2/1 °C -3/4 °C 0/7 °C
Dal 980 m -2/13 °C 1/5 °C 1/5 °C 1/2 °C 1/8 °C -1/12 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 1887 m Dal 1352 m
wo
helder
-4/11 °C -2/14 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
-1/0 °C 1/2 °C
zo
helder
-2/3 °C 0/6 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/9 °C
di
buien
0/9 °C 2/12 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
buien
Berg 1887 m -4/11 °C -1/2 °C -2/2 °C -1/0 °C -2/3 °C -2/2 °C 0/9 °C
Dal 1352 m -2/14 °C 1/2 °C 0/2 °C 1/2 °C 0/6 °C 0/9 °C 2/12 °C

Weer in skigebied Berg 1200 m Dal 600 m
wo
bewolkt
-2/12 °C 0/15 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 4/7 °C
vr
ijzel
1/4 °C 4/7 °C
za
sneeuwval
1/1 °C 4/4 °C
zo
buien
2/7 °C 4/10 °C
ma
buien
0/11 °C 2/14 °C
di
buien
4/13 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
ijzel
za
sneeuwval
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 1200 m -2/12 °C 1/2 °C 1/4 °C 1/1 °C 2/7 °C 0/11 °C 4/13 °C
Dal 600 m 0/15 °C 4/7 °C 4/7 °C 4/4 °C 4/10 °C 2/14 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 1280 m Dal 670 m
wo
bewolkt
-5/12 °C -1/16 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 3/8 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 2/8 °C
za
sneeuwval
-1/2 °C 3/5 °C
zo
buien
1/8 °C 2/11 °C
ma
buien
0/10 °C 0/15 °C
di
buien
2/13 °C 4/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 1280 m -5/12 °C 1/2 °C 0/2 °C -1/2 °C 1/8 °C 0/10 °C 2/13 °C
Dal 670 m -1/16 °C 3/8 °C 2/8 °C 3/5 °C 2/11 °C 0/15 °C 4/17 °C

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 560 m
wo
helder
1/15 °C 1/15 °C
do
buien
3/7 °C 3/7 °C
vr
buien
2/8 °C 2/8 °C
za
buien
3/5 °C 3/5 °C
zo
bewolkt
2/8 °C 2/8 °C
ma
buien
1/11 °C 1/11 °C
di
buien
4/14 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 690 m 1/15 °C 3/7 °C 2/8 °C 3/5 °C 2/8 °C 1/11 °C 4/14 °C
Dal 560 m 1/15 °C 3/7 °C 2/8 °C 3/5 °C 2/8 °C 1/11 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 1723 m Dal 791 m
wo
bewolkt
-3/10 °C 0/14 °C
do
sneeuwval
-1/2 °C 4/6 °C
vr
sneeuwval
-2/2 °C 4/6 °C
za
sneeuwval
-1/0 °C 4/4 °C
zo
sneeuwbuien
-2/2 °C 4/9 °C
ma
buien
-3/6 °C 2/13 °C
di
buien
0/9 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
buien
Berg 1723 m -3/10 °C -1/2 °C -2/2 °C -1/0 °C -2/2 °C -3/6 °C 0/9 °C
Dal 791 m 0/14 °C 4/6 °C 4/6 °C 4/4 °C 4/9 °C 2/13 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 1077 m Dal 852 m
wo
bewolkt
-2/12 °C -1/13 °C
do
sneeuwval
1/2 °C 1/5 °C
vr
ijzel
1/4 °C 3/5 °C
za
sneeuwval
1/1 °C 1/2 °C
zo
buien
2/7 °C 3/8 °C
ma
buien
0/11 °C 1/12 °C
di
buien
4/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
ijzel
za
sneeuwval
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 1077 m -2/12 °C 1/2 °C 1/4 °C 1/1 °C 2/7 °C 0/11 °C 4/13 °C
Dal 852 m -1/13 °C 1/5 °C 3/5 °C 1/2 °C 3/8 °C 1/12 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 1004 m Dal 918 m
wo
helder
-2/16 °C -2/16 °C
do
buien
2/8 °C 2/8 °C
vr
buien
2/9 °C 2/9 °C
za
ijzel
1/7 °C 2/7 °C
zo
bewolkt
1/10 °C 1/10 °C
ma
buien
1/12 °C 1/12 °C
di
buien
3/15 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 1004 m -2/16 °C 2/8 °C 2/9 °C 1/7 °C 1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C
Dal 918 m -2/16 °C 2/8 °C 2/9 °C 2/7 °C 1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C

Weer in skigebied Berg 860 m Dal 800 m
wo
bewolkt
-2/12 °C -1/14 °C
do
regen
1/4 °C 3/6 °C
vr
ijzel
1/4 °C 3/6 °C
za
ijzel
1/1 °C 3/3 °C
zo
buien
2/7 °C 3/9 °C
ma
buien
0/11 °C 1/13 °C
di
buien
4/13 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
ijzel
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 860 m -2/12 °C 1/4 °C 1/4 °C 1/1 °C 2/7 °C 0/11 °C 4/13 °C
Dal 800 m -1/14 °C 3/6 °C 3/6 °C 3/3 °C 3/9 °C 1/13 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 650 m Dal 575 m
wo
bewolkt
-1/16 °C 0/17 °C
do
buien
3/8 °C 4/9 °C
vr
buien
2/8 °C 3/9 °C
za
regen
3/5 °C 4/6 °C
zo
buien
2/11 °C 3/12 °C
ma
buien
0/15 °C 1/16 °C
di
buien
4/17 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 650 m -1/16 °C 3/8 °C 2/8 °C 3/5 °C 2/11 °C 0/15 °C 4/17 °C
Dal 575 m 0/17 °C 4/9 °C 3/9 °C 4/6 °C 3/12 °C 1/16 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 1247 m Dal 1076 m
wo
helder
-3/13 °C -2/14 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/9 °C 1/10 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 3/7 °C
zo
buien
3/14 °C 4/15 °C
ma
helder
1/16 °C 2/17 °C
di
helder
2/17 °C 3/18 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
helder
di
helder
Berg 1247 m -3/13 °C 1/2 °C 1/9 °C 1/2 °C 3/14 °C 1/16 °C 2/17 °C
Dal 1076 m -2/14 °C 1/9 °C 1/10 °C 3/7 °C 4/15 °C 2/17 °C 3/18 °C

Weer in skigebied Berg 823 m Dal 731 m
wo
bewolkt
-1/13 °C 0/14 °C
do
regen
3/5 °C 4/6 °C
vr
regen
3/5 °C 4/6 °C
za
ijzel
1/2 °C 4/4 °C
zo
buien
3/8 °C 4/9 °C
ma
buien
1/12 °C 2/13 °C
di
buien
5/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
regen
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 823 m -1/13 °C 3/5 °C 3/5 °C 1/2 °C 3/8 °C 1/12 °C 5/14 °C
Dal 731 m 0/14 °C 4/6 °C 4/6 °C 4/4 °C 4/9 °C 2/13 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 1500 m Dal 1250 m
wo
helder
-3/13 °C -3/15 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
0/7 °C 0/9 °C
ma
buien
0/9 °C 0/11 °C
di
buien
2/12 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 1500 m -3/13 °C 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C 0/7 °C 0/9 °C 2/12 °C
Dal 1250 m -3/15 °C 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C 0/9 °C 0/11 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 940 m Dal 875 m
wo
helder
-2/16 °C -1/17 °C
do
buien
2/8 °C 3/9 °C
vr
buien
2/9 °C 3/10 °C
za
buien
2/7 °C 3/8 °C
zo
bewolkt
1/10 °C 2/11 °C
ma
buien
1/12 °C 2/13 °C
di
buien
3/15 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 940 m -2/16 °C 2/8 °C 2/9 °C 2/7 °C 1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C
Dal 875 m -1/17 °C 3/9 °C 3/10 °C 3/8 °C 2/11 °C 2/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 1000 m Dal 900 m
wo
helder
-2/16 °C -2/17 °C
do
buien
2/8 °C 2/9 °C
vr
buien
2/9 °C 2/10 °C
za
ijzel
1/7 °C 2/8 °C
zo
bewolkt
1/10 °C 1/11 °C
ma
buien
1/12 °C 1/13 °C
di
buien
3/15 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 1000 m -2/16 °C 2/8 °C 2/9 °C 1/7 °C 1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C
Dal 900 m -2/17 °C 2/9 °C 2/10 °C 2/8 °C 1/11 °C 1/13 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 810 m Dal 750 m
wo
helder
-1/17 °C -1/18 °C
do
buien
3/9 °C 3/10 °C
vr
buien
3/10 °C 3/11 °C
za
buien
3/8 °C 3/9 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 2/12 °C
ma
buien
2/13 °C 2/14 °C
di
buien
4/16 °C 4/17 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 810 m -1/17 °C 3/9 °C 3/10 °C 3/8 °C 2/11 °C 2/13 °C 4/16 °C
Dal 750 m -1/18 °C 3/10 °C 3/11 °C 3/9 °C 2/12 °C 2/14 °C 4/17 °C

Weer in skigebied Berg 974 m Dal 869 m
wo
helder
-2/16 °C -1/17 °C
do
buien
2/8 °C 3/9 °C
vr
buien
2/9 °C 3/10 °C
za
buien
2/7 °C 3/8 °C
zo
bewolkt
1/10 °C 2/11 °C
ma
buien
1/12 °C 2/13 °C
di
buien
3/15 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 974 m -2/16 °C 2/8 °C 2/9 °C 2/7 °C 1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C
Dal 869 m -1/17 °C 3/9 °C 3/10 °C 3/8 °C 2/11 °C 2/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 1000 m Dal 910 m
wo
helder
-2/15 °C -1/15 °C
do
buien
3/7 °C 4/7 °C
vr
buien
0/8 °C 1/8 °C
za
ijzel
1/5 °C 3/5 °C
zo
bewolkt
2/11 °C 3/11 °C
ma
buien
0/13 °C 1/13 °C
di
helder
2/16 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 1000 m -2/15 °C 3/7 °C 0/8 °C 1/5 °C 2/11 °C 0/13 °C 2/16 °C
Dal 910 m -1/15 °C 4/7 °C 1/8 °C 3/5 °C 3/11 °C 1/13 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 531 m Dal 521 m
wo
bewolkt
1/16 °C 1/16 °C
do
regen
5/8 °C 5/8 °C
vr
regen
5/8 °C 5/8 °C
za
regen
5/5 °C 5/5 °C
zo
buien
5/11 °C 5/11 °C
ma
buien
3/15 °C 3/15 °C
di
buien
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 531 m 1/16 °C 5/8 °C 5/8 °C 5/5 °C 5/11 °C 3/15 °C 7/17 °C
Dal 521 m 1/16 °C 5/8 °C 5/8 °C 5/5 °C 5/11 °C 3/15 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 982 m Dal 916 m
wo
bewolkt
-2/14 °C -2/14 °C
do
buien
1/6 °C 1/6 °C
vr
ijzel
1/6 °C 1/6 °C
za
ijzel
1/3 °C 1/3 °C
zo
buien
1/9 °C 1/9 °C
ma
buien
-1/13 °C -1/13 °C
di
buien
3/15 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
ijzel
za
ijzel
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 982 m -2/14 °C 1/6 °C 1/6 °C 1/3 °C 1/9 °C -1/13 °C 3/15 °C
Dal 916 m -2/14 °C 1/6 °C 1/6 °C 1/3 °C 1/9 °C -1/13 °C 3/15 °C

Weer in skigebied Berg 1317 m Dal 1200 m
wo
helder
-4/14 °C -3/15 °C
do
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/8 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-1/8 °C 0/9 °C
ma
buien
-1/10 °C 0/11 °C
di
buien
1/13 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
Berg 1317 m -4/14 °C 0/2 °C 0/2 °C 0/2 °C -1/8 °C -1/10 °C 1/13 °C
Dal 1200 m -3/15 °C 1/2 °C 1/8 °C 1/2 °C 0/9 °C 0/11 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 516 m Dal 500 m
wo
bewolkt
1/16 °C 1/16 °C
do
regen
5/8 °C 5/8 °C
vr
regen
5/8 °C 5/8 °C
za
regen
5/5 °C 5/5 °C
zo
buien
5/11 °C 5/11 °C
ma
buien
3/15 °C 3/15 °C
di
buien
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 516 m 1/16 °C 5/8 °C 5/8 °C 5/5 °C 5/11 °C 3/15 °C 7/17 °C
Dal 500 m 1/16 °C 5/8 °C 5/8 °C 5/5 °C 5/11 °C 3/15 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 774 m Dal 760 m
wo
bewolkt
-1/15 °C -1/15 °C
do
buien
3/7 °C 3/7 °C
vr
buien
2/7 °C 2/7 °C
za
regen
3/4 °C 3/4 °C
zo
buien
2/10 °C 2/10 °C
ma
buien
0/14 °C 0/14 °C
di
buien
4/16 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 774 m -1/15 °C 3/7 °C 2/7 °C 3/4 °C 2/10 °C 0/14 °C 4/16 °C
Dal 760 m -1/15 °C 3/7 °C 2/7 °C 3/4 °C 2/10 °C 0/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 650 m
wo
bewolkt
-1/16 °C -1/16 °C
do
buien
3/8 °C 3/8 °C
vr
buien
2/8 °C 2/8 °C
za
regen
3/5 °C 3/5 °C
zo
buien
2/11 °C 2/11 °C
ma
buien
0/15 °C 0/15 °C
di
buien
4/17 °C 4/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 680 m -1/16 °C 3/8 °C 2/8 °C 3/5 °C 2/11 °C 0/15 °C 4/17 °C
Dal 650 m -1/16 °C 3/8 °C 2/8 °C 3/5 °C 2/11 °C 0/15 °C 4/17 °C

Weer in skigebied Berg 685 m Dal 650 m
wo
bewolkt
0/15 °C 0/15 °C
do
regen
4/7 °C 4/7 °C
vr
regen
4/7 °C 4/7 °C
za
regen
4/4 °C 4/4 °C
zo
buien
4/10 °C 4/10 °C
ma
buien
2/14 °C 2/14 °C
di
buien
6/16 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
regen
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 685 m 0/15 °C 4/7 °C 4/7 °C 4/4 °C 4/10 °C 2/14 °C 6/16 °C
Dal 650 m 0/15 °C 4/7 °C 4/7 °C 4/4 °C 4/10 °C 2/14 °C 6/16 °C
1-32 van 32 skigebieden