Skiweer Allegheny Mountains

Weersverwachting in de Allegheny Mountains voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in de Allegheny Mountains voor 7 dagen


Weer Allegheny Mountains

Weer in de Allegheny Mountains voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Allegheny Mountains voor 12 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Allegheny Mountains

1-12 van 12 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1478 m Dal 1000 m
wo
buien
1/13 °C 4/16 °C
do
sneeuwval
-3/2 °C 0/5 °C
vr
helder
-2/14 °C 1/17 °C
za
bewolkt
4/18 °C 7/21 °C
zo
helder
8/21 °C 11/24 °C
ma
helder
9/25 °C 12/28 °C
di
helder
10/25 °C 13/28 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
sneeuwval
vr
helder
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 1478 m 1/13 °C -3/2 °C -2/14 °C 4/18 °C 8/21 °C 9/25 °C 10/25 °C
Dal 1000 m 4/16 °C 0/5 °C 1/17 °C 7/21 °C 11/24 °C 12/28 °C 13/28 °C

Weer in skigebied Berg 1301 m Dal 996 m
wo
regen
2/14 °C 4/14 °C
do
sneeuwval
-2/2 °C 1/3 °C
vr
bewolkt
-1/15 °C 2/15 °C
za
bewolkt
5/19 °C 12/20 °C
zo
helder
9/22 °C 12/25 °C
ma
zonnig
10/26 °C 13/28 °C
di
zonnig
11/26 °C 15/28 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
sneeuwval
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
Berg 1301 m 2/14 °C -2/2 °C -1/15 °C 5/19 °C 9/22 °C 10/26 °C 11/26 °C
Dal 996 m 4/14 °C 1/3 °C 2/15 °C 12/20 °C 12/25 °C 13/28 °C 15/28 °C

Weer in skigebied Berg 915 m Dal 690 m
wo
buien
5/12 °C 6/13 °C
do
ijzel
2/5 °C 3/6 °C
vr
bewolkt
3/13 °C 4/14 °C
za
onweer
9/20 °C 10/21 °C
zo
helder
13/24 °C 14/25 °C
ma
zonnig
13/27 °C 14/28 °C
di
zonnig
15/27 °C 16/28 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
bewolkt
za
onweer
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
Berg 915 m 5/12 °C 2/5 °C 3/13 °C 9/20 °C 13/24 °C 13/27 °C 15/27 °C
Dal 690 m 6/13 °C 3/6 °C 4/14 °C 10/21 °C 14/25 °C 14/28 °C 16/28 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 736 m
wo
buien
4/17 °C 5/18 °C
do
ijzel
0/6 °C 1/7 °C
vr
helder
1/18 °C 2/19 °C
za
bewolkt
7/22 °C 8/23 °C
zo
helder
11/25 °C 12/26 °C
ma
helder
12/29 °C 13/30 °C
di
helder
13/29 °C 14/30 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
helder
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 950 m 4/17 °C 0/6 °C 1/18 °C 7/22 °C 11/25 °C 12/29 °C 13/29 °C
Dal 736 m 5/18 °C 1/7 °C 2/19 °C 8/23 °C 12/26 °C 13/30 °C 14/30 °C

Weer in skigebied Berg 960 m Dal 634 m
wo
buien
6/14 °C 8/17 °C
do
ijzel
3/5 °C 5/8 °C
vr
bewolkt
4/13 °C 6/16 °C
za
buien
8/20 °C 10/23 °C
zo
helder
14/25 °C 16/28 °C
ma
helder
13/28 °C 15/31 °C
di
helder
16/29 °C 18/32 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 960 m 6/14 °C 3/5 °C 4/13 °C 8/20 °C 14/25 °C 13/28 °C 16/29 °C
Dal 634 m 8/17 °C 5/8 °C 6/16 °C 10/23 °C 16/28 °C 15/31 °C 18/32 °C

Weer in skigebied Berg 1304 m Dal 1045 m
wo
regen
3/10 °C 4/14 °C
do
sneeuwval
0/2 °C 1/3 °C
vr
bewolkt
1/13 °C 2/15 °C
za
bewolkt
7/19 °C 12/20 °C
zo
helder
12/24 °C 12/25 °C
ma
zonnig
12/26 °C 13/28 °C
di
zonnig
14/25 °C 15/28 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
sneeuwval
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
Berg 1304 m 3/10 °C 0/2 °C 1/13 °C 7/19 °C 12/24 °C 12/26 °C 14/25 °C
Dal 1045 m 4/14 °C 1/3 °C 2/15 °C 12/20 °C 12/25 °C 13/28 °C 15/28 °C

Weer in skigebied Berg 890 m Dal 730 m
wo
buien
5/12 °C 6/13 °C
do
ijzel
2/5 °C 3/6 °C
vr
bewolkt
3/13 °C 4/14 °C
za
onweer
9/20 °C 10/21 °C
zo
helder
13/24 °C 14/25 °C
ma
zonnig
13/27 °C 14/28 °C
di
zonnig
15/27 °C 16/28 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
bewolkt
za
onweer
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
Berg 890 m 5/12 °C 2/5 °C 3/13 °C 9/20 °C 13/24 °C 13/27 °C 15/27 °C
Dal 730 m 6/13 °C 3/6 °C 4/14 °C 10/21 °C 14/25 °C 14/28 °C 16/28 °C

Weer in skigebied Berg 1097 m Dal 913 m
wo
bewolkt
3/16 °C 4/18 °C
do
bewolkt
1/7 °C 2/9 °C
vr
zonnig
-1/18 °C 0/20 °C
za
buien
7/18 °C 8/20 °C
zo
helder
11/24 °C 12/26 °C
ma
helder
11/27 °C 12/29 °C
di
helder
12/27 °C 13/29 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 1097 m 3/16 °C 1/7 °C -1/18 °C 7/18 °C 11/24 °C 11/27 °C 12/27 °C
Dal 913 m 4/18 °C 2/9 °C 0/20 °C 8/20 °C 12/26 °C 12/29 °C 13/29 °C

Weer in skigebied Berg 841 m Dal 609 m
wo
buien
5/12 °C 6/13 °C
do
regen
2/5 °C 3/6 °C
vr
bewolkt
3/13 °C 4/14 °C
za
onweer
9/20 °C 10/21 °C
zo
helder
13/24 °C 14/25 °C
ma
zonnig
13/27 °C 14/28 °C
di
zonnig
15/27 °C 16/28 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
regen
vr
bewolkt
za
onweer
zo
helder
ma
zonnig
di
zonnig
Berg 841 m 5/12 °C 2/5 °C 3/13 °C 9/20 °C 13/24 °C 13/27 °C 15/27 °C
Dal 609 m 6/13 °C 3/6 °C 4/14 °C 10/21 °C 14/25 °C 14/28 °C 16/28 °C

Weer in skigebied Berg 619 m Dal 527 m
wo
buien
6/19 °C 6/20 °C
do
regen
2/8 °C 2/9 °C
vr
helder
3/20 °C 3/21 °C
za
bewolkt
9/24 °C 9/25 °C
zo
helder
13/27 °C 13/28 °C
ma
helder
14/31 °C 14/32 °C
di
helder
15/31 °C 15/32 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
regen
vr
helder
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 619 m 6/19 °C 2/8 °C 3/20 °C 9/24 °C 13/27 °C 14/31 °C 15/31 °C
Dal 527 m 6/20 °C 2/9 °C 3/21 °C 9/25 °C 13/28 °C 14/32 °C 15/32 °C

Weer in skigebied Berg 553 m Dal 401 m
wo
regen
6/13 °C 7/14 °C
do
buien
4/6 °C 5/7 °C
vr
helder
4/17 °C 5/18 °C
za
regen
8/21 °C 9/22 °C
zo
zonnig
13/25 °C 14/26 °C
ma
zonnig
12/28 °C 13/29 °C
di
bewolkt
15/30 °C 16/31 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
buien
vr
helder
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 553 m 6/13 °C 4/6 °C 4/17 °C 8/21 °C 13/25 °C 12/28 °C 15/30 °C
Dal 401 m 7/14 °C 5/7 °C 5/18 °C 9/22 °C 14/26 °C 13/29 °C 16/31 °C

Weer in skigebied Berg 930 m Dal 750 m
wo
buien
4/17 °C 5/19 °C
do
ijzel
0/6 °C 1/8 °C
vr
helder
1/18 °C 2/20 °C
za
bewolkt
7/22 °C 8/24 °C
zo
helder
11/25 °C 12/27 °C
ma
helder
12/29 °C 13/31 °C
di
helder
13/29 °C 14/31 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
helder
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 930 m 4/17 °C 0/6 °C 1/18 °C 7/22 °C 11/25 °C 12/29 °C 13/29 °C
Dal 750 m 5/19 °C 1/8 °C 2/20 °C 8/24 °C 12/27 °C 13/31 °C 14/31 °C
1-12 van 12 skigebieden