Skiweer Allgäu
Weersverwachting in de Allgäu voor 53 Skigebieden - Weer in de bergen in de Allgäu voor 7 dagen
Weer Allgäu
Weer in de Allgäu voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Allgäu voor 53 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Allgäu
- Allgäu – Gaan naar
Toeristische regio's:
Deelstaten:
Districten:
Bestuursdistricten:
Bergketens:
Overige:
| Weer in skigebied | Berg 1405 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 2/7 °C |
vr | -3/2 °C | 0/9 °C |
za | -3/2 °C | 2/7 °C |
zo | -2/5 °C | 2/12 °C |
ma | -1/2 °C | 2/12 °C |
di | 1/10 °C | 2/17 °C |
wo | 3/10 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1405 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/5 °C | -1/2 °C | 1/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 880 m | 2/7 °C | 0/9 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 2/17 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1665 m | Dal 894 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 1/7 °C |
vr | -4/2 °C | -1/9 °C |
za | -4/2 °C | 1/7 °C |
zo | -3/4 °C | 1/12 °C |
ma | -2/2 °C | 1/12 °C |
di | 0/9 °C | 1/17 °C |
wo | 2/9 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1665 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -3/4 °C | -2/2 °C | 0/9 °C | 2/9 °C |
| Dal 894 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1967 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | 4/10 °C |
vr | -6/0 °C | 2/11 °C |
za | -6/1 °C | 3/10 °C |
zo | -5/2 °C | 3/13 °C |
ma | -4/2 °C | 3/15 °C |
di | -2/7 °C | 2/19 °C |
wo | 0/7 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1967 m | -6/1 °C | -6/0 °C | -6/1 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -2/7 °C | 0/7 °C |
| Dal 920 m | 4/10 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 3/15 °C | 2/19 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2224 m | Dal 828 m |
|---|---|---|
do | -7/-1 °C | 4/7 °C |
vr | -7/-2 °C | 3/9 °C |
za | -7/-1 °C | 4/7 °C |
zo | -6/0 °C | 4/12 °C |
ma | -5/2 °C | 3/13 °C |
di | -3/5 °C | 2/18 °C |
wo | -1/2 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2224 m | -7/-1 °C | -7/-2 °C | -7/-1 °C | -6/0 °C | -5/2 °C | -3/5 °C | -1/2 °C |
| Dal 828 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 4/7 °C |
vr | -3/2 °C | 3/9 °C |
za | -3/2 °C | 4/7 °C |
zo | -2/5 °C | 4/12 °C |
ma | -1/2 °C | 3/13 °C |
di | 1/10 °C | 2/18 °C |
wo | 3/10 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1450 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/5 °C | -1/2 °C | 1/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 820 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1559 m | Dal 1130 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 0/2 °C | 1/7 °C |
za | 1/2 °C | 1/5 °C |
zo | 1/7 °C | 3/10 °C |
ma | 0/2 °C | 2/11 °C |
di | -1/13 °C | 1/16 °C |
wo | 6/12 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1559 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | 0/2 °C | -1/13 °C | 6/12 °C |
| Dal 1130 m | 1/5 °C | 1/7 °C | 1/5 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 1/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1463 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 4/6 °C |
vr | 0/2 °C | 3/8 °C |
za | 1/2 °C | 4/6 °C |
zo | 1/7 °C | 4/11 °C |
ma | 0/8 °C | 3/12 °C |
di | -1/13 °C | 2/17 °C |
wo | 6/12 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1463 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | 0/8 °C | -1/13 °C | 6/12 °C |
| Dal 900 m | 4/6 °C | 3/8 °C | 4/6 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -3/2 °C | -1/8 °C |
za | -1/2 °C | 1/6 °C |
zo | -1/9 °C | 1/11 °C |
ma | -1/2 °C | 1/11 °C |
di | -1/14 °C | 1/16 °C |
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1500 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/2 °C | -1/14 °C | 5/12 °C |
| Dal 1000 m | 1/6 °C | -1/8 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 1/11 °C | 1/16 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1655 m | Dal 1438 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -3/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -4/2 °C | -3/2 °C |
zo | -3/4 °C | -2/5 °C |
ma | -2/2 °C | -1/2 °C |
di | 0/9 °C | 1/10 °C |
wo | 2/9 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1655 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -3/4 °C | -2/2 °C | 0/9 °C | 2/9 °C |
| Dal 1438 m | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -2/5 °C | -1/2 °C | 1/10 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/6 °C |
vr | -2/8 °C | -1/8 °C |
za | 0/6 °C | 1/6 °C |
zo | 0/11 °C | 1/11 °C |
ma | 0/11 °C | 1/11 °C |
di | 0/16 °C | 1/16 °C |
wo | 6/14 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1100 m | 0/2 °C | -2/8 °C | 0/6 °C | 0/11 °C | 0/11 °C | 0/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 1020 m | 1/6 °C | -1/8 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 1/11 °C | 1/16 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1170 m | Dal 745 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 2/8 °C |
vr | -2/2 °C | 0/10 °C |
za | 0/2 °C | 2/8 °C |
zo | 0/10 °C | 2/13 °C |
ma | 0/10 °C | 2/13 °C |
di | 0/15 °C | 2/18 °C |
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1170 m | 0/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | 0/10 °C | 0/15 °C | 6/13 °C |
| Dal 745 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1338 m | Dal 859 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 2/8 °C |
vr | -3/2 °C | 0/10 °C |
za | -1/2 °C | 2/8 °C |
zo | -1/9 °C | 2/13 °C |
ma | -1/2 °C | 2/13 °C |
di | -1/14 °C | 2/18 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1338 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/2 °C | -1/14 °C | 5/12 °C |
| Dal 859 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1675 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 0/1 °C | 4/7 °C |
vr | -1/2 °C | 3/9 °C |
za | 0/1 °C | 4/7 °C |
zo | 0/6 °C | 4/12 °C |
ma | -1/2 °C | 3/13 °C |
di | -2/12 °C | 2/18 °C |
wo | 5/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1675 m | 0/1 °C | -1/2 °C | 0/1 °C | 0/6 °C | -1/2 °C | -2/12 °C | 5/11 °C |
| Dal 800 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1416 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 2/8 °C |
vr | -3/2 °C | 0/10 °C |
za | -1/2 °C | 2/8 °C |
zo | -1/9 °C | 2/13 °C |
ma | -1/2 °C | 2/13 °C |
di | -1/14 °C | 2/18 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1416 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/2 °C | -1/14 °C | 5/12 °C |
| Dal 750 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1708 m | Dal 856 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 2/8 °C |
vr | -3/2 °C | 0/10 °C |
za | -1/2 °C | 2/8 °C |
zo | -1/7 °C | 2/13 °C |
ma | -1/2 °C | 2/13 °C |
di | -1/12 °C | 2/18 °C |
wo | 5/10 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1708 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | -1/12 °C | 5/10 °C |
| Dal 856 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1700 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | 0/1 °C | 4/7 °C |
vr | -1/2 °C | 3/9 °C |
za | 0/1 °C | 4/7 °C |
zo | 0/6 °C | 4/12 °C |
ma | -1/2 °C | 3/13 °C |
di | -2/12 °C | 2/18 °C |
wo | 5/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1700 m | 0/1 °C | -1/2 °C | 0/1 °C | 0/6 °C | -1/2 °C | -2/12 °C | 5/11 °C |
| Dal 900 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1141 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 3/8 °C |
vr | 0/7 °C | 2/9 °C |
za | 0/2 °C | 2/7 °C |
zo | 0/10 °C | 2/12 °C |
ma | -1/11 °C | 1/13 °C |
di | 0/15 °C | 2/17 °C |
wo | 6/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1141 m | 1/2 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | -1/11 °C | 0/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 800 m | 3/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 1/13 °C | 2/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1418 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 4/6 °C |
vr | 0/2 °C | 3/8 °C |
za | 1/2 °C | 4/6 °C |
zo | 1/7 °C | 4/11 °C |
ma | 0/8 °C | 3/12 °C |
di | -1/13 °C | 2/17 °C |
wo | 6/12 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1418 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | 0/8 °C | -1/13 °C | 6/12 °C |
| Dal 890 m | 4/6 °C | 3/8 °C | 4/6 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 891 m | Dal 761 m |
|---|---|---|
do | 4/7 °C | 5/8 °C |
vr | 3/9 °C | 4/10 °C |
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 4/12 °C | 5/13 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 2/18 °C | 3/19 °C |
wo | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 891 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 761 m | 5/8 °C | 4/10 °C | 5/8 °C | 5/13 °C | 4/14 °C | 3/19 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1320 m | Dal 979 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/6 °C |
vr | 1/2 °C | 2/8 °C |
za | 1/2 °C | 1/6 °C |
zo | 2/8 °C | 3/11 °C |
ma | 1/9 °C | 2/12 °C |
di | 0/14 °C | 1/17 °C |
wo | 7/13 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1320 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/8 °C | 1/9 °C | 0/14 °C | 7/13 °C |
| Dal 979 m | 1/6 °C | 2/8 °C | 1/6 °C | 3/11 °C | 2/12 °C | 1/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1730 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
do | 0/1 °C | 4/7 °C |
vr | -1/2 °C | 3/9 °C |
za | 0/1 °C | 4/7 °C |
zo | 0/6 °C | 4/12 °C |
ma | -1/2 °C | 3/13 °C |
di | -2/12 °C | 2/18 °C |
wo | 5/11 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1730 m | 0/1 °C | -1/2 °C | 0/1 °C | 0/6 °C | -1/2 °C | -2/12 °C | 5/11 °C |
| Dal 830 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1055 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 2/7 °C |
za | 1/2 °C | 1/5 °C |
zo | 2/8 °C | 3/10 °C |
ma | 1/9 °C | 2/11 °C |
di | 0/14 °C | 1/16 °C |
wo | 7/13 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1350 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/8 °C | 1/9 °C | 0/14 °C | 7/13 °C |
| Dal 1055 m | 1/5 °C | 2/7 °C | 1/5 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 1/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1165 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/7 °C |
vr | -2/2 °C | -1/9 °C |
za | 0/2 °C | 1/7 °C |
zo | 0/10 °C | 1/12 °C |
ma | 0/10 °C | 1/12 °C |
di | 0/15 °C | 1/17 °C |
wo | 6/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1165 m | 0/2 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | 0/10 °C | 0/15 °C | 6/13 °C |
| Dal 930 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1043 m | Dal 823 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/8 °C | 2/9 °C |
za | 1/6 °C | 2/7 °C |
zo | 1/11 °C | 2/12 °C |
ma | 0/12 °C | 1/13 °C |
di | 1/16 °C | 2/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1043 m | 2/7 °C | 1/8 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 0/12 °C | 1/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 823 m | 3/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 1/13 °C | 2/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1232 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 4/7 °C |
vr | 1/2 °C | 3/9 °C |
za | 1/2 °C | 4/7 °C |
zo | 2/9 °C | 4/12 °C |
ma | 1/10 °C | 3/13 °C |
di | 0/15 °C | 2/18 °C |
wo | 7/14 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1232 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | 1/10 °C | 0/15 °C | 7/14 °C |
| Dal 850 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/8 °C |
vr | -1/9 °C | 0/10 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 1/12 °C | 2/13 °C |
di | 1/17 °C | 2/18 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 740 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 910 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 1/7 °C |
vr | -1/8 °C | -1/9 °C |
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
ma | 1/11 °C | 1/12 °C |
di | 1/16 °C | 1/17 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1040 m | 1/6 °C | -1/8 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 1/11 °C | 1/16 °C | 7/14 °C |
| Dal 910 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 964 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/8 °C |
vr | -1/9 °C | 0/10 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 1/12 °C | 2/13 °C |
di | 1/17 °C | 2/18 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 964 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 820 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1167 m | Dal 1052 m |
|---|---|---|
do | 1/4 °C | 1/5 °C |
vr | 1/6 °C | 2/7 °C |
za | 1/2 °C | 1/5 °C |
zo | 3/9 °C | 3/10 °C |
ma | 2/10 °C | 2/11 °C |
di | 1/15 °C | 1/16 °C |
wo | 8/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1167 m | 1/4 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 1/15 °C | 8/14 °C |
| Dal 1052 m | 1/5 °C | 2/7 °C | 1/5 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 1/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 2/8 °C |
vr | 0/9 °C | 0/10 °C |
za | 2/7 °C | 2/8 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 2/12 °C | 2/13 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 896 m | 2/7 °C | 0/9 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 2/17 °C | 8/15 °C |
| Dal 800 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1580 m | Dal 1443 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -1/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -4/2 °C | -1/2 °C |
zo | -3/2 °C | -1/9 °C |
ma | -2/2 °C | -1/2 °C |
di | -1/10 °C | -1/13 °C |
wo | 2/10 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1580 m | -4/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -1/10 °C | 2/10 °C |
| Dal 1443 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/2 °C | -1/13 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 927 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/7 °C |
vr | -1/9 °C | 0/9 °C |
za | 1/7 °C | 2/7 °C |
zo | 1/12 °C | 2/12 °C |
ma | 1/12 °C | 2/12 °C |
di | 1/17 °C | 2/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 927 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 850 m | 2/7 °C | 0/9 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 2/17 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 875 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 2/8 °C |
vr | 0/9 °C | 0/10 °C |
za | 2/7 °C | 2/8 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 2/12 °C | 2/13 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 875 m | 2/7 °C | 0/9 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 2/17 °C | 8/15 °C |
| Dal 740 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 4/7 °C | 4/7 °C |
vr | 3/9 °C | 3/9 °C |
za | 4/7 °C | 4/7 °C |
zo | 4/12 °C | 4/12 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
di | 2/18 °C | 2/18 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 880 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 800 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 920 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/8 °C |
vr | -1/9 °C | 0/10 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 1/12 °C | 2/13 °C |
di | 1/17 °C | 2/18 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 920 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 800 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 943 m | Dal 822 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/9 °C |
vr | -1/9 °C | 0/11 °C |
za | 1/7 °C | 2/9 °C |
zo | 1/12 °C | 2/14 °C |
ma | 1/11 °C | 2/13 °C |
di | 1/16 °C | 2/18 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 943 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/16 °C | 6/15 °C |
| Dal 822 m | 2/9 °C | 0/11 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 999 m | Dal 937 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 4/6 °C |
vr | 2/8 °C | 3/8 °C |
za | 1/6 °C | 4/6 °C |
zo | 3/11 °C | 4/11 °C |
ma | 2/12 °C | 3/12 °C |
di | 1/17 °C | 2/17 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 999 m | 1/6 °C | 2/8 °C | 1/6 °C | 3/11 °C | 2/12 °C | 1/17 °C | 8/16 °C |
| Dal 937 m | 4/6 °C | 3/8 °C | 4/6 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 665 m | Dal 615 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 1/12 °C | 1/12 °C |
za | 3/10 °C | 3/10 °C |
zo | 3/15 °C | 3/15 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 3/19 °C | 3/19 °C |
wo | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 665 m | 3/10 °C | 1/12 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 3/14 °C | 3/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 615 m | 3/10 °C | 1/12 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 3/14 °C | 3/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 884 m | Dal 815 m |
|---|---|---|
do | 4/7 °C | 4/7 °C |
vr | 3/9 °C | 3/9 °C |
za | 4/7 °C | 4/7 °C |
zo | 4/12 °C | 4/12 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
di | 2/18 °C | 2/18 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 884 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 815 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
do | 4/7 °C | 4/7 °C |
vr | 3/9 °C | 3/9 °C |
za | 4/7 °C | 4/7 °C |
zo | 4/12 °C | 4/12 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
di | 2/18 °C | 2/18 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 840 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 885 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 2/8 °C |
vr | 0/9 °C | 0/10 °C |
za | 2/7 °C | 2/8 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 2/12 °C | 2/13 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 885 m | 2/7 °C | 0/9 °C | 2/7 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 2/17 °C | 8/15 °C |
| Dal 800 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 1/5 °C | 4/7 °C |
vr | 2/7 °C | 3/9 °C |
za | 1/5 °C | 4/7 °C |
zo | 3/10 °C | 4/12 °C |
ma | 2/11 °C | 3/13 °C |
di | 1/16 °C | 2/18 °C |
wo | 8/15 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1100 m | 1/5 °C | 2/7 °C | 1/5 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 1/16 °C | 8/15 °C |
| Dal 850 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 1/7 °C |
vr | -1/9 °C | -1/9 °C |
za | 1/7 °C | 1/7 °C |
zo | 1/12 °C | 1/12 °C |
ma | 1/12 °C | 1/12 °C |
di | 1/17 °C | 1/17 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 900 m | 1/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 1/12 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 894 m | Dal 849 m |
|---|---|---|
do | 3/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/9 °C | 1/10 °C |
za | 3/7 °C | 3/8 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 3/12 °C | 3/13 °C |
di | 3/17 °C | 3/18 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 894 m | 3/7 °C | 1/9 °C | 3/7 °C | 3/12 °C | 3/12 °C | 3/17 °C | 9/15 °C |
| Dal 849 m | 3/8 °C | 1/10 °C | 3/8 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 3/18 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | 4/7 °C | 5/8 °C |
vr | 3/9 °C | 4/10 °C |
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 4/12 °C | 5/13 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 2/18 °C | 3/19 °C |
wo | 9/17 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 820 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 740 m | 5/8 °C | 4/10 °C | 5/8 °C | 5/13 °C | 4/14 °C | 3/19 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 608 m | Dal 579 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 3/11 °C |
vr | 1/12 °C | 1/13 °C |
za | 3/10 °C | 3/11 °C |
zo | 3/15 °C | 3/16 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 3/19 °C | 3/20 °C |
wo | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 608 m | 3/10 °C | 1/12 °C | 3/10 °C | 3/15 °C | 3/14 °C | 3/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 579 m | 3/11 °C | 1/13 °C | 3/11 °C | 3/16 °C | 3/15 °C | 3/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 790 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/9 °C |
vr | 0/10 °C | 0/11 °C |
za | 2/8 °C | 2/9 °C |
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | 2/18 °C | 2/19 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 790 m | 2/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 2/18 °C | 8/16 °C |
| Dal 720 m | 2/9 °C | 0/11 °C | 2/9 °C | 2/14 °C | 2/14 °C | 2/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 905 m | Dal 885 m |
|---|---|---|
do | 4/6 °C | 4/7 °C |
vr | 3/8 °C | 3/9 °C |
za | 4/6 °C | 4/7 °C |
zo | 4/11 °C | 4/12 °C |
ma | 3/12 °C | 3/13 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 905 m | 4/6 °C | 3/8 °C | 4/6 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 9/16 °C |
| Dal 885 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 829 m |
|---|---|---|
do | 3/8 °C | 3/8 °C |
vr | 1/10 °C | 1/10 °C |
za | 3/8 °C | 3/8 °C |
zo | 3/13 °C | 3/13 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
di | 3/18 °C | 3/18 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 850 m | 3/8 °C | 1/10 °C | 3/8 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 3/18 °C | 9/16 °C |
| Dal 829 m | 3/8 °C | 1/10 °C | 3/8 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 3/18 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
do | 5/10 °C | 5/10 °C |
vr | 3/12 °C | 3/12 °C |
za | 3/13 °C | 3/13 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 3/18 °C | 3/18 °C |
wo | 9/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 635 m | 5/10 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 3/18 °C | 9/18 °C |
| Dal 610 m | 5/10 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 3/18 °C | 9/18 °C |
1-50 van 53 skigebieden



