Skiweer Ostallgäu

Weersverwachting in het district Ostallgäu voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Ostallgäu voor 7 dagen


Weer Ostallgäu

Weer in het district Ostallgäu voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Ostallgäu voor 11 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Ostallgäu

1-11 van 11 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1463 m Dal 900 m
do
sneeuwval
1/2 °C 4/6 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 3/8 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 4/6 °C
zo
bewolkt
1/7 °C 4/11 °C
ma
buien
0/8 °C 3/12 °C
di
bewolkt
-1/13 °C 2/17 °C
wo
buien
6/12 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1463 m 1/2 °C 0/2 °C 1/2 °C 1/7 °C 0/8 °C -1/13 °C 6/12 °C
Dal 900 m 4/6 °C 3/8 °C 4/6 °C 4/11 °C 3/12 °C 2/17 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1675 m Dal 800 m
do
sneeuwval
0/1 °C 4/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/9 °C
za
sneeuwbuien
0/1 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
0/6 °C 4/12 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/13 °C
di
bewolkt
-2/12 °C 2/18 °C
wo
buien
5/11 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1675 m 0/1 °C -1/2 °C 0/1 °C 0/6 °C -1/2 °C -2/12 °C 5/11 °C
Dal 800 m 4/7 °C 3/9 °C 4/7 °C 4/12 °C 3/13 °C 2/18 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1141 m Dal 800 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 3/8 °C
vr
ijzel
0/7 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 2/7 °C
zo
bewolkt
0/10 °C 2/12 °C
ma
buien
-1/11 °C 1/13 °C
di
helder
0/15 °C 2/17 °C
wo
buien
6/15 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1141 m 1/2 °C 0/7 °C 0/2 °C 0/10 °C -1/11 °C 0/15 °C 6/15 °C
Dal 800 m 3/8 °C 2/9 °C 2/7 °C 2/12 °C 1/13 °C 2/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1730 m Dal 830 m
do
sneeuwval
0/1 °C 4/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/9 °C
za
sneeuwbuien
0/1 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
0/6 °C 4/12 °C
ma
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/13 °C
di
bewolkt
-2/12 °C 2/18 °C
wo
buien
5/11 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1730 m 0/1 °C -1/2 °C 0/1 °C 0/6 °C -1/2 °C -2/12 °C 5/11 °C
Dal 830 m 4/7 °C 3/9 °C 4/7 °C 4/12 °C 3/13 °C 2/18 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1043 m Dal 823 m
do
buien
2/7 °C 3/8 °C
vr
buien
1/8 °C 2/9 °C
za
ijzel
1/6 °C 2/7 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
ma
buien
0/12 °C 1/13 °C
di
helder
1/16 °C 2/17 °C
wo
buien
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1043 m 2/7 °C 1/8 °C 1/6 °C 1/11 °C 0/12 °C 1/16 °C 7/16 °C
Dal 823 m 3/8 °C 2/9 °C 2/7 °C 2/12 °C 1/13 °C 2/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1232 m Dal 850 m
do
sneeuwval
1/2 °C 4/7 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 3/9 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
2/9 °C 4/12 °C
ma
buien
1/10 °C 3/13 °C
di
bewolkt
0/15 °C 2/18 °C
wo
buien
7/14 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1232 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C 2/9 °C 1/10 °C 0/15 °C 7/14 °C
Dal 850 m 4/7 °C 3/9 °C 4/7 °C 4/12 °C 3/13 °C 2/18 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 800 m Dal 700 m
do
buien
4/9 °C 5/9 °C
vr
buien
2/11 °C 3/11 °C
za
buien
2/12 °C 3/12 °C
zo
helder
1/13 °C 2/13 °C
ma
buien
3/14 °C 4/14 °C
di
helder
2/17 °C 3/17 °C
wo
buien
8/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 800 m 4/9 °C 2/11 °C 2/12 °C 1/13 °C 3/14 °C 2/17 °C 8/17 °C
Dal 700 m 5/9 °C 3/11 °C 3/12 °C 2/13 °C 4/14 °C 3/17 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 884 m Dal 815 m
do
regen
4/7 °C 4/7 °C
vr
buien
3/9 °C 3/9 °C
za
buien
4/7 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 4/12 °C
ma
buien
3/13 °C 3/13 °C
di
bewolkt
2/18 °C 2/18 °C
wo
buien
9/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 884 m 4/7 °C 3/9 °C 4/7 °C 4/12 °C 3/13 °C 2/18 °C 9/17 °C
Dal 815 m 4/7 °C 3/9 °C 4/7 °C 4/12 °C 3/13 °C 2/18 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 850 m
do
ijzel
1/5 °C 4/7 °C
vr
buien
2/7 °C 3/9 °C
za
ijzel
1/5 °C 4/7 °C
zo
bewolkt
3/10 °C 4/12 °C
ma
buien
2/11 °C 3/13 °C
di
bewolkt
1/16 °C 2/18 °C
wo
buien
8/15 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1100 m 1/5 °C 2/7 °C 1/5 °C 3/10 °C 2/11 °C 1/16 °C 8/15 °C
Dal 850 m 4/7 °C 3/9 °C 4/7 °C 4/12 °C 3/13 °C 2/18 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 824 m Dal 762 m
do
buien
4/9 °C 4/9 °C
vr
buien
2/12 °C 2/12 °C
za
buien
2/13 °C 2/13 °C
zo
helder
1/13 °C 1/13 °C
ma
buien
3/15 °C 3/15 °C
di
helder
2/18 °C 2/18 °C
wo
buien
8/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 824 m 4/9 °C 2/12 °C 2/13 °C 1/13 °C 3/15 °C 2/18 °C 8/18 °C
Dal 762 m 4/9 °C 2/12 °C 2/13 °C 1/13 °C 3/15 °C 2/18 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 770 m Dal 740 m
do
regen
5/8 °C 5/8 °C
vr
buien
4/10 °C 4/10 °C
za
buien
5/8 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
5/13 °C 5/13 °C
ma
buien
4/14 °C 4/14 °C
di
bewolkt
3/19 °C 3/19 °C
wo
buien
10/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 770 m 5/8 °C 4/10 °C 5/8 °C 5/13 °C 4/14 °C 3/19 °C 10/18 °C
Dal 740 m 5/8 °C 4/10 °C 5/8 °C 5/13 °C 4/14 °C 3/19 °C 10/18 °C
1-11 van 11 skigebieden