Skiweer Almaty
Weersverwachting in de provincie Almaty voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Almaty voor 7 dagen
Weer Almaty
Weer in de provincie Almaty voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Almaty voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Almaty
- Almaty – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3180 m | Dal 2260 m |
|---|---|---|
vr | -6/6 °C | -1/10 °C |
za | -8/10 °C | -3/14 °C |
zo | -2/12 °C | 3/16 °C |
ma | -1/14 °C | 4/18 °C |
di | -2/8 °C | 3/12 °C |
wo | -5/11 °C | 0/15 °C |
do | 2/15 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3180 m | -6/6 °C | -8/10 °C | -2/12 °C | -1/14 °C | -2/8 °C | -5/11 °C | 2/15 °C |
| Dal 2260 m | -1/10 °C | -3/14 °C | 3/16 °C | 4/18 °C | 3/12 °C | 0/15 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2140 m | Dal 1526 m |
|---|---|---|
vr | 1/13 °C | 1/14 °C |
za | -1/17 °C | -1/18 °C |
zo | 5/19 °C | 5/20 °C |
ma | 6/21 °C | 6/22 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 2/18 °C | 2/19 °C |
do | 9/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2140 m | 1/13 °C | -1/17 °C | 5/19 °C | 6/21 °C | 5/15 °C | 2/18 °C | 9/22 °C |
| Dal 1526 m | 1/14 °C | -1/18 °C | 5/20 °C | 6/22 °C | 5/16 °C | 2/19 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2664 m | Dal 1632 m |
|---|---|---|
vr | -4/9 °C | 1/14 °C |
za | -6/13 °C | -1/18 °C |
zo | 0/15 °C | 5/20 °C |
ma | 1/17 °C | 6/22 °C |
di | 0/11 °C | 5/16 °C |
wo | -3/14 °C | 2/19 °C |
do | 4/18 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2664 m | -4/9 °C | -6/13 °C | 0/15 °C | 1/17 °C | 0/11 °C | -3/14 °C | 4/18 °C |
| Dal 1632 m | 1/14 °C | -1/18 °C | 5/20 °C | 6/22 °C | 5/16 °C | 2/19 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1100 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
vr | 2/17 °C | 3/17 °C |
za | 0/21 °C | 1/21 °C |
zo | 6/23 °C | 7/23 °C |
ma | 7/25 °C | 8/25 °C |
di | 6/19 °C | 7/19 °C |
wo | 3/22 °C | 4/22 °C |
do | 10/26 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1100 m | 2/17 °C | 0/21 °C | 6/23 °C | 7/25 °C | 6/19 °C | 3/22 °C | 10/26 °C |
| Dal 1000 m | 3/17 °C | 1/21 °C | 7/23 °C | 8/25 °C | 7/19 °C | 4/22 °C | 11/26 °C |
1-4 van 4 skigebieden

