Skiweer Apuseni-gebergte
Weersverwachting in het Apuseni-gebergte voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het Apuseni-gebergte voor 7 dagen
Weer Apuseni-gebergte
Weer in het Apuseni-gebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Apuseni-gebergte voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Apuseni-gebergte
- Apuseni-gebergte – Gaan naar
Districten:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1445 m | Dal 1189 m |
|---|---|---|
di | 9/13 °C | 10/14 °C |
wo | 1/8 °C | 4/9 °C |
do | 2/12 °C | 3/13 °C |
vr | 3/15 °C | 4/16 °C |
za | 9/13 °C | 10/14 °C |
zo | 8/8 °C | 9/9 °C |
ma | 7/8 °C | 8/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1445 m | 9/13 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 9/13 °C | 8/8 °C | 7/8 °C |
| Dal 1189 m | 10/14 °C | 4/9 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 10/14 °C | 9/9 °C | 8/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1670 m | Dal 1490 m |
|---|---|---|
di | 5/11 °C | 6/12 °C |
wo | 1/6 °C | 1/7 °C |
do | -2/10 °C | -1/11 °C |
vr | -1/13 °C | 0/14 °C |
za | 5/11 °C | 6/12 °C |
zo | 4/5 °C | 5/6 °C |
ma | 3/6 °C | 4/7 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1670 m | 5/11 °C | 1/6 °C | -2/10 °C | -1/13 °C | 5/11 °C | 4/5 °C | 3/6 °C |
| Dal 1490 m | 6/12 °C | 1/7 °C | -1/11 °C | 0/14 °C | 6/12 °C | 5/6 °C | 4/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1167 m | Dal 1089 m |
|---|---|---|
di | 9/14 °C | 10/15 °C |
wo | 4/9 °C | 4/10 °C |
do | 2/13 °C | 3/14 °C |
vr | 3/16 °C | 4/17 °C |
za | 9/14 °C | 10/15 °C |
zo | 8/8 °C | 9/9 °C |
ma | 7/9 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1167 m | 9/14 °C | 4/9 °C | 2/13 °C | 3/16 °C | 9/14 °C | 8/8 °C | 7/9 °C |
| Dal 1089 m | 10/15 °C | 4/10 °C | 3/14 °C | 4/17 °C | 10/15 °C | 9/9 °C | 8/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1498 m | Dal 1280 m |
|---|---|---|
di | 8/13 °C | 9/14 °C |
wo | 1/8 °C | 1/9 °C |
do | 1/12 °C | 2/13 °C |
vr | 2/15 °C | 3/16 °C |
za | 8/13 °C | 9/14 °C |
zo | 7/7 °C | 8/8 °C |
ma | 6/8 °C | 7/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1498 m | 8/13 °C | 1/8 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 8/13 °C | 7/7 °C | 6/8 °C |
| Dal 1280 m | 9/14 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 3/16 °C | 9/14 °C | 8/8 °C | 7/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 1041 m |
|---|---|---|
di | 5/13 °C | 7/15 °C |
wo | 1/2 °C | 3/9 °C |
do | -1/12 °C | 1/14 °C |
vr | 1/13 °C | 3/15 °C |
za | 4/14 °C | 6/16 °C |
zo | 3/6 °C | 5/8 °C |
ma | 3/9 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1400 m | 5/13 °C | 1/2 °C | -1/12 °C | 1/13 °C | 4/14 °C | 3/6 °C | 3/9 °C |
| Dal 1041 m | 7/15 °C | 3/9 °C | 1/14 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 5/8 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
di | 9/15 °C | 9/15 °C |
wo | 5/10 °C | 5/10 °C |
do | 2/14 °C | 2/14 °C |
vr | 3/17 °C | 3/17 °C |
za | 9/15 °C | 9/15 °C |
zo | 8/9 °C | 8/9 °C |
ma | 7/10 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 900 m | 9/15 °C | 5/10 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 7/10 °C |
| Dal 850 m | 9/15 °C | 5/10 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 9/15 °C | 8/9 °C | 7/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 645 m |
|---|---|---|
di | 10/16 °C | 10/17 °C |
wo | 6/11 °C | 6/12 °C |
do | 3/15 °C | 3/16 °C |
vr | 4/18 °C | 4/19 °C |
za | 10/16 °C | 10/17 °C |
zo | 9/10 °C | 9/11 °C |
ma | 8/11 °C | 8/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 740 m | 10/16 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 4/18 °C | 10/16 °C | 9/10 °C | 8/11 °C |
| Dal 645 m | 10/17 °C | 6/12 °C | 3/16 °C | 4/19 °C | 10/17 °C | 9/11 °C | 8/12 °C |
1-7 van 7 skigebieden




