Skiweer Blagoevgrad
Weersverwachting in de oblast Blagoevgrad voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de oblast Blagoevgrad voor 7 dagen
Weer Blagoevgrad
Weer in de oblast Blagoevgrad voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de oblast Blagoevgrad voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Blagoevgrad
- Blagoevgrad – Gaan naar
Bergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2530 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
di | 1/10 °C | 7/18 °C |
wo | -3/7 °C | 3/15 °C |
do | -5/7 °C | 1/15 °C |
vr | -3/9 °C | 3/17 °C |
za | -1/12 °C | 5/20 °C |
zo | 0/9 °C | 6/17 °C |
ma | -5/4 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2530 m | 1/10 °C | -3/7 °C | -5/7 °C | -3/9 °C | -1/12 °C | 0/9 °C | -5/4 °C |
| Dal 990 m | 7/18 °C | 3/15 °C | 1/15 °C | 3/17 °C | 5/20 °C | 6/17 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2350 m | Dal 1440 m |
|---|---|---|
di | 1/10 °C | 6/16 °C |
wo | -3/7 °C | 2/13 °C |
do | -5/7 °C | 0/13 °C |
vr | -3/9 °C | 2/15 °C |
za | -1/12 °C | 4/18 °C |
zo | 0/9 °C | 5/15 °C |
ma | -5/4 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2350 m | 1/10 °C | -3/7 °C | -5/7 °C | -3/9 °C | -1/12 °C | 0/9 °C | -5/4 °C |
| Dal 1440 m | 6/16 °C | 2/13 °C | 0/13 °C | 2/15 °C | 4/18 °C | 5/15 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2236 m | Dal 1412 m |
|---|---|---|
di | 2/10 °C | 6/17 °C |
wo | -2/7 °C | 2/14 °C |
do | -4/7 °C | 0/14 °C |
vr | -2/9 °C | 2/16 °C |
za | 0/12 °C | 4/19 °C |
zo | 1/9 °C | 5/16 °C |
ma | -4/4 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2236 m | 2/10 °C | -2/7 °C | -4/7 °C | -2/9 °C | 0/12 °C | 1/9 °C | -4/4 °C |
| Dal 1412 m | 6/17 °C | 2/14 °C | 0/14 °C | 2/16 °C | 4/19 °C | 5/16 °C | 0/11 °C |
1-3 van 3 skigebieden



