Skiweer Piringebergte
Weersverwachting in het Piringebergte voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Piringebergte voor 7 dagen
Weer Piringebergte
Weer in het Piringebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Piringebergte voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Piringebergte
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2530 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
do | -6/6 °C | 0/14 °C |
vr | -4/8 °C | 2/16 °C |
za | -2/9 °C | 4/17 °C |
zo | -2/8 °C | 4/16 °C |
ma | -2/4 °C | 4/12 °C |
di | -4/6 °C | 2/14 °C |
wo | -2/8 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2530 m | -6/6 °C | -4/8 °C | -2/9 °C | -2/8 °C | -2/4 °C | -4/6 °C | -2/8 °C |
| Dal 990 m | 0/14 °C | 2/16 °C | 4/17 °C | 4/16 °C | 4/12 °C | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2236 m | Dal 1412 m |
|---|---|---|
do | -5/6 °C | -1/13 °C |
vr | -3/8 °C | 1/15 °C |
za | -1/9 °C | 3/16 °C |
zo | -1/8 °C | 3/15 °C |
ma | -1/4 °C | 3/11 °C |
di | -3/6 °C | 1/13 °C |
wo | -1/8 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2236 m | -5/6 °C | -3/8 °C | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/4 °C | -3/6 °C | -1/8 °C |
| Dal 1412 m | -1/13 °C | 1/15 °C | 3/16 °C | 3/15 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 3/15 °C |
1-2 van 2 skigebieden


