Skiweer Catalaanse Pyreneeën
Weersverwachting in het Natuurpark Pyrénées Catalanes voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Pyrénées Catalanes voor 7 dagen
Weer Catalaanse Pyreneeën
Weer in het Natuurpark Pyrénées Catalanes voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Pyrénées Catalanes voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Catalaanse Pyreneeën
- Catalaanse Pyreneeën – Gaan naar
Bergketen:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2376 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | 1/11 °C |
do | -2/5 °C | 1/8 °C |
vr | -4/0 °C | -1/2 °C |
za | -7/4 °C | -4/7 °C |
zo | -6/5 °C | -3/8 °C |
ma | -3/10 °C | 0/13 °C |
di | 0/15 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2376 m | -2/8 °C | -2/5 °C | -4/0 °C | -7/4 °C | -6/5 °C | -3/10 °C | 0/15 °C |
| Dal 1600 m | 1/11 °C | 1/8 °C | -1/2 °C | -4/7 °C | -3/8 °C | 0/13 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2213 m | Dal 1717 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | 0/11 °C |
do | -2/5 °C | 0/8 °C |
vr | -4/0 °C | -2/2 °C |
za | -7/4 °C | -5/7 °C |
zo | -6/5 °C | -4/8 °C |
ma | -3/10 °C | -1/13 °C |
di | 0/15 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2213 m | -2/8 °C | -2/5 °C | -4/0 °C | -7/4 °C | -6/5 °C | -3/10 °C | 0/15 °C |
| Dal 1717 m | 0/11 °C | 0/8 °C | -2/2 °C | -5/7 °C | -4/8 °C | -1/13 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2470 m | Dal 1617 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | 1/11 °C |
do | -2/3 °C | 1/8 °C |
vr | -4/-2 °C | -1/2 °C |
za | -7/2 °C | -4/7 °C |
zo | -6/3 °C | -3/8 °C |
ma | -3/8 °C | 0/13 °C |
di | 0/13 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2470 m | -2/6 °C | -2/3 °C | -4/-2 °C | -7/2 °C | -6/3 °C | -3/8 °C | 0/13 °C |
| Dal 1617 m | 1/11 °C | 1/8 °C | -1/2 °C | -4/7 °C | -3/8 °C | 0/13 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2320 m | Dal 1730 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | 0/10 °C |
do | -2/5 °C | 0/7 °C |
vr | -4/0 °C | -2/2 °C |
za | -7/4 °C | -5/6 °C |
zo | -6/5 °C | -4/7 °C |
ma | -3/10 °C | -1/12 °C |
di | 0/15 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2320 m | -2/8 °C | -2/5 °C | -4/0 °C | -7/4 °C | -6/5 °C | -3/10 °C | 0/15 °C |
| Dal 1730 m | 0/10 °C | 0/7 °C | -2/2 °C | -5/6 °C | -4/7 °C | -1/12 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2424 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | 0/11 °C |
do | -2/3 °C | 0/8 °C |
vr | -4/-2 °C | -2/2 °C |
za | -7/2 °C | -5/7 °C |
zo | -6/3 °C | -4/8 °C |
ma | -3/8 °C | -1/13 °C |
di | 0/13 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2424 m | -2/6 °C | -2/3 °C | -4/-2 °C | -7/2 °C | -6/3 °C | -3/8 °C | 0/13 °C |
| Dal 1650 m | 0/11 °C | 0/8 °C | -2/2 °C | -5/7 °C | -4/8 °C | -1/13 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2545 m | Dal 1835 m |
|---|---|---|
wo | -6/6 °C | -1/10 °C |
do | -5/4 °C | -1/7 °C |
vr | -8/-1 °C | -3/2 °C |
za | -11/1 °C | -6/6 °C |
zo | -10/3 °C | -5/7 °C |
ma | -7/8 °C | -2/12 °C |
di | -4/13 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2545 m | -6/6 °C | -5/4 °C | -8/-1 °C | -11/1 °C | -10/3 °C | -7/8 °C | -4/13 °C |
| Dal 1835 m | -1/10 °C | -1/7 °C | -3/2 °C | -6/6 °C | -5/7 °C | -2/12 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1829 m | Dal 1711 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | 0/11 °C |
do | -2/5 °C | 0/8 °C |
vr | -4/0 °C | -2/2 °C |
za | -7/4 °C | -5/7 °C |
zo | -6/5 °C | -4/8 °C |
ma | -3/10 °C | -1/13 °C |
di | 0/15 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1829 m | -2/8 °C | -2/5 °C | -4/0 °C | -7/4 °C | -6/5 °C | -3/10 °C | 0/15 °C |
| Dal 1711 m | 0/11 °C | 0/8 °C | -2/2 °C | -5/7 °C | -4/8 °C | -1/13 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1812 m | Dal 1705 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 0/7 °C | 0/8 °C |
vr | -2/2 °C | -2/2 °C |
za | -5/6 °C | -5/7 °C |
zo | -4/7 °C | -4/8 °C |
ma | -1/12 °C | -1/13 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1812 m | 0/10 °C | 0/7 °C | -2/2 °C | -5/6 °C | -4/7 °C | -1/12 °C | 2/17 °C |
| Dal 1705 m | 0/11 °C | 0/8 °C | -2/2 °C | -5/7 °C | -4/8 °C | -1/13 °C | 2/18 °C |
1-8 van 8 skigebieden



