Skiweer Prades

Weersverwachting in het arrondissement Prades voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Prades voor 7 dagen


Weer Prades

Weer in het arrondissement Prades voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Prades voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Prades

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2376 m Dal 1600 m
wo
bewolkt
-2/7 °C 1/10 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -3/5 °C
za
zonnig
-7/5 °C -4/8 °C
zo
helder
-4/7 °C -1/10 °C
ma
bewolkt
-1/8 °C 2/11 °C
di
buien
2/9 °C 5/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 2376 m -2/7 °C -1/2 °C -6/2 °C -7/5 °C -4/7 °C -1/8 °C 2/9 °C
Dal 1600 m 1/10 °C 2/9 °C -3/5 °C -4/8 °C -1/10 °C 2/11 °C 5/12 °C

Weer in skigebied Berg 2213 m Dal 1717 m
wo
bewolkt
-2/7 °C 0/10 °C
do
buien
-1/6 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -4/5 °C
za
zonnig
-7/5 °C -5/8 °C
zo
helder
-4/7 °C -2/10 °C
ma
bewolkt
-1/8 °C 1/11 °C
di
buien
2/9 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 2213 m -2/7 °C -1/6 °C -6/2 °C -7/5 °C -4/7 °C -1/8 °C 2/9 °C
Dal 1717 m 0/10 °C 1/9 °C -4/5 °C -5/8 °C -2/10 °C 1/11 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 2470 m Dal 1617 m
wo
bewolkt
-2/5 °C 1/10 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C -3/5 °C
za
zonnig
-7/3 °C -4/8 °C
zo
helder
-4/5 °C -1/10 °C
ma
bewolkt
-1/6 °C 2/11 °C
di
buien
2/7 °C 5/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 2470 m -2/5 °C -1/2 °C -6/0 °C -7/3 °C -4/5 °C -1/6 °C 2/7 °C
Dal 1617 m 1/10 °C 2/9 °C -3/5 °C -4/8 °C -1/10 °C 2/11 °C 5/12 °C

Weer in skigebied Berg 2320 m Dal 1730 m
wo
bewolkt
-2/7 °C 0/9 °C
do
buien
-1/6 °C 1/8 °C
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -4/2 °C
za
zonnig
-7/5 °C -5/7 °C
zo
helder
-4/7 °C -2/9 °C
ma
bewolkt
-1/8 °C 1/10 °C
di
buien
2/9 °C 4/11 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 2320 m -2/7 °C -1/6 °C -6/2 °C -7/5 °C -4/7 °C -1/8 °C 2/9 °C
Dal 1730 m 0/9 °C 1/8 °C -4/2 °C -5/7 °C -2/9 °C 1/10 °C 4/11 °C

Weer in skigebied Berg 2424 m Dal 1650 m
wo
bewolkt
-2/5 °C 0/10 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C -4/5 °C
za
zonnig
-7/3 °C -5/8 °C
zo
helder
-4/5 °C -2/10 °C
ma
bewolkt
-1/6 °C 1/11 °C
di
buien
2/7 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 2424 m -2/5 °C -1/2 °C -6/0 °C -7/3 °C -4/5 °C -1/6 °C 2/7 °C
Dal 1650 m 0/10 °C 1/9 °C -4/5 °C -5/8 °C -2/10 °C 1/11 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 2545 m Dal 1835 m
wo
bewolkt
-6/5 °C -1/9 °C
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/8 °C
vr
sneeuwbuien
-10/0 °C -5/2 °C
za
zonnig
-11/1 °C -6/7 °C
zo
helder
-8/5 °C -3/9 °C
ma
bewolkt
-5/6 °C 0/10 °C
di
buien
-2/7 °C 3/11 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 2545 m -6/5 °C -5/2 °C -10/0 °C -11/1 °C -8/5 °C -5/6 °C -2/7 °C
Dal 1835 m -1/9 °C 0/8 °C -5/2 °C -6/7 °C -3/9 °C 0/10 °C 3/11 °C

Weer in skigebied Berg 1829 m Dal 1711 m
wo
bewolkt
-2/7 °C 0/10 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -4/2 °C
za
zonnig
-7/5 °C -5/8 °C
zo
helder
-4/7 °C -2/10 °C
ma
bewolkt
-1/8 °C 1/11 °C
di
buien
2/9 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 1829 m -2/7 °C -1/2 °C -6/2 °C -7/5 °C -4/7 °C -1/8 °C 2/9 °C
Dal 1711 m 0/10 °C 1/9 °C -4/2 °C -5/8 °C -2/10 °C 1/11 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 1812 m Dal 1705 m
wo
bewolkt
0/9 °C 0/10 °C
do
buien
1/8 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C -4/2 °C
za
zonnig
-5/7 °C -5/8 °C
zo
helder
-2/9 °C -2/10 °C
ma
bewolkt
1/10 °C 1/11 °C
di
buien
4/11 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
Berg 1812 m 0/9 °C 1/8 °C -4/2 °C -5/7 °C -2/9 °C 1/10 °C 4/11 °C
Dal 1705 m 0/10 °C 1/9 °C -4/2 °C -5/8 °C -2/10 °C 1/11 °C 4/12 °C
1-8 van 8 skigebieden