Skiweer Centraal Moravië

Weersverwachting in Centraal Moravië voor 68 Skigebieden - Weer in de bergen in Centraal Moravië voor 7 dagen


Weer Centraal Moravië

Weer in Centraal Moravië voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Centraal Moravië voor 68 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

51-68 van 68 skigebieden

Weer in skigebied Berg 384 m Dal 290 m
wo
helder
1/14 °C 2/15 °C
do
buien
6/14 °C 7/15 °C
vr
buien
7/14 °C 8/15 °C
za
buien
7/13 °C 8/14 °C
zo
bewolkt
8/13 °C 9/14 °C
ma
regen
7/9 °C 8/10 °C
di
bewolkt
7/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
regen
di
bewolkt
Berg 384 m 1/14 °C 6/14 °C 7/14 °C 7/13 °C 8/13 °C 7/9 °C 7/18 °C
Dal 290 m 2/15 °C 7/15 °C 8/15 °C 8/14 °C 9/14 °C 8/10 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 454 m Dal 394 m
wo
bewolkt
3/12 °C 3/13 °C
do
buien
5/13 °C 5/14 °C
vr
buien
8/12 °C 8/13 °C
za
buien
8/9 °C 8/10 °C
zo
bewolkt
8/11 °C 8/12 °C
ma
bewolkt
8/12 °C 8/13 °C
di
bewolkt
8/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 454 m 3/12 °C 5/13 °C 8/12 °C 8/9 °C 8/11 °C 8/12 °C 8/17 °C
Dal 394 m 3/13 °C 5/14 °C 8/13 °C 8/10 °C 8/12 °C 8/13 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 568 m Dal 503 m
wo
bewolkt
2/11 °C 3/12 °C
do
buien
4/12 °C 5/13 °C
vr
buien
7/11 °C 8/12 °C
za
buien
7/8 °C 8/9 °C
zo
bewolkt
7/10 °C 8/11 °C
ma
bewolkt
7/11 °C 8/12 °C
di
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 568 m 2/11 °C 4/12 °C 7/11 °C 7/8 °C 7/10 °C 7/11 °C 7/16 °C
Dal 503 m 3/12 °C 5/13 °C 8/12 °C 8/9 °C 8/11 °C 8/12 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 780 m Dal 740 m
wo
bewolkt
0/11 °C 0/12 °C
do
buien
4/11 °C 4/12 °C
vr
buien
6/10 °C 6/11 °C
za
buien
6/11 °C 6/12 °C
zo
bewolkt
6/11 °C 6/12 °C
ma
bewolkt
6/10 °C 6/11 °C
di
bewolkt
5/15 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 780 m 0/11 °C 4/11 °C 6/10 °C 6/11 °C 6/11 °C 6/10 °C 5/15 °C
Dal 740 m 0/12 °C 4/12 °C 6/11 °C 6/12 °C 6/12 °C 6/11 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 670 m Dal 600 m
wo
helder
2/10 °C 2/11 °C
do
bewolkt
4/14 °C 4/15 °C
vr
buien
7/13 °C 7/14 °C
za
buien
6/8 °C 6/9 °C
zo
regen
5/6 °C 5/7 °C
ma
bewolkt
6/6 °C 6/7 °C
di
helder
5/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
Berg 670 m 2/10 °C 4/14 °C 7/13 °C 6/8 °C 5/6 °C 6/6 °C 5/13 °C
Dal 600 m 2/11 °C 4/15 °C 7/14 °C 6/9 °C 5/7 °C 6/7 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 510 m
wo
bewolkt
2/11 °C 3/12 °C
do
buien
4/12 °C 5/13 °C
vr
buien
7/11 °C 8/12 °C
za
buien
7/8 °C 8/9 °C
zo
bewolkt
7/10 °C 8/11 °C
ma
bewolkt
7/11 °C 8/12 °C
di
bewolkt
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 610 m 2/11 °C 4/12 °C 7/11 °C 7/8 °C 7/10 °C 7/11 °C 7/16 °C
Dal 510 m 3/12 °C 5/13 °C 8/12 °C 8/9 °C 8/11 °C 8/12 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 537 m Dal 447 m
wo
bewolkt
3/13 °C 3/14 °C
do
bewolkt
3/15 °C 3/16 °C
vr
buien
6/13 °C 6/14 °C
za
buien
7/10 °C 7/11 °C
zo
regen
6/8 °C 6/9 °C
ma
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
di
bewolkt
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 537 m 3/13 °C 3/15 °C 6/13 °C 7/10 °C 6/8 °C 6/14 °C 6/18 °C
Dal 447 m 3/14 °C 3/16 °C 6/14 °C 7/11 °C 6/9 °C 6/15 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 445 m
wo
bewolkt
3/13 °C 3/14 °C
do
bewolkt
3/15 °C 3/16 °C
vr
buien
6/13 °C 6/14 °C
za
buien
7/10 °C 7/11 °C
zo
regen
6/8 °C 6/9 °C
ma
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
di
bewolkt
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 560 m 3/13 °C 3/15 °C 6/13 °C 7/10 °C 6/8 °C 6/14 °C 6/18 °C
Dal 445 m 3/14 °C 3/16 °C 6/14 °C 7/11 °C 6/9 °C 6/15 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 347 m Dal 267 m
wo
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
do
bewolkt
4/17 °C 4/17 °C
vr
buien
7/15 °C 7/15 °C
za
buien
8/12 °C 8/12 °C
zo
regen
7/10 °C 7/10 °C
ma
bewolkt
7/16 °C 7/16 °C
di
bewolkt
7/20 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 347 m 4/15 °C 4/17 °C 7/15 °C 8/12 °C 7/10 °C 7/16 °C 7/20 °C
Dal 267 m 4/15 °C 4/17 °C 7/15 °C 8/12 °C 7/10 °C 7/16 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 738 m Dal 608 m
wo
bewolkt
2/11 °C 3/13 °C
do
bewolkt
2/13 °C 3/15 °C
vr
buien
5/11 °C 6/13 °C
za
buien
6/8 °C 7/10 °C
zo
regen
5/6 °C 6/8 °C
ma
bewolkt
5/12 °C 6/14 °C
di
bewolkt
5/16 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 738 m 2/11 °C 2/13 °C 5/11 °C 6/8 °C 5/6 °C 5/12 °C 5/16 °C
Dal 608 m 3/13 °C 3/15 °C 6/13 °C 7/10 °C 6/8 °C 6/14 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 642 m Dal 559 m
wo
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
do
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
vr
buien
5/12 °C 6/13 °C
za
buien
6/9 °C 7/10 °C
zo
regen
5/7 °C 6/8 °C
ma
bewolkt
5/13 °C 6/14 °C
di
bewolkt
5/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 642 m 2/12 °C 2/14 °C 5/12 °C 6/9 °C 5/7 °C 5/13 °C 5/17 °C
Dal 559 m 3/13 °C 3/15 °C 6/13 °C 7/10 °C 6/8 °C 6/14 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 485 m
wo
bewolkt
3/13 °C 3/14 °C
do
bewolkt
3/15 °C 3/16 °C
vr
buien
6/13 °C 6/14 °C
za
buien
7/10 °C 7/11 °C
zo
regen
6/8 °C 6/9 °C
ma
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
di
bewolkt
6/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 580 m 3/13 °C 3/15 °C 6/13 °C 7/10 °C 6/8 °C 6/14 °C 6/18 °C
Dal 485 m 3/14 °C 3/16 °C 6/14 °C 7/11 °C 6/9 °C 6/15 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 720 m Dal 640 m
wo
helder
1/10 °C 2/10 °C
do
bewolkt
3/14 °C 4/14 °C
vr
buien
6/13 °C 7/13 °C
za
buien
5/8 °C 6/8 °C
zo
regen
4/6 °C 5/6 °C
ma
bewolkt
5/6 °C 6/6 °C
di
helder
4/13 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
Berg 720 m 1/10 °C 3/14 °C 6/13 °C 5/8 °C 4/6 °C 5/6 °C 4/13 °C
Dal 640 m 2/10 °C 4/14 °C 7/13 °C 6/8 °C 5/6 °C 6/6 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 610 m Dal 570 m
wo
bewolkt
1/13 °C 1/13 °C
do
buien
5/13 °C 5/13 °C
vr
buien
7/12 °C 7/12 °C
za
buien
7/13 °C 7/13 °C
zo
bewolkt
7/13 °C 7/13 °C
ma
bewolkt
7/12 °C 7/12 °C
di
bewolkt
6/17 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 610 m 1/13 °C 5/13 °C 7/12 °C 7/13 °C 7/13 °C 7/12 °C 6/17 °C
Dal 570 m 1/13 °C 5/13 °C 7/12 °C 7/13 °C 7/13 °C 7/12 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 545 m Dal 474 m
wo
bewolkt
2/12 °C 3/12 °C
do
buien
4/13 °C 5/13 °C
vr
buien
7/12 °C 8/12 °C
za
buien
7/9 °C 8/9 °C
zo
bewolkt
7/11 °C 8/11 °C
ma
bewolkt
7/12 °C 8/12 °C
di
bewolkt
7/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 545 m 2/12 °C 4/13 °C 7/12 °C 7/9 °C 7/11 °C 7/12 °C 7/17 °C
Dal 474 m 3/12 °C 5/13 °C 8/12 °C 8/9 °C 8/11 °C 8/12 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 483 m Dal 432 m
wo
bewolkt
3/12 °C 3/12 °C
do
buien
5/13 °C 5/13 °C
vr
buien
8/12 °C 8/12 °C
za
buien
8/9 °C 8/9 °C
zo
bewolkt
8/11 °C 8/11 °C
ma
bewolkt
8/12 °C 8/12 °C
di
bewolkt
8/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 483 m 3/12 °C 5/13 °C 8/12 °C 8/9 °C 8/11 °C 8/12 °C 8/17 °C
Dal 432 m 3/12 °C 5/13 °C 8/12 °C 8/9 °C 8/11 °C 8/12 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 650 m
wo
helder
1/10 °C 1/10 °C
do
bewolkt
3/14 °C 3/14 °C
vr
buien
6/13 °C 6/13 °C
za
buien
5/8 °C 5/8 °C
zo
regen
4/6 °C 4/6 °C
ma
bewolkt
5/6 °C 5/6 °C
di
helder
4/13 °C 4/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
Berg 680 m 1/10 °C 3/14 °C 6/13 °C 5/8 °C 4/6 °C 5/6 °C 4/13 °C
Dal 650 m 1/10 °C 3/14 °C 6/13 °C 5/8 °C 4/6 °C 5/6 °C 4/13 °C

Weer in skigebied Berg 672 m Dal 613 m
wo
helder
1/10 °C 2/10 °C
do
bewolkt
3/14 °C 4/14 °C
vr
buien
6/13 °C 7/13 °C
za
buien
5/8 °C 6/8 °C
zo
regen
4/6 °C 5/6 °C
ma
bewolkt
5/6 °C 6/6 °C
di
helder
4/13 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
bewolkt
di
helder
Berg 672 m 1/10 °C 3/14 °C 6/13 °C 5/8 °C 4/6 °C 5/6 °C 4/13 °C
Dal 613 m 2/10 °C 4/14 °C 7/13 °C 6/8 °C 5/6 °C 6/6 °C 5/13 °C
51-68 van 68 skigebieden