Skiweer Wsetiner Bergen
Weersverwachting in de Wsetiner Bergen voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de Wsetiner Bergen voor 7 dagen
Weer Wsetiner Bergen
Weer in de Wsetiner Bergen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Wsetiner Bergen voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Wsetiner Bergen
- Wsetiner Bergen – Gaan naar
Regio CZ:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 729 m | Dal 605 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/15 °C |
vr | 6/12 °C | 7/13 °C |
za | 5/8 °C | 6/9 °C |
zo | 5/6 °C | 6/7 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 729 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 605 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 861 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 5/11 °C | 6/12 °C |
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 4/5 °C | 5/6 °C |
ma | 4/9 °C | 5/10 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 861 m | 3/13 °C | 5/11 °C | 4/7 °C | 4/5 °C | 4/9 °C | 6/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 680 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/15 °C |
vr | 6/12 °C | 7/13 °C |
za | 5/8 °C | 6/9 °C |
zo | 5/6 °C | 6/7 °C |
ma | 5/10 °C | 6/11 °C |
di | 7/16 °C | 8/17 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 700 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 550 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 608 m | Dal 496 m |
|---|---|---|
do | 5/15 °C | 5/15 °C |
vr | 7/13 °C | 7/13 °C |
za | 6/9 °C | 6/9 °C |
zo | 6/7 °C | 6/7 °C |
ma | 6/11 °C | 6/11 °C |
di | 8/17 °C | 8/17 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 608 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Dal 496 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/14 °C |
vr | 6/12 °C | 7/12 °C |
za | 5/8 °C | 6/8 °C |
zo | 5/6 °C | 6/6 °C |
ma | 5/10 °C | 6/10 °C |
di | 7/16 °C | 8/16 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 750 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 640 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 861 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 5/11 °C | 6/12 °C |
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 4/5 °C | 5/6 °C |
ma | 4/9 °C | 5/10 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 861 m | 3/13 °C | 5/11 °C | 4/7 °C | 4/5 °C | 4/9 °C | 6/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 680 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
do | 5/14 °C | 5/15 °C |
vr | 7/12 °C | 7/13 °C |
za | 6/8 °C | 6/9 °C |
zo | 6/6 °C | 6/7 °C |
ma | 6/10 °C | 6/11 °C |
di | 8/16 °C | 8/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 670 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 600 m | 5/15 °C | 7/13 °C | 6/9 °C | 6/7 °C | 6/11 °C | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 917 m | Dal 833 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 4/13 °C |
vr | 5/10 °C | 6/11 °C |
za | 4/6 °C | 5/7 °C |
zo | 4/4 °C | 5/5 °C |
ma | 4/8 °C | 5/9 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 917 m | 3/12 °C | 5/10 °C | 4/6 °C | 4/4 °C | 4/8 °C | 6/14 °C | 6/14 °C |
| Dal 833 m | 4/13 °C | 6/11 °C | 5/7 °C | 5/5 °C | 5/9 °C | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/14 °C |
vr | 6/12 °C | 7/12 °C |
za | 5/8 °C | 6/8 °C |
zo | 5/6 °C | 6/6 °C |
ma | 5/10 °C | 6/10 °C |
di | 7/16 °C | 8/16 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 720 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 640 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 672 m | Dal 613 m |
|---|---|---|
do | 4/14 °C | 5/14 °C |
vr | 6/12 °C | 7/12 °C |
za | 5/8 °C | 6/8 °C |
zo | 5/6 °C | 6/6 °C |
ma | 5/10 °C | 6/10 °C |
di | 7/16 °C | 8/16 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 672 m | 4/14 °C | 6/12 °C | 5/8 °C | 5/6 °C | 5/10 °C | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Dal 613 m | 5/14 °C | 7/12 °C | 6/8 °C | 6/6 °C | 6/10 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
1-10 van 10 skigebieden



