Skiweer Doubs
Weersverwachting in het departement Doubs voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in het departement Doubs voor 7 dagen
Weer Doubs
Weer in het departement Doubs voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het departement Doubs voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Doubs
- Doubs – Gaan naar
Bergketen:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1420 m | Dal 1014 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 1/10 °C |
zo | -1/8 °C | 3/13 °C |
ma | 2/9 °C | 7/14 °C |
di | 2/10 °C | 7/15 °C |
wo | 5/11 °C | 10/16 °C |
do | 5/18 °C | 9/19 °C |
vr | 7/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1420 m | -3/2 °C | -1/8 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 5/11 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Dal 1014 m | 1/10 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1172 m | Dal 937 m |
|---|---|---|
za | -2/7 °C | 0/9 °C |
zo | 0/10 °C | 2/12 °C |
ma | 3/11 °C | 5/13 °C |
di | 3/12 °C | 5/14 °C |
wo | 6/13 °C | 8/15 °C |
do | 6/20 °C | 8/22 °C |
vr | 8/21 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1172 m | -2/7 °C | 0/10 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 6/13 °C | 6/20 °C | 8/21 °C |
| Dal 937 m | 0/9 °C | 2/12 °C | 5/13 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 8/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1229 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 1/10 °C |
zo | 3/13 °C | 3/13 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1229 m | 1/2 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 1050 m | 1/10 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 1090 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 1/10 °C |
zo | 3/13 °C | 3/13 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1250 m | 1/2 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 1090 m | 1/10 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1142 m | Dal 910 m |
|---|---|---|
za | 1/2 °C | 2/10 °C |
zo | 3/13 °C | 3/13 °C |
ma | 7/14 °C | 7/14 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1142 m | 1/2 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Dal 910 m | 2/10 °C | 3/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 10/16 °C | 9/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 991 m | Dal 873 m |
|---|---|---|
za | -2/9 °C | -1/10 °C |
zo | -1/14 °C | 0/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 3/15 °C | 4/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 5/21 °C | 6/22 °C |
vr | 7/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 991 m | -2/9 °C | -1/14 °C | 3/14 °C | 3/15 °C | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/23 °C |
| Dal 873 m | -1/10 °C | 0/15 °C | 4/15 °C | 4/16 °C | 7/16 °C | 6/22 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1276 m | Dal 959 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -2/9 °C |
zo | -2/12 °C | -1/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 2/13 °C | 3/15 °C |
wo | 5/13 °C | 6/15 °C |
do | 4/19 °C | 5/21 °C |
vr | 6/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1276 m | -3/2 °C | -2/12 °C | 2/12 °C | 2/13 °C | 5/13 °C | 4/19 °C | 6/21 °C |
| Dal 959 m | -2/9 °C | -1/14 °C | 3/14 °C | 3/15 °C | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 973 m | Dal 753 m |
|---|---|---|
za | -2/9 °C | -1/11 °C |
zo | -1/14 °C | 0/16 °C |
ma | 3/14 °C | 4/16 °C |
di | 3/15 °C | 4/17 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
do | 5/21 °C | 6/23 °C |
vr | 7/23 °C | 8/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 973 m | -2/9 °C | -1/14 °C | 3/14 °C | 3/15 °C | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/23 °C |
| Dal 753 m | -1/11 °C | 0/16 °C | 4/16 °C | 4/17 °C | 7/17 °C | 6/23 °C | 8/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 964 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
za | -2/9 °C | -1/10 °C |
zo | -1/14 °C | 0/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 3/15 °C | 4/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 5/21 °C | 6/22 °C |
vr | 7/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 964 m | -2/9 °C | -1/14 °C | 3/14 °C | 3/15 °C | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/23 °C |
| Dal 880 m | -1/10 °C | 0/15 °C | 4/15 °C | 4/16 °C | 7/16 °C | 6/22 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1168 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -2/8 °C |
zo | -2/13 °C | -1/13 °C |
ma | 2/13 °C | 3/13 °C |
di | 2/14 °C | 3/14 °C |
wo | 5/14 °C | 6/14 °C |
do | 4/20 °C | 5/20 °C |
vr | 6/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1168 m | -3/2 °C | -2/13 °C | 2/13 °C | 2/14 °C | 5/14 °C | 4/20 °C | 6/22 °C |
| Dal 1070 m | -2/8 °C | -1/13 °C | 3/13 °C | 3/14 °C | 6/14 °C | 5/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1110 m | Dal 1025 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | -1/8 °C |
zo | 1/11 °C | 1/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 7/21 °C | 7/21 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1110 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Dal 1025 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1071 m | Dal 1005 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | -1/8 °C |
zo | 1/11 °C | 1/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 7/21 °C | 7/21 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1071 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Dal 1005 m | -1/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1088 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
za | -2/8 °C | -1/10 °C |
zo | -1/13 °C | 0/15 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 3/14 °C | 4/16 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
do | 5/20 °C | 6/22 °C |
vr | 7/22 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1088 m | -2/8 °C | -1/13 °C | 3/13 °C | 3/14 °C | 6/14 °C | 5/20 °C | 7/22 °C |
| Dal 890 m | -1/10 °C | 0/15 °C | 4/15 °C | 4/16 °C | 7/16 °C | 6/22 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1211 m | Dal 1044 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -2/9 °C |
zo | -2/12 °C | -1/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 2/13 °C | 3/15 °C |
wo | 5/13 °C | 6/15 °C |
do | 4/19 °C | 5/21 °C |
vr | 6/21 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1211 m | -3/2 °C | -2/12 °C | 2/12 °C | 2/13 °C | 5/13 °C | 4/19 °C | 6/21 °C |
| Dal 1044 m | -2/9 °C | -1/14 °C | 3/14 °C | 3/15 °C | 6/15 °C | 5/21 °C | 7/23 °C |
1-14 van 14 skigebieden




