Skiweer Drei im Woid
Weersverwachting in de vakantieregio Drei im Woid voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Drei im Woid voor 7 dagen
Weer Drei im Woid
Weer in de vakantieregio Drei im Woid voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Drei im Woid voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Drei im Woid
- Drei im Woid – Gaan naar
Bestuursdistrict:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 948 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
do | 6/8 °C | 7/10 °C |
vr | 5/9 °C | 6/11 °C |
za | 6/7 °C | 7/9 °C |
zo | 4/12 °C | 5/14 °C |
ma | 3/16 °C | 4/18 °C |
di | 4/16 °C | 5/18 °C |
wo | 9/12 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 948 m | 6/8 °C | 5/9 °C | 6/7 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 9/12 °C |
| Dal 650 m | 7/10 °C | 6/11 °C | 7/9 °C | 5/14 °C | 4/18 °C | 5/18 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 762 m | Dal 671 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 3/9 °C |
vr | 1/10 °C | 2/12 °C |
za | 2/9 °C | 3/11 °C |
zo | 1/13 °C | 2/15 °C |
ma | 2/15 °C | 3/17 °C |
di | 3/17 °C | 4/19 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 762 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 671 m | 3/9 °C | 2/12 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 4/19 °C | 8/17 °C |
1-2 van 2 skigebieden

