Skiweer Freyung-Grafenau
Weersverwachting in het bestuursdistrict Freyung-Grafenau voor 19 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Freyung-Grafenau voor 7 dagen
Weer Freyung-Grafenau
Weer in het bestuursdistrict Freyung-Grafenau voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Freyung-Grafenau voor 19 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Freyung-Grafenau
- Freyung-Grafenau – Gaan naar
Toeristische regio's:
Bergketen:
1-19 van 19 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1139 m | Dal 841 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 2/7 °C |
vr | -1/8 °C | 1/10 °C |
za | 0/7 °C | 2/9 °C |
zo | -1/11 °C | 1/13 °C |
ma | 0/13 °C | 2/15 °C |
di | 1/15 °C | 3/17 °C |
wo | 5/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1139 m | 0/2 °C | -1/8 °C | 0/7 °C | -1/11 °C | 0/13 °C | 1/15 °C | 5/13 °C |
| Dal 841 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 954 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 2/7 °C |
vr | 0/8 °C | 1/9 °C |
za | 1/9 °C | 2/10 °C |
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 1/13 °C | 2/14 °C |
di | 3/14 °C | 4/15 °C |
wo | 6/13 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 954 m | 1/6 °C | 0/8 °C | 1/9 °C | 1/13 °C | 1/13 °C | 3/14 °C | 6/13 °C |
| Dal 790 m | 2/7 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 7/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1064 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 3/8 °C |
vr | 0/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/8 °C | 3/10 °C |
zo | 0/12 °C | 2/14 °C |
ma | 1/14 °C | 3/16 °C |
di | 2/16 °C | 4/18 °C |
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1064 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 2/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 850 m | 3/8 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 3/16 °C | 4/18 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 948 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
do | 6/8 °C | 7/10 °C |
vr | 5/9 °C | 6/11 °C |
za | 6/7 °C | 7/9 °C |
zo | 4/12 °C | 5/14 °C |
ma | 3/16 °C | 4/18 °C |
di | 4/16 °C | 5/18 °C |
wo | 9/12 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 948 m | 6/8 °C | 5/9 °C | 6/7 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 4/16 °C | 9/12 °C |
| Dal 650 m | 7/10 °C | 6/11 °C | 7/9 °C | 5/14 °C | 4/18 °C | 5/18 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 762 m | Dal 671 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 3/9 °C |
vr | 1/10 °C | 2/12 °C |
za | 2/9 °C | 3/11 °C |
zo | 1/13 °C | 2/15 °C |
ma | 2/15 °C | 3/17 °C |
di | 3/17 °C | 4/19 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 762 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 671 m | 3/9 °C | 2/12 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 4/19 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 855 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 2/7 °C |
vr | 1/10 °C | 1/10 °C |
za | 2/9 °C | 2/9 °C |
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 2/15 °C | 2/15 °C |
di | 3/17 °C | 3/17 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 855 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 790 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 775 m | Dal 678 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 2/8 °C |
vr | 1/10 °C | 1/11 °C |
za | 2/9 °C | 2/10 °C |
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 3/17 °C | 3/18 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 775 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 678 m | 2/8 °C | 1/11 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 2/16 °C | 3/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 612 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 2/11 °C | 3/12 °C |
zo | 2/15 °C | 3/16 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 4/16 °C | 5/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 690 m | 2/8 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 2/15 °C | 2/15 °C | 4/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 612 m | 3/9 °C | 2/11 °C | 3/12 °C | 3/16 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 945 m | Dal 886 m |
|---|---|---|
do | 1/6 °C | 1/6 °C |
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | 1/8 °C | 1/8 °C |
zo | 0/12 °C | 0/12 °C |
ma | 1/14 °C | 1/14 °C |
di | 2/16 °C | 2/16 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 945 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 2/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 886 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 2/16 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 807 m | Dal 767 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/8 °C |
vr | 1/10 °C | 1/10 °C |
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 4/16 °C | 4/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 807 m | 2/8 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 2/16 °C | 4/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 767 m | 2/8 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 2/16 °C | 4/16 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 617 m | Dal 562 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/9 °C |
vr | 2/11 °C | 2/11 °C |
za | 3/12 °C | 3/12 °C |
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 5/17 °C | 5/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 617 m | 3/9 °C | 2/11 °C | 3/12 °C | 2/16 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 8/16 °C |
| Dal 562 m | 3/9 °C | 2/11 °C | 3/12 °C | 2/16 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 806 m | Dal 772 m |
|---|---|---|
do | 7/9 °C | 7/9 °C |
vr | 6/10 °C | 6/10 °C |
za | 7/8 °C | 7/8 °C |
zo | 5/13 °C | 5/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 5/17 °C | 5/17 °C |
wo | 10/13 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 806 m | 7/9 °C | 6/10 °C | 7/8 °C | 5/13 °C | 4/17 °C | 5/17 °C | 10/13 °C |
| Dal 772 m | 7/9 °C | 6/10 °C | 7/8 °C | 5/13 °C | 4/17 °C | 5/17 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 766 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/6 °C |
vr | 0/8 °C | 0/9 °C |
za | 1/7 °C | 1/8 °C |
zo | 0/11 °C | 0/12 °C |
ma | 1/13 °C | 1/14 °C |
di | 2/15 °C | 2/16 °C |
wo | 6/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 800 m | 1/2 °C | 0/8 °C | 1/7 °C | 0/11 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 6/13 °C |
| Dal 766 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 2/16 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 816 m | Dal 778 m |
|---|---|---|
do | 2/7 °C | 2/8 °C |
vr | 1/10 °C | 1/11 °C |
za | 2/9 °C | 2/10 °C |
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 3/17 °C | 3/18 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 816 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 2/15 °C | 3/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 778 m | 2/8 °C | 1/11 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 2/16 °C | 3/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 788 m | Dal 776 m |
|---|---|---|
do | 6/10 °C | 6/10 °C |
vr | 5/9 °C | 5/9 °C |
za | 7/8 °C | 7/8 °C |
zo | 5/13 °C | 5/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 6/18 °C | 6/18 °C |
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 788 m | 6/10 °C | 5/9 °C | 7/8 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 10/15 °C |
| Dal 776 m | 6/10 °C | 5/9 °C | 7/8 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 577 m | Dal 522 m |
|---|---|---|
do | 8/10 °C | 8/11 °C |
vr | 7/11 °C | 7/12 °C |
za | 8/9 °C | 8/10 °C |
zo | 6/14 °C | 6/15 °C |
ma | 5/18 °C | 5/19 °C |
di | 6/18 °C | 6/19 °C |
wo | 11/14 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 577 m | 8/10 °C | 7/11 °C | 8/9 °C | 6/14 °C | 5/18 °C | 6/18 °C | 11/14 °C |
| Dal 522 m | 8/11 °C | 7/12 °C | 8/10 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 6/19 °C | 11/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 508 m | Dal 480 m |
|---|---|---|
do | 7/11 °C | 8/11 °C |
vr | 6/12 °C | 7/12 °C |
za | 7/11 °C | 8/11 °C |
zo | 6/15 °C | 7/15 °C |
ma | 5/18 °C | 6/18 °C |
di | 6/19 °C | 7/19 °C |
wo | 11/16 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 508 m | 7/11 °C | 6/12 °C | 7/11 °C | 6/15 °C | 5/18 °C | 6/19 °C | 11/16 °C |
| Dal 480 m | 8/11 °C | 7/12 °C | 8/11 °C | 7/15 °C | 6/18 °C | 7/19 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 476 m | Dal 441 m |
|---|---|---|
do | 8/12 °C | 8/12 °C |
vr | 6/13 °C | 6/13 °C |
za | 7/12 °C | 7/12 °C |
zo | 6/17 °C | 6/17 °C |
ma | 5/19 °C | 5/19 °C |
di | 6/20 °C | 6/20 °C |
wo | 11/17 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 476 m | 8/12 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 6/17 °C | 5/19 °C | 6/20 °C | 11/17 °C |
| Dal 441 m | 8/12 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 6/17 °C | 5/19 °C | 6/20 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/8 °C |
vr | 1/10 °C | 1/10 °C |
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
ma | 2/15 °C | 2/15 °C |
di | 4/16 °C | 4/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 700 m | 2/8 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 2/15 °C | 2/15 °C | 4/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 680 m | 2/8 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 2/15 °C | 2/15 °C | 4/16 °C | 7/15 °C |
1-19 van 19 skigebieden


