Skiweer Ehime
Weersverwachting in Ehime voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Ehime voor 7 dagen
Weer Ehime
Weer in Ehime voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Ehime voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ehime
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1210 m | Dal 997 m |
|---|---|---|
do | 9/20 °C | 10/20 °C |
vr | 9/21 °C | 10/21 °C |
za | 9/21 °C | 10/21 °C |
zo | 10/25 °C | 11/25 °C |
ma | 11/23 °C | 12/23 °C |
di | 9/22 °C | 10/22 °C |
wo | 13/16 °C | 14/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1210 m | 9/20 °C | 9/21 °C | 9/21 °C | 10/25 °C | 11/23 °C | 9/22 °C | 13/16 °C |
| Dal 997 m | 10/20 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/25 °C | 12/23 °C | 10/22 °C | 14/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1003 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | 10/20 °C | 10/21 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 10/21 °C | 10/22 °C |
zo | 11/25 °C | 11/26 °C |
ma | 12/23 °C | 12/24 °C |
di | 10/22 °C | 10/23 °C |
wo | 14/16 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1003 m | 10/20 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/25 °C | 12/23 °C | 10/22 °C | 14/16 °C |
| Dal 900 m | 10/21 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/26 °C | 12/24 °C | 10/23 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1383 m | Dal 1263 m |
|---|---|---|
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 8/20 °C | 9/21 °C |
zo | 9/24 °C | 10/25 °C |
ma | 10/22 °C | 11/23 °C |
di | 8/21 °C | 9/22 °C |
wo | 12/15 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1383 m | 8/19 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 9/24 °C | 10/22 °C | 8/21 °C | 12/15 °C |
| Dal 1263 m | 9/20 °C | 9/21 °C | 9/21 °C | 10/25 °C | 11/23 °C | 9/22 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 70 m | Dal 50 m |
|---|---|---|
do | 14/27 °C | 14/27 °C |
vr | 15/27 °C | 15/27 °C |
za | 15/26 °C | 15/26 °C |
zo | 15/27 °C | 15/27 °C |
ma | 16/27 °C | 16/27 °C |
di | 16/28 °C | 16/28 °C |
wo | 19/23 °C | 19/23 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 70 m | 14/27 °C | 15/27 °C | 15/26 °C | 15/27 °C | 16/27 °C | 16/28 °C | 19/23 °C |
| Dal 50 m | 14/27 °C | 15/27 °C | 15/26 °C | 15/27 °C | 16/27 °C | 16/28 °C | 19/23 °C |
1-4 van 4 skigebieden



