Skiweer Ermland-Masuren
Weersverwachting in de woiwodschap Ermland-Masuren (Województwo warmińsko-mazurskie) voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de woiwodschap Ermland-Masuren (Województwo warmińsko-mazurskie) voor 7 dagen
Weer Ermland-Masuren
Weer in de woiwodschap Ermland-Masuren (Województwo warmińsko-mazurskie) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de woiwodschap Ermland-Masuren (Województwo warmińsko-mazurskie) voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ermland-Masuren
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 275 m | Dal 195 m |
|---|---|---|
zo | 8/11 °C | 8/12 °C |
ma | 8/11 °C | 8/12 °C |
di | 8/17 °C | 8/18 °C |
wo | 9/19 °C | 9/20 °C |
do | 11/19 °C | 11/20 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
za | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 275 m | 8/11 °C | 8/11 °C | 8/17 °C | 9/19 °C | 11/19 °C | 9/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 195 m | 8/12 °C | 8/12 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 9/19 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 155 m | Dal 132 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
za | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 155 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Dal 132 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 177 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
za | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 177 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Dal 130 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 168 m | Dal 147 m |
|---|---|---|
zo | 8/12 °C | 8/12 °C |
ma | 8/12 °C | 8/12 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
do | 11/20 °C | 11/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
za | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 168 m | 8/12 °C | 8/12 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 9/19 °C | 7/22 °C |
| Dal 147 m | 8/12 °C | 8/12 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 11/20 °C | 9/19 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 110 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
za | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 140 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Dal 110 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 145 m | Dal 142 m |
|---|---|---|
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/18 °C | 8/18 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 10/20 °C | 10/20 °C |
za | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 145 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Dal 142 m | 6/15 °C | 6/18 °C | 8/18 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
1-6 van 6 skigebieden



