Skiweer Freiburger Alpen

Weersverwachting in de Freiburger Alpen voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de Freiburger Alpen voor 7 dagen


Weer Freiburger Alpen

Weer in de Freiburger Alpen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Freiburger Alpen voor 13 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Freiburger Alpen

1-13 van 13 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1626 m Dal 875 m
do
sneeuwval
-2/2 °C 2/8 °C
vr
sneeuwval
-5/2 °C -1/7 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C 1/9 °C
zo
bewolkt
-4/8 °C 0/13 °C
ma
buien
0/9 °C 4/14 °C
di
bewolkt
2/13 °C 6/18 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1626 m -2/2 °C -5/2 °C -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 2/13 °C 3/13 °C
Dal 875 m 2/8 °C -1/7 °C 1/9 °C 0/13 °C 4/14 °C 6/18 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1636 m Dal 1040 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/6 °C
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
-4/8 °C 0/11 °C
ma
buien
0/9 °C 3/13 °C
di
bewolkt
2/12 °C 4/12 °C
wo
helder
3/13 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 1636 m -2/2 °C -5/2 °C -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 2/12 °C 3/13 °C
Dal 1040 m 1/6 °C 1/2 °C 0/8 °C 0/11 °C 3/13 °C 4/12 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1978 m Dal 1109 m
do
sneeuwbuien
-3/1 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-5/6 °C -2/12 °C
ma
buien
-1/7 °C 4/12 °C
di
bewolkt
1/11 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
2/11 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1978 m -3/1 °C -6/0 °C -4/2 °C -5/6 °C -1/7 °C 1/11 °C 2/11 °C
Dal 1109 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C -2/12 °C 4/12 °C 5/14 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1630 m Dal 1215 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/6 °C
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/6 °C
zo
bewolkt
-4/8 °C -2/12 °C
ma
buien
0/9 °C 4/12 °C
di
bewolkt
2/13 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1630 m -2/2 °C -5/2 °C -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 2/13 °C 3/13 °C
Dal 1215 m 3/6 °C 1/2 °C 1/6 °C -2/12 °C 4/12 °C 5/14 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1571 m Dal 1023 m
do
sneeuwval
-1/2 °C 1/7 °C
vr
sneeuwval
-4/2 °C -2/6 °C
za
sneeuwval
-2/2 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
-3/8 °C -1/12 °C
ma
buien
1/9 °C 3/13 °C
di
bewolkt
3/13 °C 5/17 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1571 m -1/2 °C -4/2 °C -2/2 °C -3/8 °C 1/9 °C 3/13 °C 4/13 °C
Dal 1023 m 1/7 °C -2/6 °C 0/8 °C -1/12 °C 3/13 °C 5/17 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 1593 m Dal 1065 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-4/10 °C -2/12 °C
ma
buien
0/11 °C 4/12 °C
di
bewolkt
2/13 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
4/15 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1593 m -2/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -4/10 °C 0/11 °C 2/13 °C 4/15 °C
Dal 1065 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C -2/12 °C 4/12 °C 5/14 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1397 m Dal 1080 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
1/1 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-2/10 °C -2/12 °C
ma
buien
4/10 °C 4/12 °C
di
bewolkt
5/12 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
7/15 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1397 m 1/2 °C 1/1 °C 1/2 °C -2/10 °C 4/10 °C 5/12 °C 7/15 °C
Dal 1080 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C -2/12 °C 4/12 °C 5/14 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1491 m Dal 1211 m
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/2 °C
zo
bewolkt
-4/10 °C -2/12 °C
ma
buien
0/11 °C 4/12 °C
di
bewolkt
2/13 °C 5/14 °C
wo
bewolkt
4/15 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1491 m -2/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -4/10 °C 0/11 °C 2/13 °C 4/15 °C
Dal 1211 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C -2/12 °C 4/12 °C 5/14 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1608 m Dal 1406 m
do
sneeuwval
-2/2 °C 0/2 °C
vr
sneeuwval
-5/1 °C -3/3 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C -1/5 °C
zo
bewolkt
-4/7 °C -2/9 °C
ma
buien
0/8 °C 2/10 °C
di
bewolkt
2/12 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
3/12 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1608 m -2/2 °C -5/1 °C -3/2 °C -4/7 °C 0/8 °C 2/12 °C 3/12 °C
Dal 1406 m 0/2 °C -3/3 °C -1/5 °C -2/9 °C 2/10 °C 4/14 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 1738 m Dal 1354 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-4/1 °C 0/1 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/2 °C
zo
bewolkt
-5/8 °C -3/10 °C
ma
buien
-1/9 °C 3/10 °C
di
bewolkt
1/11 °C 4/12 °C
wo
bewolkt
3/13 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1738 m -3/2 °C -4/1 °C -4/2 °C -5/8 °C -1/9 °C 1/11 °C 3/13 °C
Dal 1354 m 1/2 °C 0/1 °C 0/2 °C -3/10 °C 3/10 °C 4/12 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 1090 m Dal 987 m
do
sneeuwbuien
0/2 °C 4/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/2 °C
za
ijzel
-1/8 °C 1/8 °C
zo
helder
-2/11 °C 2/11 °C
ma
bewolkt
2/13 °C 5/13 °C
di
bewolkt
4/14 °C 6/14 °C
wo
helder
6/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
Berg 1090 m 0/2 °C -1/2 °C -1/8 °C -2/11 °C 2/13 °C 4/14 °C 6/16 °C
Dal 987 m 4/7 °C 1/2 °C 1/8 °C 2/11 °C 5/13 °C 6/14 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1166 m Dal 1156 m
do
onweer
0/7 °C 0/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/5 °C
za
ijzel
-1/7 °C -1/7 °C
zo
bewolkt
-2/12 °C -2/12 °C
ma
buien
2/13 °C 2/13 °C
di
bewolkt
4/15 °C 4/15 °C
wo
bewolkt
6/17 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1166 m 0/7 °C -1/2 °C -1/7 °C -2/12 °C 2/13 °C 4/15 °C 6/17 °C
Dal 1156 m 0/7 °C -1/5 °C -1/7 °C -2/12 °C 2/13 °C 4/15 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 1348 m Dal 1304 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
zo
bewolkt
-4/10 °C -3/11 °C
ma
buien
0/11 °C 1/12 °C
di
bewolkt
2/14 °C 3/15 °C
wo
bewolkt
4/16 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1348 m -1/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -4/10 °C 0/11 °C 2/14 °C 4/16 °C
Dal 1304 m 0/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -3/11 °C 1/12 °C 3/15 °C 5/17 °C
1-13 van 13 skigebieden