Skiweer Oost-Beieren

Weersverwachting in Oost-Beieren voor 67 Skigebieden - Weer in de bergen in Oost-Beieren voor 7 dagen


Weer Oost-Beieren

Weer in Oost-Beieren voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Oost-Beieren voor 67 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

1-50 van 67 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1456 m Dal 1050 m
za
sneeuwbuien
0/2 °C 2/9 °C
zo
zonnig
-1/7 °C 1/10 °C
ma
helder
3/10 °C 5/13 °C
di
buien
3/7 °C 5/10 °C
wo
buien
4/9 °C 6/12 °C
do
buien
4/11 °C 6/14 °C
vr
buien
6/10 °C 8/13 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1456 m 0/2 °C -1/7 °C 3/10 °C 3/7 °C 4/9 °C 4/11 °C 6/10 °C
Dal 1050 m 2/9 °C 1/10 °C 5/13 °C 5/10 °C 6/12 °C 6/14 °C 8/13 °C

Weer in skigebied Berg 1139 m Dal 841 m
za
ijzel
-1/9 °C 1/11 °C
zo
helder
-2/11 °C 0/13 °C
ma
helder
1/14 °C 3/16 °C
di
buien
4/10 °C 6/12 °C
wo
buien
4/12 °C 6/14 °C
do
buien
3/15 °C 5/17 °C
vr
buien
5/13 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1139 m -1/9 °C -2/11 °C 1/14 °C 4/10 °C 4/12 °C 3/15 °C 5/13 °C
Dal 841 m 1/11 °C 0/13 °C 3/16 °C 6/12 °C 6/14 °C 5/17 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 1100 m Dal 835 m
za
buien
-1/10 °C 1/13 °C
zo
zonnig
-2/12 °C 0/15 °C
ma
helder
2/14 °C 4/17 °C
di
buien
4/9 °C 6/12 °C
wo
buien
5/10 °C 7/13 °C
do
buien
4/14 °C 6/17 °C
vr
buien
5/15 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1100 m -1/10 °C -2/12 °C 2/14 °C 4/9 °C 5/10 °C 4/14 °C 5/15 °C
Dal 835 m 1/13 °C 0/15 °C 4/17 °C 6/12 °C 7/13 °C 6/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1030 m Dal 720 m
za
buien
2/11 °C 3/13 °C
zo
helder
1/13 °C 2/15 °C
ma
helder
4/16 °C 5/18 °C
di
buien
6/12 °C 7/14 °C
wo
buien
8/13 °C 9/15 °C
do
helder
7/16 °C 8/18 °C
vr
buien
8/16 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 1030 m 2/11 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/12 °C 8/13 °C 7/16 °C 8/16 °C
Dal 720 m 3/13 °C 2/15 °C 5/18 °C 7/14 °C 9/15 °C 8/18 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1050 m Dal 657 m
za
buien
2/9 °C 3/10 °C
zo
zonnig
1/10 °C 2/11 °C
ma
helder
5/13 °C 6/14 °C
di
buien
5/10 °C 6/11 °C
wo
buien
6/12 °C 7/13 °C
do
buien
6/14 °C 7/15 °C
vr
buien
8/13 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1050 m 2/9 °C 1/10 °C 5/13 °C 5/10 °C 6/12 °C 6/14 °C 8/13 °C
Dal 657 m 3/10 °C 2/11 °C 6/14 °C 6/11 °C 7/13 °C 7/15 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 931 m Dal 778 m
za
buien
3/10 °C 3/10 °C
zo
zonnig
2/11 °C 2/11 °C
ma
helder
6/14 °C 6/14 °C
di
buien
6/11 °C 6/11 °C
wo
buien
7/13 °C 7/13 °C
do
buien
7/15 °C 7/15 °C
vr
buien
9/14 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 931 m 3/10 °C 2/11 °C 6/14 °C 6/11 °C 7/13 °C 7/15 °C 9/14 °C
Dal 778 m 3/10 °C 2/11 °C 6/14 °C 6/11 °C 7/13 °C 7/15 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 1024 m Dal 850 m
za
buien
0/11 °C 1/12 °C
zo
zonnig
-1/13 °C 0/14 °C
ma
helder
3/15 °C 4/16 °C
di
buien
5/10 °C 6/11 °C
wo
buien
6/11 °C 7/12 °C
do
buien
5/15 °C 6/16 °C
vr
buien
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1024 m 0/11 °C -1/13 °C 3/15 °C 5/10 °C 6/11 °C 5/15 °C 6/16 °C
Dal 850 m 1/12 °C 0/14 °C 4/16 °C 6/11 °C 7/12 °C 6/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 820 m Dal 730 m
za
buien
3/11 °C 3/12 °C
zo
helder
2/13 °C 2/14 °C
ma
helder
5/16 °C 5/17 °C
di
buien
7/12 °C 7/13 °C
wo
buien
9/13 °C 9/14 °C
do
helder
8/16 °C 8/17 °C
vr
buien
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 820 m 3/11 °C 2/13 °C 5/16 °C 7/12 °C 9/13 °C 8/16 °C 9/16 °C
Dal 730 m 3/12 °C 2/14 °C 5/17 °C 7/13 °C 9/14 °C 8/17 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 880 m Dal 840 m
za
buien
2/11 °C 2/11 °C
zo
helder
1/13 °C 1/13 °C
ma
helder
4/16 °C 4/16 °C
di
buien
6/12 °C 6/12 °C
wo
buien
8/13 °C 8/13 °C
do
helder
7/16 °C 7/16 °C
vr
buien
8/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 880 m 2/11 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/12 °C 8/13 °C 7/16 °C 8/16 °C
Dal 840 m 2/11 °C 1/13 °C 4/16 °C 6/12 °C 8/13 °C 7/16 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1070 m Dal 841 m
za
ijzel
1/8 °C 3/10 °C
zo
zonnig
1/9 °C 2/11 °C
ma
helder
5/12 °C 6/14 °C
di
buien
5/9 °C 6/11 °C
wo
buien
6/11 °C 7/13 °C
do
buien
6/13 °C 7/15 °C
vr
buien
8/12 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1070 m 1/8 °C 1/9 °C 5/12 °C 5/9 °C 6/11 °C 6/13 °C 8/12 °C
Dal 841 m 3/10 °C 2/11 °C 6/14 °C 6/11 °C 7/13 °C 7/15 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 893 m Dal 618 m
za
bewolkt
1/10 °C 3/12 °C
zo
buien
0/12 °C 2/14 °C
ma
bewolkt
4/15 °C 6/17 °C
di
buien
6/11 °C 8/13 °C
wo
buien
8/13 °C 10/15 °C
do
bewolkt
6/14 °C 8/16 °C
vr
buien
8/16 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
Berg 893 m 1/10 °C 0/12 °C 4/15 °C 6/11 °C 8/13 °C 6/14 °C 8/16 °C
Dal 618 m 3/12 °C 2/14 °C 6/17 °C 8/13 °C 10/15 °C 8/16 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 786 m Dal 667 m
za
buien
0/11 °C 1/12 °C
zo
buien
0/13 °C 1/14 °C
ma
buien
4/15 °C 5/16 °C
di
buien
7/12 °C 8/13 °C
wo
buien
9/13 °C 10/14 °C
do
buien
7/16 °C 8/17 °C
vr
buien
7/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 786 m 0/11 °C 0/13 °C 4/15 °C 7/12 °C 9/13 °C 7/16 °C 7/17 °C
Dal 667 m 1/12 °C 1/14 °C 5/16 °C 8/13 °C 10/14 °C 8/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 723 m Dal 607 m
za
buien
0/11 °C 1/12 °C
zo
buien
0/13 °C 1/14 °C
ma
buien
4/15 °C 5/16 °C
di
buien
7/12 °C 8/13 °C
wo
buien
9/13 °C 10/14 °C
do
buien
7/16 °C 8/17 °C
vr
buien
7/17 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 723 m 0/11 °C 0/13 °C 4/15 °C 7/12 °C 9/13 °C 7/16 °C 7/17 °C
Dal 607 m 1/12 °C 1/14 °C 5/16 °C 8/13 °C 10/14 °C 8/17 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 954 m Dal 790 m
za
buien
0/11 °C 1/12 °C
zo
zonnig
-1/13 °C 0/14 °C
ma
helder
3/15 °C 4/16 °C
di
buien
5/10 °C 6/11 °C
wo
buien
6/11 °C 7/12 °C
do
buien
5/15 °C 6/16 °C
vr
buien
6/16 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 954 m 0/11 °C -1/13 °C 3/15 °C 5/10 °C 6/11 °C 5/15 °C 6/16 °C
Dal 790 m 1/12 °C 0/14 °C 4/16 °C 6/11 °C 7/12 °C 6/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 516 m Dal 415 m
za
buien
1/13 °C 2/14 °C
zo
helder
2/14 °C 3/15 °C
ma
buien
5/16 °C 6/17 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
wo
buien
9/14 °C 10/15 °C
do
buien
8/18 °C 9/19 °C
vr
buien
9/20 °C 10/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 516 m 1/13 °C 2/14 °C 5/16 °C 6/13 °C 9/14 °C 8/18 °C 9/20 °C
Dal 415 m 2/14 °C 3/15 °C 6/17 °C 7/14 °C 10/15 °C 9/19 °C 10/21 °C

Weer in skigebied Berg 800 m Dal 730 m
za
buien
0/12 °C 1/12 °C
zo
zonnig
-1/14 °C 0/14 °C
ma
helder
3/16 °C 4/16 °C
di
buien
5/11 °C 6/11 °C
wo
buien
6/12 °C 7/12 °C
do
buien
5/16 °C 6/16 °C
vr
buien
6/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 800 m 0/12 °C -1/14 °C 3/16 °C 5/11 °C 6/12 °C 5/16 °C 6/17 °C
Dal 730 m 1/12 °C 0/14 °C 4/16 °C 6/11 °C 7/12 °C 6/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1064 m Dal 850 m
za
buien
0/10 °C 2/12 °C
zo
helder
-1/12 °C 1/14 °C
ma
helder
2/15 °C 4/17 °C
di
buien
5/11 °C 7/13 °C
wo
buien
5/13 °C 7/15 °C
do
buien
4/16 °C 6/18 °C
vr
buien
6/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1064 m 0/10 °C -1/12 °C 2/15 °C 5/11 °C 5/13 °C 4/16 °C 6/14 °C
Dal 850 m 2/12 °C 1/14 °C 4/17 °C 7/13 °C 7/15 °C 6/18 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 897 m Dal 740 m
za
buien
1/13 °C 2/14 °C
zo
zonnig
0/15 °C 1/16 °C
ma
helder
4/17 °C 5/18 °C
di
buien
6/12 °C 7/13 °C
wo
buien
7/13 °C 8/14 °C
do
buien
6/17 °C 7/18 °C
vr
buien
7/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 897 m 1/13 °C 0/15 °C 4/17 °C 6/12 °C 7/13 °C 6/17 °C 7/18 °C
Dal 740 m 2/14 °C 1/16 °C 5/18 °C 7/13 °C 8/14 °C 7/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 535 m Dal 433 m
za
helder
0/14 °C 1/15 °C
zo
helder
1/15 °C 2/16 °C
ma
helder
4/18 °C 5/19 °C
di
buien
7/14 °C 8/15 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
buien
7/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 535 m 0/14 °C 1/15 °C 4/18 °C 7/14 °C 8/16 °C 7/17 °C 7/20 °C
Dal 433 m 1/15 °C 2/16 °C 5/19 °C 8/15 °C 9/17 °C 8/18 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 850 m Dal 715 m
za
buien
3/10 °C 3/10 °C
zo
zonnig
2/11 °C 2/11 °C
ma
helder
6/14 °C 6/14 °C
di
buien
6/11 °C 6/11 °C
wo
buien
7/13 °C 7/13 °C
do
buien
7/15 °C 7/15 °C
vr
buien
9/14 °C 9/14 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 850 m 3/10 °C 2/11 °C 6/14 °C 6/11 °C 7/13 °C 7/15 °C 9/14 °C
Dal 715 m 3/10 °C 2/11 °C 6/14 °C 6/11 °C 7/13 °C 7/15 °C 9/14 °C

Weer in skigebied Berg 500 m Dal 445 m
za
helder
0/14 °C 1/15 °C
zo
helder
1/15 °C 2/16 °C
ma
helder
4/18 °C 5/19 °C
di
buien
7/14 °C 8/15 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
buien
7/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 500 m 0/14 °C 1/15 °C 4/18 °C 7/14 °C 8/16 °C 7/17 °C 7/20 °C
Dal 445 m 1/15 °C 2/16 °C 5/19 °C 8/15 °C 9/17 °C 8/18 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 948 m Dal 650 m
za
buien
4/11 °C 5/13 °C
zo
zonnig
0/15 °C 1/17 °C
ma
zonnig
3/17 °C 4/19 °C
di
buien
8/12 °C 9/14 °C
wo
buien
9/12 °C 10/14 °C
do
buien
7/16 °C 8/18 °C
vr
buien
7/16 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 948 m 4/11 °C 0/15 °C 3/17 °C 8/12 °C 9/12 °C 7/16 °C 7/16 °C
Dal 650 m 5/13 °C 1/17 °C 4/19 °C 9/14 °C 10/14 °C 8/18 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 600 m
za
buien
6/10 °C 7/11 °C
zo
helder
2/15 °C 3/16 °C
ma
zonnig
4/18 °C 5/19 °C
di
buien
9/14 °C 10/15 °C
wo
buien
10/14 °C 11/15 °C
do
buien
8/16 °C 9/17 °C
vr
buien
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 700 m 6/10 °C 2/15 °C 4/18 °C 9/14 °C 10/14 °C 8/16 °C 8/16 °C
Dal 600 m 7/11 °C 3/16 °C 5/19 °C 10/15 °C 11/15 °C 9/17 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 714 m Dal 638 m
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
buien
2/14 °C 2/14 °C
ma
buien
6/17 °C 6/17 °C
di
buien
7/13 °C 7/13 °C
wo
buien
10/15 °C 10/15 °C
do
buien
9/18 °C 9/18 °C
vr
buien
10/19 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 714 m 3/13 °C 2/14 °C 6/17 °C 7/13 °C 10/15 °C 9/18 °C 10/19 °C
Dal 638 m 3/13 °C 2/14 °C 6/17 °C 7/13 °C 10/15 °C 9/18 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 528 m Dal 443 m
za
buien
2/15 °C 2/15 °C
zo
helder
1/17 °C 1/17 °C
ma
bewolkt
4/20 °C 4/20 °C
di
buien
7/15 °C 7/15 °C
wo
buien
8/18 °C 8/18 °C
do
helder
7/20 °C 7/20 °C
vr
buien
8/21 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 528 m 2/15 °C 1/17 °C 4/20 °C 7/15 °C 8/18 °C 7/20 °C 8/21 °C
Dal 443 m 2/15 °C 1/17 °C 4/20 °C 7/15 °C 8/18 °C 7/20 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 762 m Dal 671 m
za
buien
1/11 °C 2/13 °C
zo
helder
0/13 °C 1/15 °C
ma
helder
3/16 °C 4/18 °C
di
buien
6/12 °C 7/14 °C
wo
buien
6/14 °C 7/16 °C
do
buien
5/17 °C 6/19 °C
vr
buien
7/15 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 762 m 1/11 °C 0/13 °C 3/16 °C 6/12 °C 6/14 °C 5/17 °C 7/15 °C
Dal 671 m 2/13 °C 1/15 °C 4/18 °C 7/14 °C 7/16 °C 6/19 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 640 m Dal 570 m
za
buien
2/14 °C 3/14 °C
zo
helder
2/16 °C 3/16 °C
ma
bewolkt
4/19 °C 5/19 °C
di
buien
7/14 °C 8/14 °C
wo
buien
8/17 °C 9/17 °C
do
helder
7/20 °C 8/20 °C
vr
buien
8/20 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 640 m 2/14 °C 2/16 °C 4/19 °C 7/14 °C 8/17 °C 7/20 °C 8/20 °C
Dal 570 m 3/14 °C 3/16 °C 5/19 °C 8/14 °C 9/17 °C 8/20 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 885 m Dal 803 m
za
buien
0/12 °C 1/12 °C
zo
zonnig
-1/14 °C 0/14 °C
ma
helder
3/16 °C 4/16 °C
di
buien
5/11 °C 6/11 °C
wo
buien
6/12 °C 7/12 °C
do
buien
5/16 °C 6/16 °C
vr
buien
6/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 885 m 0/12 °C -1/14 °C 3/16 °C 5/11 °C 6/12 °C 5/16 °C 6/17 °C
Dal 803 m 1/12 °C 0/14 °C 4/16 °C 6/11 °C 7/12 °C 6/16 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 855 m Dal 790 m
za
buien
1/11 °C 1/11 °C
zo
helder
0/13 °C 0/13 °C
ma
helder
3/16 °C 3/16 °C
di
buien
6/12 °C 6/12 °C
wo
buien
6/14 °C 6/14 °C
do
buien
5/17 °C 5/17 °C
vr
buien
7/15 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 855 m 1/11 °C 0/13 °C 3/16 °C 6/12 °C 6/14 °C 5/17 °C 7/15 °C
Dal 790 m 1/11 °C 0/13 °C 3/16 °C 6/12 °C 6/14 °C 5/17 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 775 m Dal 678 m
za
buien
1/11 °C 1/12 °C
zo
helder
0/13 °C 0/14 °C
ma
helder
3/16 °C 3/17 °C
di
buien
6/12 °C 6/13 °C
wo
buien
6/14 °C 6/15 °C
do
buien
5/17 °C 5/18 °C
vr
buien
7/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 775 m 1/11 °C 0/13 °C 3/16 °C 6/12 °C 6/14 °C 5/17 °C 7/15 °C
Dal 678 m 1/12 °C 0/14 °C 3/17 °C 6/13 °C 6/15 °C 5/18 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 612 m
za
buien
1/13 °C 2/14 °C
zo
zonnig
0/15 °C 1/16 °C
ma
helder
4/17 °C 5/18 °C
di
buien
6/12 °C 7/13 °C
wo
buien
7/13 °C 8/14 °C
do
buien
6/17 °C 7/18 °C
vr
buien
7/18 °C 8/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 690 m 1/13 °C 0/15 °C 4/17 °C 6/12 °C 7/13 °C 6/17 °C 7/18 °C
Dal 612 m 2/14 °C 1/16 °C 5/18 °C 7/13 °C 8/14 °C 7/18 °C 8/19 °C

Weer in skigebied Berg 945 m Dal 886 m
za
buien
0/10 °C 0/10 °C
zo
helder
-1/12 °C -1/12 °C
ma
helder
2/15 °C 2/15 °C
di
buien
5/11 °C 5/11 °C
wo
buien
5/13 °C 5/13 °C
do
buien
4/16 °C 4/16 °C
vr
buien
6/14 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 945 m 0/10 °C -1/12 °C 2/15 °C 5/11 °C 5/13 °C 4/16 °C 6/14 °C
Dal 886 m 0/10 °C -1/12 °C 2/15 °C 5/11 °C 5/13 °C 4/16 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 552 m Dal 502 m
za
buien
3/14 °C 3/15 °C
zo
helder
3/16 °C 3/17 °C
ma
bewolkt
5/19 °C 5/20 °C
di
buien
8/14 °C 8/15 °C
wo
buien
9/17 °C 9/18 °C
do
helder
8/20 °C 8/21 °C
vr
buien
9/20 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 552 m 3/14 °C 3/16 °C 5/19 °C 8/14 °C 9/17 °C 8/20 °C 9/20 °C
Dal 502 m 3/15 °C 3/17 °C 5/20 °C 8/15 °C 9/18 °C 8/21 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 807 m Dal 767 m
za
buien
1/13 °C 1/13 °C
zo
zonnig
0/15 °C 0/15 °C
ma
helder
3/18 °C 3/18 °C
di
buien
5/13 °C 5/13 °C
wo
buien
6/14 °C 6/14 °C
do
buien
5/18 °C 5/18 °C
vr
buien
6/18 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 807 m 1/13 °C 0/15 °C 3/18 °C 5/13 °C 6/14 °C 5/18 °C 6/18 °C
Dal 767 m 1/13 °C 0/15 °C 3/18 °C 5/13 °C 6/14 °C 5/18 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 550 m Dal 473 m
za
buien
1/14 °C 2/14 °C
zo
helder
2/15 °C 3/15 °C
ma
buien
5/17 °C 6/17 °C
di
buien
9/12 °C 10/12 °C
wo
buien
9/16 °C 10/16 °C
do
buien
8/20 °C 9/20 °C
vr
buien
8/21 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 550 m 1/14 °C 2/15 °C 5/17 °C 9/12 °C 9/16 °C 8/20 °C 8/21 °C
Dal 473 m 2/14 °C 3/15 °C 6/17 °C 10/12 °C 10/16 °C 9/20 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 617 m Dal 562 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
zonnig
1/16 °C 1/16 °C
ma
helder
4/19 °C 4/19 °C
di
buien
6/14 °C 6/14 °C
wo
buien
7/15 °C 7/15 °C
do
buien
6/19 °C 6/19 °C
vr
buien
7/19 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 617 m 2/14 °C 1/16 °C 4/19 °C 6/14 °C 7/15 °C 6/19 °C 7/19 °C
Dal 562 m 2/14 °C 1/16 °C 4/19 °C 6/14 °C 7/15 °C 6/19 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 532 m Dal 472 m
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
helder
3/15 °C 3/15 °C
ma
buien
7/17 °C 7/17 °C
di
buien
10/13 °C 10/13 °C
wo
buien
11/16 °C 11/16 °C
do
buien
10/20 °C 10/20 °C
vr
buien
10/20 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 532 m 3/13 °C 3/15 °C 7/17 °C 10/13 °C 11/16 °C 10/20 °C 10/20 °C
Dal 472 m 3/13 °C 3/15 °C 7/17 °C 10/13 °C 11/16 °C 10/20 °C 10/20 °C

Weer in skigebied Berg 974 m Dal 877 m
za
buien
0/10 °C 1/10 °C
zo
helder
-1/12 °C 0/12 °C
ma
helder
3/15 °C 3/15 °C
di
buien
5/10 °C 6/11 °C
wo
buien
6/11 °C 7/12 °C
do
helder
5/15 °C 6/15 °C
vr
buien
6/15 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
buien
Berg 974 m 0/10 °C -1/12 °C 3/15 °C 5/10 °C 6/11 °C 5/15 °C 6/15 °C
Dal 877 m 1/10 °C 0/12 °C 3/15 °C 6/11 °C 7/12 °C 6/15 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 721 m Dal 663 m
za
buien
2/13 °C 2/14 °C
zo
zonnig
1/15 °C 1/16 °C
ma
helder
4/18 °C 4/19 °C
di
buien
6/13 °C 6/14 °C
wo
buien
7/14 °C 7/15 °C
do
buien
6/18 °C 6/19 °C
vr
buien
7/18 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 721 m 2/13 °C 1/15 °C 4/18 °C 6/13 °C 7/14 °C 6/18 °C 7/18 °C
Dal 663 m 2/14 °C 1/16 °C 4/19 °C 6/14 °C 7/15 °C 6/19 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 478 m Dal 441 m
za
buien
5/14 °C 6/14 °C
zo
zonnig
2/16 °C 3/16 °C
ma
zonnig
5/19 °C 6/19 °C
di
buien
10/15 °C 11/15 °C
wo
buien
11/15 °C 12/15 °C
do
buien
9/18 °C 10/18 °C
vr
buien
9/19 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 478 m 5/14 °C 2/16 °C 5/19 °C 10/15 °C 11/15 °C 9/18 °C 9/19 °C
Dal 441 m 6/14 °C 3/16 °C 6/19 °C 11/15 °C 12/15 °C 10/18 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 514 m
za
buien
1/14 °C 1/14 °C
zo
helder
2/15 °C 2/15 °C
ma
buien
5/17 °C 5/17 °C
di
buien
9/12 °C 9/12 °C
wo
buien
9/16 °C 9/16 °C
do
buien
8/20 °C 8/20 °C
vr
buien
8/21 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 560 m 1/14 °C 2/15 °C 5/17 °C 9/12 °C 9/16 °C 8/20 °C 8/21 °C
Dal 514 m 1/14 °C 2/15 °C 5/17 °C 9/12 °C 9/16 °C 8/20 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 806 m Dal 772 m
za
buien
5/12 °C 5/12 °C
zo
zonnig
1/16 °C 1/16 °C
ma
zonnig
4/18 °C 4/18 °C
di
buien
9/13 °C 9/13 °C
wo
buien
10/13 °C 10/13 °C
do
buien
8/17 °C 8/17 °C
vr
buien
8/17 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 806 m 5/12 °C 1/16 °C 4/18 °C 9/13 °C 10/13 °C 8/17 °C 8/17 °C
Dal 772 m 5/12 °C 1/16 °C 4/18 °C 9/13 °C 10/13 °C 8/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 854 m Dal 800 m
za
buien
5/11 °C 5/12 °C
zo
zonnig
1/15 °C 1/16 °C
ma
zonnig
4/17 °C 4/18 °C
di
buien
9/12 °C 9/13 °C
wo
buien
10/12 °C 10/13 °C
do
buien
8/16 °C 8/17 °C
vr
buien
8/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 854 m 5/11 °C 1/15 °C 4/17 °C 9/12 °C 10/12 °C 8/16 °C 8/16 °C
Dal 800 m 5/12 °C 1/16 °C 4/18 °C 9/13 °C 10/13 °C 8/17 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 712 m Dal 636 m
za
buien
1/12 °C 1/13 °C
zo
zonnig
0/14 °C 0/15 °C
ma
helder
4/16 °C 4/17 °C
di
buien
6/11 °C 6/12 °C
wo
buien
7/12 °C 7/13 °C
do
buien
6/16 °C 6/17 °C
vr
buien
7/17 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 712 m 1/12 °C 0/14 °C 4/16 °C 6/11 °C 7/12 °C 6/16 °C 7/17 °C
Dal 636 m 1/13 °C 0/15 °C 4/17 °C 6/12 °C 7/13 °C 6/17 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 530 m Dal 410 m
za
helder
0/14 °C 1/15 °C
zo
helder
1/15 °C 2/16 °C
ma
helder
4/18 °C 5/19 °C
di
buien
7/14 °C 8/15 °C
wo
buien
8/16 °C 9/17 °C
do
buien
7/17 °C 8/18 °C
vr
buien
7/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
helder
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 530 m 0/14 °C 1/15 °C 4/18 °C 7/14 °C 8/16 °C 7/17 °C 7/20 °C
Dal 410 m 1/15 °C 2/16 °C 5/19 °C 8/15 °C 9/17 °C 8/18 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 508 m Dal 453 m
za
bewolkt
3/13 °C 3/13 °C
zo
buien
2/15 °C 2/15 °C
ma
bewolkt
6/18 °C 6/18 °C
di
buien
8/14 °C 8/14 °C
wo
buien
10/16 °C 10/16 °C
do
bewolkt
8/17 °C 8/17 °C
vr
buien
10/19 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
buien
ma
bewolkt
di
buien
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
Berg 508 m 3/13 °C 2/15 °C 6/18 °C 8/14 °C 10/16 °C 8/17 °C 10/19 °C
Dal 453 m 3/13 °C 2/15 °C 6/18 °C 8/14 °C 10/16 °C 8/17 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 517 m Dal 470 m
za
buien
6/14 °C 6/14 °C
zo
zonnig
2/18 °C 2/18 °C
ma
zonnig
5/20 °C 5/20 °C
di
buien
10/15 °C 10/15 °C
wo
buien
11/15 °C 11/15 °C
do
buien
9/19 °C 9/19 °C
vr
buien
9/19 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 517 m 6/14 °C 2/18 °C 5/20 °C 10/15 °C 11/15 °C 9/19 °C 9/19 °C
Dal 470 m 6/14 °C 2/18 °C 5/20 °C 10/15 °C 11/15 °C 9/19 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 688 m Dal 634 m
za
buien
2/14 °C 2/14 °C
zo
zonnig
1/16 °C 1/16 °C
ma
helder
4/19 °C 4/19 °C
di
buien
6/14 °C 6/14 °C
wo
buien
7/15 °C 7/15 °C
do
buien
6/19 °C 6/19 °C
vr
buien
7/19 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 688 m 2/14 °C 1/16 °C 4/19 °C 6/14 °C 7/15 °C 6/19 °C 7/19 °C
Dal 634 m 2/14 °C 1/16 °C 4/19 °C 6/14 °C 7/15 °C 6/19 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 620 m Dal 516 m
za
buien
2/14 °C 2/15 °C
zo
zonnig
1/16 °C 1/17 °C
ma
helder
5/18 °C 5/19 °C
di
buien
7/13 °C 7/14 °C
wo
buien
8/14 °C 8/15 °C
do
buien
7/18 °C 7/19 °C
vr
buien
8/19 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 620 m 2/14 °C 1/16 °C 5/18 °C 7/13 °C 8/14 °C 7/18 °C 8/19 °C
Dal 516 m 2/15 °C 1/17 °C 5/19 °C 7/14 °C 8/15 °C 7/19 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 556 m Dal 520 m
za
buien
2/12 °C 2/13 °C
zo
helder
2/15 °C 2/16 °C
ma
buien
5/16 °C 5/17 °C
di
buien
8/12 °C 8/13 °C
wo
buien
9/15 °C 9/16 °C
do
buien
8/19 °C 8/20 °C
vr
buien
9/19 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 556 m 2/12 °C 2/15 °C 5/16 °C 8/12 °C 9/15 °C 8/19 °C 9/19 °C
Dal 520 m 2/13 °C 2/16 °C 5/17 °C 8/13 °C 9/16 °C 8/20 °C 9/20 °C
1-50 van 67 skigebieden