Skiweer Funäsfjällen
Weersverwachting in de Funäsfjällen voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Funäsfjällen voor 7 dagen
Weer Funäsfjällen
Weer in de Funäsfjällen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Funäsfjällen voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Funäsfjällen
- Funäsfjällen – Gaan naar
Overige:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1038 m | Dal 743 m |
|---|---|---|
wo | -3/6 °C | -1/8 °C |
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -1/2 °C | 1/2 °C |
za | -2/2 °C | 0/8 °C |
zo | 0/9 °C | 2/11 °C |
ma | -1/12 °C | 1/14 °C |
di | 1/11 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1038 m | -3/6 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 1/11 °C |
| Dal 743 m | -1/8 °C | -1/2 °C | 1/2 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 1/14 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | -1/9 °C |
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | 0/2 °C | 1/9 °C |
za | -1/6 °C | 0/9 °C |
zo | 1/9 °C | 2/12 °C |
ma | 0/12 °C | 1/15 °C |
di | 2/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1000 m | -2/6 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/11 °C |
| Dal 700 m | -1/9 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | 0/9 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 977 m | Dal 663 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | -1/9 °C |
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | 0/2 °C | 1/9 °C |
za | -1/6 °C | 0/9 °C |
zo | 1/9 °C | 2/12 °C |
ma | 0/12 °C | 1/15 °C |
di | 2/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 977 m | -2/6 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/11 °C |
| Dal 663 m | -1/9 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | 0/9 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 889 m | Dal 562 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | 0/9 °C |
do | -2/2 °C | 0/5 °C |
vr | 0/2 °C | 2/9 °C |
za | -1/6 °C | 1/9 °C |
zo | 1/9 °C | 3/12 °C |
ma | 0/12 °C | 2/15 °C |
di | 2/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 889 m | -2/6 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/11 °C |
| Dal 562 m | 0/9 °C | 0/5 °C | 2/9 °C | 1/9 °C | 3/12 °C | 2/15 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | -1/9 °C |
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | 0/2 °C | 1/9 °C |
za | -1/8 °C | 0/9 °C |
zo | 1/11 °C | 2/12 °C |
ma | 0/14 °C | 1/15 °C |
di | 2/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 840 m | -2/8 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | 1/11 °C | 0/14 °C | 2/13 °C |
| Dal 700 m | -1/9 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | 0/9 °C | 2/12 °C | 1/15 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 864 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
wo | -2/7 °C | -1/8 °C |
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | 0/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/7 °C | 0/8 °C |
zo | 1/10 °C | 2/11 °C |
ma | 0/13 °C | 1/14 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 864 m | -2/7 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 2/12 °C |
| Dal 750 m | -1/8 °C | -1/2 °C | 1/2 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 1/14 °C | 3/13 °C |
1-6 van 6 skigebieden




