Skiweer Jämtland
Weersverwachting in de provincie Jämtland (Jämtlands län) voor 45 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Jämtland (Jämtlands län) voor 7 dagen
Weer Jämtland
Weer in de provincie Jämtland (Jämtlands län) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Jämtland (Jämtlands län) voor 45 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Jämtland
- Jämtland – Beperken tot
Toeristische regio's:
Jämtland – Gaan naarStreken:
Overige:
1-45 van 45 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1274 m | Dal 380 m |
|---|---|---|
za | -2/8 °C | 4/14 °C |
zo | -2/7 °C | 6/11 °C |
ma | -2/8 °C | 5/14 °C |
di | 0/10 °C | 6/15 °C |
wo | 1/12 °C | 9/16 °C |
do | 2/12 °C | 9/17 °C |
vr | 6/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1274 m | -2/8 °C | -2/7 °C | -2/8 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 380 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1038 m | Dal 743 m |
|---|---|---|
za | -2/8 °C | 0/10 °C |
zo | -2/7 °C | 0/9 °C |
ma | -2/8 °C | 0/10 °C |
di | 0/10 °C | 2/12 °C |
wo | 1/12 °C | 3/14 °C |
do | 2/12 °C | 4/14 °C |
vr | 6/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1038 m | -2/8 °C | -2/7 °C | -2/8 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 743 m | 0/10 °C | 0/9 °C | 0/10 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | 0/11 °C |
zo | -1/7 °C | 0/10 °C |
ma | -1/8 °C | 0/11 °C |
di | 1/10 °C | 2/13 °C |
wo | 2/12 °C | 3/15 °C |
do | 3/12 °C | 4/15 °C |
vr | 7/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1000 m | -1/8 °C | -1/7 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 7/15 °C |
| Dal 700 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 977 m | Dal 663 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | 0/11 °C |
zo | -1/7 °C | 0/10 °C |
ma | -1/8 °C | 0/11 °C |
di | 1/10 °C | 2/13 °C |
wo | 2/12 °C | 3/15 °C |
do | 3/12 °C | 4/15 °C |
vr | 7/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 977 m | -1/8 °C | -1/7 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 7/15 °C |
| Dal 663 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 946 m | Dal 592 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | -1/8 °C | 1/11 °C |
ma | -1/9 °C | 1/12 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
do | 3/13 °C | 5/16 °C |
vr | 7/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 946 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 592 m | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1125 m | Dal 633 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | 0/11 °C |
zo | -4/6 °C | 0/10 °C |
ma | -3/8 °C | 0/11 °C |
di | -1/10 °C | 2/13 °C |
wo | 1/13 °C | 3/15 °C |
do | 1/13 °C | 4/15 °C |
vr | 5/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1125 m | -3/2 °C | -4/6 °C | -3/8 °C | -1/10 °C | 1/13 °C | 1/13 °C | 5/16 °C |
| Dal 633 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 794 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 3/13 °C |
zo | 4/7 °C | 5/10 °C |
ma | 3/10 °C | 4/13 °C |
di | 4/11 °C | 5/14 °C |
wo | 7/12 °C | 8/15 °C |
do | 7/13 °C | 8/16 °C |
vr | 6/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 794 m | 2/10 °C | 4/7 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 7/12 °C | 7/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 420 m | 3/13 °C | 5/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 875 m | Dal 448 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | -1/8 °C | 1/11 °C |
ma | -1/9 °C | 1/12 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
do | 3/13 °C | 5/16 °C |
vr | 7/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 875 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 448 m | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 946 m | Dal 506 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | -1/8 °C | 1/11 °C |
ma | -1/9 °C | 1/12 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
do | 3/13 °C | 5/16 °C |
vr | 7/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 946 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 506 m | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 990 m | Dal 673 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 1/7 °C | 4/8 °C |
ma | 2/10 °C | 3/11 °C |
di | 3/11 °C | 4/12 °C |
wo | 6/12 °C | 7/13 °C |
do | 6/13 °C | 7/14 °C |
vr | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 990 m | 1/10 °C | 1/7 °C | 2/10 °C | 3/11 °C | 6/12 °C | 6/13 °C | 5/15 °C |
| Dal 673 m | 2/11 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1010 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | 3/12 °C |
zo | -1/7 °C | 5/9 °C |
ma | -1/8 °C | 4/12 °C |
di | 1/10 °C | 5/13 °C |
wo | 2/12 °C | 8/14 °C |
do | 3/12 °C | 8/15 °C |
vr | 7/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1010 m | -1/8 °C | -1/7 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 7/15 °C |
| Dal 590 m | 3/12 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 0/11 °C |
zo | -1/8 °C | 0/10 °C |
ma | -1/9 °C | 0/11 °C |
di | 1/11 °C | 2/13 °C |
wo | 2/13 °C | 3/15 °C |
do | 3/13 °C | 4/15 °C |
vr | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 860 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 620 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 791 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
za | 2/8 °C | 3/10 °C |
zo | 3/8 °C | 4/10 °C |
ma | 3/10 °C | 4/12 °C |
di | 4/11 °C | 5/13 °C |
wo | 4/12 °C | 5/14 °C |
do | 5/10 °C | 6/12 °C |
vr | 5/11 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 791 m | 2/8 °C | 3/8 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 5/10 °C | 5/11 °C |
| Dal 600 m | 3/10 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 5/14 °C | 6/12 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 895 m | Dal 513 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 3/12 °C |
zo | 1/7 °C | 5/9 °C |
ma | 2/10 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 5/13 °C |
wo | 6/12 °C | 8/14 °C |
do | 6/13 °C | 8/15 °C |
vr | 5/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 895 m | 1/10 °C | 1/7 °C | 2/10 °C | 3/11 °C | 6/12 °C | 6/13 °C | 5/15 °C |
| Dal 513 m | 3/12 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 404 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 4/13 °C |
zo | 4/8 °C | 6/10 °C |
ma | 3/11 °C | 5/13 °C |
di | 4/12 °C | 6/14 °C |
wo | 7/13 °C | 9/15 °C |
do | 7/14 °C | 9/16 °C |
vr | 6/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 700 m | 2/11 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 404 m | 4/13 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 9/15 °C | 9/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 889 m | Dal 562 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | 1/11 °C |
zo | -1/7 °C | 1/10 °C |
ma | -1/8 °C | 1/11 °C |
di | 1/10 °C | 3/13 °C |
wo | 2/12 °C | 4/15 °C |
do | 3/12 °C | 5/15 °C |
vr | 7/15 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 889 m | -1/8 °C | -1/7 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 7/15 °C |
| Dal 562 m | 1/11 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 924 m | Dal 464 m |
|---|---|---|
za | 0/11 °C | 2/14 °C |
zo | 1/2 °C | 4/10 °C |
ma | 1/14 °C | 3/17 °C |
di | 4/13 °C | 6/16 °C |
wo | 5/15 °C | 7/18 °C |
do | 6/14 °C | 8/17 °C |
vr | 5/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 924 m | 0/11 °C | 1/2 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 5/14 °C |
| Dal 464 m | 2/14 °C | 4/10 °C | 3/17 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 3/13 °C |
zo | 4/8 °C | 5/10 °C |
ma | 3/11 °C | 4/13 °C |
di | 4/12 °C | 5/14 °C |
wo | 7/13 °C | 8/15 °C |
do | 7/14 °C | 8/16 °C |
vr | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 680 m | 2/11 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 420 m | 3/13 °C | 5/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 795 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 2/11 °C |
zo | 4/7 °C | 4/8 °C |
ma | 3/10 °C | 3/11 °C |
di | 4/11 °C | 4/12 °C |
wo | 7/12 °C | 7/13 °C |
do | 7/13 °C | 7/14 °C |
vr | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 795 m | 2/10 °C | 4/7 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 7/12 °C | 7/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 660 m | 2/11 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
za | -1/10 °C | 0/11 °C |
zo | -1/9 °C | 0/10 °C |
ma | -1/10 °C | 0/11 °C |
di | 1/12 °C | 2/13 °C |
wo | 2/14 °C | 3/15 °C |
do | 3/14 °C | 4/15 °C |
vr | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 840 m | -1/10 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 1/12 °C | 2/14 °C | 3/14 °C | 7/17 °C |
| Dal 700 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 633 m | Dal 439 m |
|---|---|---|
za | 2/13 °C | 3/15 °C |
zo | 2/12 °C | 3/14 °C |
ma | 2/13 °C | 3/15 °C |
di | 4/15 °C | 5/17 °C |
wo | 5/17 °C | 6/19 °C |
do | 6/17 °C | 7/19 °C |
vr | 10/20 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 633 m | 2/13 °C | 2/12 °C | 2/13 °C | 4/15 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 10/20 °C |
| Dal 439 m | 3/15 °C | 3/14 °C | 3/15 °C | 5/17 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 903 m | Dal 726 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | -1/8 °C | 0/9 °C |
ma | -1/9 °C | 0/10 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 2/13 °C | 3/14 °C |
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 903 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 726 m | 0/10 °C | 0/9 °C | 0/10 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 383 m | Dal 163 m |
|---|---|---|
za | 4/13 °C | 5/15 °C |
zo | 6/10 °C | 7/12 °C |
ma | 5/13 °C | 6/15 °C |
di | 6/14 °C | 7/16 °C |
wo | 9/15 °C | 10/17 °C |
do | 9/16 °C | 10/18 °C |
vr | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 383 m | 4/13 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 9/15 °C | 9/16 °C | 8/18 °C |
| Dal 163 m | 5/15 °C | 7/12 °C | 6/15 °C | 7/16 °C | 10/17 °C | 10/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 3/13 °C |
zo | 4/8 °C | 5/10 °C |
ma | 3/11 °C | 4/13 °C |
di | 4/12 °C | 5/14 °C |
wo | 7/13 °C | 8/15 °C |
do | 7/14 °C | 8/16 °C |
vr | 6/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 700 m | 2/11 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 500 m | 3/13 °C | 5/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 864 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | -1/8 °C | 0/9 °C |
ma | -1/9 °C | 0/10 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 2/13 °C | 3/14 °C |
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 864 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 750 m | 0/10 °C | 0/9 °C | 0/10 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 411 m | Dal 220 m |
|---|---|---|
za | 3/13 °C | 4/14 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 4/13 °C | 5/14 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/16 °C | 9/17 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 411 m | 3/13 °C | 5/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 220 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 470 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
za | 3/13 °C | 4/14 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 4/13 °C | 5/14 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/16 °C | 9/17 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 470 m | 3/13 °C | 5/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 370 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 785 m |
|---|---|---|
za | -2/9 °C | 1/12 °C |
zo | 0/2 °C | 1/2 °C |
ma | -1/12 °C | 2/15 °C |
di | 2/11 °C | 5/14 °C |
wo | 3/13 °C | 6/16 °C |
do | 4/12 °C | 7/15 °C |
vr | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 930 m | -2/9 °C | 0/2 °C | -1/12 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 3/12 °C |
| Dal 785 m | 1/12 °C | 1/2 °C | 2/15 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 697 m | Dal 545 m |
|---|---|---|
za | 1/12 °C | 2/13 °C |
zo | 3/8 °C | 4/9 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 6/16 °C | 7/17 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
vr | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 697 m | 1/12 °C | 3/8 °C | 2/15 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 6/15 °C |
| Dal 545 m | 2/13 °C | 4/9 °C | 3/16 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 595 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 3/12 °C |
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 3/11 °C | 4/12 °C |
di | 4/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/13 °C | 8/14 °C |
do | 7/14 °C | 8/15 °C |
vr | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 780 m | 2/11 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 595 m | 3/12 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 535 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
za | 3/12 °C | 4/14 °C |
zo | 5/9 °C | 6/11 °C |
ma | 4/12 °C | 5/14 °C |
di | 5/13 °C | 6/15 °C |
wo | 8/14 °C | 9/16 °C |
do | 8/15 °C | 9/17 °C |
vr | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 535 m | 3/12 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 370 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 421 m | Dal 296 m |
|---|---|---|
za | 3/13 °C | 4/14 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 4/13 °C | 5/14 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 8/16 °C | 9/17 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 421 m | 3/13 °C | 5/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 296 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 374 m | Dal 276 m |
|---|---|---|
za | 4/14 °C | 4/14 °C |
zo | 6/11 °C | 6/11 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 9/17 °C | 9/17 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 374 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 276 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 962 m | Dal 885 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | -1/9 °C |
zo | -1/8 °C | -1/8 °C |
ma | -1/9 °C | -1/9 °C |
di | 1/11 °C | 1/11 °C |
wo | 2/13 °C | 2/13 °C |
do | 3/13 °C | 3/13 °C |
vr | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 962 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 885 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 747 m | Dal 601 m |
|---|---|---|
za | 2/11 °C | 3/12 °C |
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 3/11 °C | 4/12 °C |
di | 4/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/13 °C | 8/14 °C |
do | 7/14 °C | 8/15 °C |
vr | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 747 m | 2/11 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 601 m | 3/12 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 340 m | Dal 240 m |
|---|---|---|
za | 4/14 °C | 4/15 °C |
zo | 6/11 °C | 6/12 °C |
ma | 5/14 °C | 5/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 340 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 240 m | 4/15 °C | 6/12 °C | 5/15 °C | 6/16 °C | 9/17 °C | 9/18 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 790 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
za | 2/10 °C | 2/12 °C |
zo | 4/7 °C | 4/9 °C |
ma | 3/10 °C | 3/12 °C |
di | 4/11 °C | 4/13 °C |
wo | 7/12 °C | 7/14 °C |
do | 7/13 °C | 7/15 °C |
vr | 6/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 790 m | 2/10 °C | 4/7 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 7/12 °C | 7/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 640 m | 2/12 °C | 4/9 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 364 m | Dal 297 m |
|---|---|---|
za | 4/14 °C | 4/14 °C |
zo | 6/11 °C | 6/11 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 9/17 °C | 9/17 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 364 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 297 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 216 m | Dal 146 m |
|---|---|---|
za | 1/12 °C | 1/13 °C |
zo | 3/11 °C | 3/12 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 4/14 °C | 4/15 °C |
wo | 4/15 °C | 4/16 °C |
do | 7/16 °C | 7/17 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 216 m | 1/12 °C | 3/11 °C | 2/14 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 7/16 °C | 7/19 °C |
| Dal 146 m | 1/13 °C | 3/12 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 490 m | Dal 455 m |
|---|---|---|
za | 2/14 °C | 2/14 °C |
zo | 4/10 °C | 4/10 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 7/18 °C | 7/18 °C |
do | 8/17 °C | 8/17 °C |
vr | 7/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 490 m | 2/14 °C | 4/10 °C | 3/17 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 7/17 °C |
| Dal 455 m | 2/14 °C | 4/10 °C | 3/17 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 369 m | Dal 249 m |
|---|---|---|
za | 4/14 °C | 5/15 °C |
zo | 6/11 °C | 7/12 °C |
ma | 5/14 °C | 6/15 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 369 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 249 m | 5/15 °C | 7/12 °C | 6/15 °C | 7/16 °C | 10/17 °C | 10/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 507 m | Dal 382 m |
|---|---|---|
za | 2/14 °C | 3/15 °C |
zo | 4/10 °C | 5/11 °C |
ma | 3/17 °C | 4/18 °C |
di | 6/16 °C | 7/17 °C |
wo | 7/18 °C | 8/19 °C |
do | 8/17 °C | 9/18 °C |
vr | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 507 m | 2/14 °C | 4/10 °C | 3/17 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 7/17 °C |
| Dal 382 m | 3/15 °C | 5/11 °C | 4/18 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 9/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 376 m | Dal 316 m |
|---|---|---|
za | 4/14 °C | 4/14 °C |
zo | 6/11 °C | 6/11 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 9/17 °C | 9/17 °C |
vr | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 376 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 316 m | 4/14 °C | 6/11 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 722 m | Dal 694 m |
|---|---|---|
za | 0/10 °C | 0/11 °C |
zo | 0/9 °C | 0/10 °C |
ma | 0/10 °C | 0/11 °C |
di | 2/12 °C | 2/13 °C |
wo | 3/14 °C | 3/15 °C |
do | 4/14 °C | 4/15 °C |
vr | 8/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 722 m | 0/10 °C | 0/9 °C | 0/10 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 8/17 °C |
| Dal 694 m | 0/11 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 461 m | Dal 437 m |
|---|---|---|
za | 1/12 °C | 1/13 °C |
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
ma | 1/12 °C | 1/13 °C |
di | 3/14 °C | 3/15 °C |
wo | 4/16 °C | 4/17 °C |
do | 5/16 °C | 5/17 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 461 m | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 9/19 °C |
| Dal 437 m | 1/13 °C | 1/12 °C | 1/13 °C | 3/15 °C | 4/17 °C | 5/17 °C | 9/20 °C |
1-45 van 45 skigebieden

