Skiweer Fuschlsee
Weersverwachting aan de Fuschlsee voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Fuschlsee voor 7 dagen
Weer Fuschlsee
Weer aan de Fuschlsee voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Fuschlsee voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Fuschlsee
- Fuschlsee – Gaan naar
Deelstaat:
District:
Bergketen:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1567 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 5/10 °C |
vr | 0/4 °C | 4/12 °C |
za | 1/2 °C | 4/9 °C |
zo | 0/5 °C | 2/17 °C |
ma | -1/10 °C | 2/17 °C |
di | 3/12 °C | 7/18 °C |
wo | 6/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1567 m | 1/2 °C | 0/4 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | -1/10 °C | 3/12 °C | 6/13 °C |
| Dal 750 m | 5/10 °C | 4/12 °C | 4/9 °C | 2/17 °C | 2/17 °C | 7/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
do | 5/8 °C | 5/9 °C |
vr | 4/10 °C | 4/11 °C |
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 900 m | 5/8 °C | 4/10 °C | 4/7 °C | 2/15 °C | 2/15 °C | 7/16 °C | 8/16 °C |
| Dal 770 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 795 m | Dal 694 m |
|---|---|---|
do | 5/10 °C | 6/10 °C |
vr | 4/12 °C | 5/12 °C |
za | 4/9 °C | 5/9 °C |
zo | 2/17 °C | 3/17 °C |
ma | 2/17 °C | 3/17 °C |
di | 7/18 °C | 8/18 °C |
wo | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 795 m | 5/10 °C | 4/12 °C | 4/9 °C | 2/17 °C | 2/17 °C | 7/18 °C | 8/18 °C |
| Dal 694 m | 6/10 °C | 5/12 °C | 5/9 °C | 3/17 °C | 3/17 °C | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 875 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
do | 5/9 °C | 5/9 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/8 °C | 4/8 °C |
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 875 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Dal 790 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 986 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 4/5 °C | 5/7 °C |
vr | 3/7 °C | 4/9 °C |
za | 4/4 °C | 5/6 °C |
zo | 3/10 °C | 4/12 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 6/14 °C | 7/16 °C |
wo | 8/14 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 986 m | 4/5 °C | 3/7 °C | 4/4 °C | 3/10 °C | 2/12 °C | 6/14 °C | 8/14 °C |
| Dal 800 m | 5/7 °C | 4/9 °C | 5/6 °C | 4/12 °C | 3/14 °C | 7/16 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 855 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 4/9 °C | 5/9 °C |
vr | 3/11 °C | 4/11 °C |
za | 3/8 °C | 4/8 °C |
zo | 1/16 °C | 2/16 °C |
ma | 1/16 °C | 2/16 °C |
di | 6/17 °C | 7/17 °C |
wo | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 855 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 3/8 °C | 1/16 °C | 1/16 °C | 6/17 °C | 7/17 °C |
| Dal 800 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 944 m | Dal 802 m |
|---|---|---|
do | 4/6 °C | 5/7 °C |
vr | 3/8 °C | 4/9 °C |
za | 4/5 °C | 5/6 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 944 m | 4/6 °C | 3/8 °C | 4/5 °C | 3/11 °C | 2/13 °C | 6/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 802 m | 5/7 °C | 4/9 °C | 5/6 °C | 4/12 °C | 3/14 °C | 7/16 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 765 m |
|---|---|---|
do | 5/9 °C | 5/9 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/8 °C | 4/8 °C |
zo | 2/16 °C | 2/16 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 7/17 °C | 7/17 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 780 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C |
| Dal 765 m | 5/9 °C | 4/11 °C | 4/8 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C |
1-8 van 8 skigebieden




