Skiweer Glocknergroep
Weersverwachting in de Glocknergroep voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Glocknergroep voor 7 dagen
Weer Glocknergroep
Weer in de Glocknergroep voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Glocknergroep voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Glocknergroep
- Glocknergroep – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
District:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3029 m | Dal 768 m |
|---|---|---|
ma | -5/-2 °C | 7/17 °C |
di | -14/-4 °C | -1/10 °C |
wo | -8/-6 °C | -2/15 °C |
do | -9/-6 °C | 3/10 °C |
vr | -11/-8 °C | 1/10 °C |
za | -10/-6 °C | 0/13 °C |
zo | -7/-4 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3029 m | -5/-2 °C | -14/-4 °C | -8/-6 °C | -9/-6 °C | -11/-8 °C | -10/-6 °C | -7/-4 °C |
| Dal 768 m | 7/17 °C | -1/10 °C | -2/15 °C | 3/10 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2175 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
ma | -2/4 °C | 6/16 °C |
di | -11/2 °C | -2/9 °C |
wo | -5/0 °C | -3/14 °C |
do | -6/0 °C | 2/9 °C |
vr | -8/-2 °C | 0/9 °C |
za | -7/0 °C | -1/12 °C |
zo | -4/2 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2175 m | -2/4 °C | -11/2 °C | -5/0 °C | -6/0 °C | -8/-2 °C | -7/0 °C | -4/2 °C |
| Dal 950 m | 6/16 °C | -2/9 °C | -3/14 °C | 2/9 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2600 m | Dal 1482 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | 4/13 °C |
di | -11/0 °C | -4/2 °C |
wo | -5/-2 °C | -5/11 °C |
do | -6/-2 °C | 0/2 °C |
vr | -8/-4 °C | -2/2 °C |
za | -7/-2 °C | -3/9 °C |
zo | -4/0 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2600 m | -2/2 °C | -11/0 °C | -5/-2 °C | -6/-2 °C | -8/-4 °C | -7/-2 °C | -4/0 °C |
| Dal 1482 m | 4/13 °C | -4/2 °C | -5/11 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 835 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
ma | 7/16 °C | 7/17 °C |
di | -1/9 °C | -1/10 °C |
wo | -2/14 °C | -2/15 °C |
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 1/9 °C | 1/10 °C |
za | 0/12 °C | 0/13 °C |
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 835 m | 7/16 °C | -1/9 °C | -2/14 °C | 3/9 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Dal 770 m | 7/17 °C | -1/10 °C | -2/15 °C | 3/10 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 969 m | Dal 817 m |
|---|---|---|
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | -2/8 °C | -1/9 °C |
wo | -3/13 °C | -2/14 °C |
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 0/8 °C | 1/9 °C |
za | -1/11 °C | 0/12 °C |
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 969 m | 6/15 °C | -2/8 °C | -3/13 °C | 2/8 °C | 0/8 °C | -1/11 °C | 1/14 °C |
| Dal 817 m | 7/16 °C | -1/9 °C | -2/14 °C | 3/9 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 817 m | Dal 794 m |
|---|---|---|
ma | 8/20 °C | 8/20 °C |
di | -1/9 °C | -1/9 °C |
wo | -2/17 °C | -2/17 °C |
do | 3/8 °C | 3/8 °C |
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | -2/12 °C | -2/12 °C |
zo | 1/18 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 817 m | 8/20 °C | -1/9 °C | -2/17 °C | 3/8 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/18 °C |
| Dal 794 m | 8/20 °C | -1/9 °C | -2/17 °C | 3/8 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/18 °C |
1-6 van 6 skigebieden


