Skiweer Hohe Tauern
Weersverwachting in de Hohe Tauern voor 22 Skigebieden - Weer in de bergen in de Hohe Tauern voor 7 dagen
Weer Hohe Tauern
Weer in de Hohe Tauern voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Hohe Tauern voor 22 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hohe Tauern
- Hohe Tauern – Beperken tot
Bergketens:
Hohe Tauern – Gaan naarToeristische regio's:
Dalen:
Districten AT:
Provincie IT:
1-22 van 22 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3029 m | Dal 768 m |
|---|---|---|
ma | -5/-2 °C | 7/17 °C |
di | -14/-4 °C | -1/10 °C |
wo | -8/-6 °C | -2/15 °C |
do | -9/-6 °C | 3/10 °C |
vr | -11/-8 °C | 1/10 °C |
za | -10/-6 °C | 0/13 °C |
zo | -7/-4 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3029 m | -5/-2 °C | -14/-4 °C | -8/-6 °C | -9/-6 °C | -11/-8 °C | -10/-6 °C | -7/-4 °C |
| Dal 768 m | 7/17 °C | -1/10 °C | -2/15 °C | 3/10 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2426 m | Dal 933 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | 6/15 °C |
di | -11/0 °C | -3/7 °C |
wo | -5/-2 °C | -2/12 °C |
do | -6/-2 °C | 3/11 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/8 °C |
za | -7/-2 °C | 0/10 °C |
zo | -4/0 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2426 m | -2/2 °C | -11/0 °C | -5/-2 °C | -6/-2 °C | -8/-4 °C | -7/-2 °C | -4/0 °C |
| Dal 933 m | 6/15 °C | -3/7 °C | -2/12 °C | 3/11 °C | 1/8 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2033 m | Dal 849 m |
|---|---|---|
ma | 0/11 °C | 6/17 °C |
di | -9/2 °C | -1/10 °C |
wo | -9/9 °C | -3/14 °C |
do | -3/2 °C | 3/10 °C |
vr | -4/2 °C | 0/9 °C |
za | -5/2 °C | -1/11 °C |
zo | -4/11 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2033 m | 0/11 °C | -9/2 °C | -9/9 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -4/11 °C |
| Dal 849 m | 6/17 °C | -1/10 °C | -3/14 °C | 3/10 °C | 0/9 °C | -1/11 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3122 m | Dal 2108 m |
|---|---|---|
ma | -5/-2 °C | -1/4 °C |
di | -14/-4 °C | -10/2 °C |
wo | -8/-6 °C | -4/0 °C |
do | -9/-6 °C | -5/0 °C |
vr | -11/-8 °C | -7/-2 °C |
za | -10/-6 °C | -6/0 °C |
zo | -7/-4 °C | -3/2 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3122 m | -5/-2 °C | -14/-4 °C | -8/-6 °C | -9/-6 °C | -11/-8 °C | -10/-6 °C | -7/-4 °C |
| Dal 2108 m | -1/4 °C | -10/2 °C | -4/0 °C | -5/0 °C | -7/-2 °C | -6/0 °C | -3/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2300 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | 5/18 °C |
di | -11/0 °C | -4/12 °C |
wo | -5/-2 °C | -4/16 °C |
do | -6/-2 °C | 2/14 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/11 °C |
za | -7/-2 °C | 0/14 °C |
zo | -4/0 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2300 m | -2/2 °C | -11/0 °C | -5/-2 °C | -6/-2 °C | -8/-4 °C | -7/-2 °C | -4/0 °C |
| Dal 860 m | 5/18 °C | -4/12 °C | -4/16 °C | 2/14 °C | 1/11 °C | 0/14 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2510 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
ma | -5/2 °C | 4/14 °C |
di | -14/1 °C | -3/2 °C |
wo | -6/1 °C | -3/12 °C |
do | -10/0 °C | 3/7 °C |
vr | -11/-3 °C | 0/7 °C |
za | -9/-1 °C | 0/10 °C |
zo | -6/0 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2510 m | -5/2 °C | -14/1 °C | -6/1 °C | -10/0 °C | -11/-3 °C | -9/-1 °C | -6/0 °C |
| Dal 1050 m | 4/14 °C | -3/2 °C | -3/12 °C | 3/7 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2220 m | Dal 1066 m |
|---|---|---|
ma | -3/6 °C | 5/15 °C |
di | -8/2 °C | -3/8 °C |
wo | -7/3 °C | -4/13 °C |
do | -5/2 °C | 0/11 °C |
vr | -6/0 °C | 0/8 °C |
za | -6/2 °C | 0/11 °C |
zo | -3/2 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2220 m | -3/6 °C | -8/2 °C | -7/3 °C | -5/2 °C | -6/0 °C | -6/2 °C | -3/2 °C |
| Dal 1066 m | 5/15 °C | -3/8 °C | -4/13 °C | 0/11 °C | 0/8 °C | 0/11 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2175 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
ma | -2/4 °C | 6/16 °C |
di | -11/2 °C | -2/9 °C |
wo | -5/0 °C | -3/14 °C |
do | -6/0 °C | 2/9 °C |
vr | -8/-2 °C | 0/9 °C |
za | -7/0 °C | -1/12 °C |
zo | -4/2 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2175 m | -2/4 °C | -11/2 °C | -5/0 °C | -6/0 °C | -8/-2 °C | -7/0 °C | -4/2 °C |
| Dal 950 m | 6/16 °C | -2/9 °C | -3/14 °C | 2/9 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2902 m | Dal 1301 m |
|---|---|---|
ma | -4/0 °C | 4/14 °C |
di | -13/-2 °C | -5/2 °C |
wo | -7/-4 °C | -4/12 °C |
do | -8/-4 °C | 1/11 °C |
vr | -10/-6 °C | -1/9 °C |
za | -9/-4 °C | -2/12 °C |
zo | -6/-2 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2902 m | -4/0 °C | -13/-2 °C | -7/-4 °C | -8/-4 °C | -10/-6 °C | -9/-4 °C | -6/-2 °C |
| Dal 1301 m | 4/14 °C | -5/2 °C | -4/12 °C | 1/11 °C | -1/9 °C | -2/12 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2650 m | Dal 1585 m |
|---|---|---|
ma | -3/1 °C | 1/12 °C |
di | -12/-1 °C | -8/2 °C |
wo | -8/-3 °C | -8/10 °C |
do | -7/-3 °C | -2/8 °C |
vr | -9/-5 °C | -3/2 °C |
za | -8/-3 °C | -4/8 °C |
zo | -5/-1 °C | -3/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2650 m | -3/1 °C | -12/-1 °C | -8/-3 °C | -7/-3 °C | -9/-5 °C | -8/-3 °C | -5/-1 °C |
| Dal 1585 m | 1/12 °C | -8/2 °C | -8/10 °C | -2/8 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | -3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2600 m | Dal 1482 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | 4/13 °C |
di | -11/0 °C | -4/2 °C |
wo | -5/-2 °C | -5/11 °C |
do | -6/-2 °C | 0/2 °C |
vr | -8/-4 °C | -2/2 °C |
za | -7/-2 °C | -3/9 °C |
zo | -4/0 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2600 m | -2/2 °C | -11/0 °C | -5/-2 °C | -6/-2 °C | -8/-4 °C | -7/-2 °C | -4/0 °C |
| Dal 1482 m | 4/13 °C | -4/2 °C | -5/11 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2636 m | Dal 1266 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | 3/14 °C |
di | -12/0 °C | -6/2 °C |
wo | -6/-2 °C | -6/12 °C |
do | -7/-2 °C | 0/10 °C |
vr | -9/-4 °C | -1/7 °C |
za | -8/-2 °C | -2/10 °C |
zo | -5/0 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2636 m | -3/2 °C | -12/0 °C | -6/-2 °C | -7/-2 °C | -9/-4 °C | -8/-2 °C | -5/0 °C |
| Dal 1266 m | 3/14 °C | -6/2 °C | -6/12 °C | 0/10 °C | -1/7 °C | -2/10 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2007 m | Dal 1079 m |
|---|---|---|
ma | 0/11 °C | 4/16 °C |
di | -9/2 °C | -5/10 °C |
wo | -9/9 °C | -5/14 °C |
do | -3/2 °C | 1/12 °C |
vr | -4/2 °C | 0/9 °C |
za | -5/2 °C | -1/12 °C |
zo | -4/2 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2007 m | 0/11 °C | -9/2 °C | -9/9 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -4/2 °C |
| Dal 1079 m | 4/16 °C | -5/10 °C | -5/14 °C | 1/12 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1835 m | Dal 1583 m |
|---|---|---|
ma | 4/12 °C | 5/14 °C |
di | -4/2 °C | -3/2 °C |
wo | -4/10 °C | -3/12 °C |
do | 1/8 °C | 1/10 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/10 °C |
zo | -1/11 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1835 m | 4/12 °C | -4/2 °C | -4/10 °C | 1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -1/11 °C |
| Dal 1583 m | 5/14 °C | -3/2 °C | -3/12 °C | 1/10 °C | -1/2 °C | -2/10 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1440 m | Dal 1312 m |
|---|---|---|
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | -5/2 °C | -5/2 °C |
wo | -4/8 °C | -4/9 °C |
do | 1/7 °C | 1/8 °C |
vr | -1/2 °C | -1/5 °C |
za | -2/6 °C | -2/7 °C |
zo | 0/9 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1440 m | 4/11 °C | -5/2 °C | -4/8 °C | 1/7 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | 0/9 °C |
| Dal 1312 m | 4/12 °C | -5/2 °C | -4/9 °C | 1/8 °C | -1/5 °C | -2/7 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1296 m | Dal 1012 m |
|---|---|---|
ma | 4/13 °C | 6/15 °C |
di | -4/2 °C | -2/8 °C |
wo | -5/11 °C | -3/13 °C |
do | 0/6 °C | 2/8 °C |
vr | -2/2 °C | 0/8 °C |
za | -3/9 °C | -1/11 °C |
zo | -1/12 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1296 m | 4/13 °C | -4/2 °C | -5/11 °C | 0/6 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | -1/12 °C |
| Dal 1012 m | 6/15 °C | -2/8 °C | -3/13 °C | 2/8 °C | 0/8 °C | -1/11 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 835 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
ma | 7/16 °C | 7/17 °C |
di | -1/9 °C | -1/10 °C |
wo | -2/14 °C | -2/15 °C |
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 1/9 °C | 1/10 °C |
za | 0/12 °C | 0/13 °C |
zo | 2/15 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 835 m | 7/16 °C | -1/9 °C | -2/14 °C | 3/9 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Dal 770 m | 7/17 °C | -1/10 °C | -2/15 °C | 3/10 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 969 m | Dal 817 m |
|---|---|---|
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | -2/8 °C | -1/9 °C |
wo | -3/13 °C | -2/14 °C |
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 0/8 °C | 1/9 °C |
za | -1/11 °C | 0/12 °C |
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 969 m | 6/15 °C | -2/8 °C | -3/13 °C | 2/8 °C | 0/8 °C | -1/11 °C | 1/14 °C |
| Dal 817 m | 7/16 °C | -1/9 °C | -2/14 °C | 3/9 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1145 m | Dal 1060 m |
|---|---|---|
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | -4/9 °C | -4/9 °C |
wo | -3/13 °C | -3/13 °C |
do | 2/12 °C | 2/12 °C |
vr | 0/10 °C | 0/10 °C |
za | -1/13 °C | -1/13 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1145 m | 5/15 °C | -4/9 °C | -3/13 °C | 2/12 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 1/15 °C |
| Dal 1060 m | 5/15 °C | -4/9 °C | -3/13 °C | 2/12 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1190 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | -4/5 °C | -4/6 °C |
wo | -3/10 °C | -3/11 °C |
do | 2/9 °C | 2/10 °C |
vr | 0/6 °C | 0/7 °C |
za | -1/8 °C | -1/9 °C |
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1190 m | 5/13 °C | -4/5 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 0/6 °C | -1/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1110 m | 5/14 °C | -4/6 °C | -3/11 °C | 2/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 876 m | Dal 844 m |
|---|---|---|
ma | 5/17 °C | 5/18 °C |
di | -4/11 °C | -4/12 °C |
wo | -4/15 °C | -4/16 °C |
do | 2/13 °C | 2/14 °C |
vr | 1/10 °C | 1/11 °C |
za | 0/13 °C | 0/14 °C |
zo | 1/17 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 876 m | 5/17 °C | -4/11 °C | -4/15 °C | 2/13 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 1/17 °C |
| Dal 844 m | 5/18 °C | -4/12 °C | -4/16 °C | 2/14 °C | 1/11 °C | 0/14 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 817 m | Dal 794 m |
|---|---|---|
ma | 8/20 °C | 8/20 °C |
di | -1/9 °C | -1/9 °C |
wo | -2/17 °C | -2/17 °C |
do | 3/8 °C | 3/8 °C |
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | -2/12 °C | -2/12 °C |
zo | 1/18 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 817 m | 8/20 °C | -1/9 °C | -2/17 °C | 3/8 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/18 °C |
| Dal 794 m | 8/20 °C | -1/9 °C | -2/17 °C | 3/8 °C | 0/9 °C | -2/12 °C | 1/18 °C |
1-22 van 22 skigebieden


