Skiweer Golden Horseshoe

Weersverwachting in Golden Horseshoe voor 20 Skigebieden - Weer in de bergen in Golden Horseshoe voor 7 dagen


Weer Golden Horseshoe

Weer in Golden Horseshoe voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Golden Horseshoe voor 20 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Golden Horseshoe

1-20 van 20 skigebieden

Weer in skigebied Berg 368 m Dal 215 m
do
buien
3/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/14 °C
za
buien
5/13 °C 6/14 °C
zo
helder
7/15 °C 8/16 °C
ma
helder
8/20 °C 9/21 °C
di
buien
13/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 368 m 3/6 °C 3/13 °C 5/13 °C 7/15 °C 8/20 °C 13/22 °C 8/16 °C
Dal 215 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 522 m Dal 372 m
do
buien
3/5 °C 3/5 °C
vr
zonnig
3/12 °C 3/12 °C
za
buien
5/12 °C 5/12 °C
zo
helder
7/14 °C 7/14 °C
ma
helder
8/19 °C 8/19 °C
di
buien
13/21 °C 13/21 °C
wo
zonnig
8/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 522 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C
Dal 372 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 310 m Dal 218 m
do
buien
4/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/14 °C
za
buien
6/13 °C 6/14 °C
zo
helder
8/15 °C 8/16 °C
ma
helder
9/20 °C 9/21 °C
di
buien
14/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 310 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 218 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 402 m Dal 309 m
do
buien
4/6 °C 5/7 °C
vr
zonnig
4/13 °C 5/14 °C
za
buien
6/13 °C 7/14 °C
zo
helder
8/15 °C 9/16 °C
ma
helder
9/20 °C 10/21 °C
di
buien
14/22 °C 15/23 °C
wo
zonnig
9/16 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 402 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 309 m 5/7 °C 5/14 °C 7/14 °C 9/16 °C 10/21 °C 15/23 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 414 m Dal 334 m
do
buien
3/5 °C 4/6 °C
vr
zonnig
3/12 °C 4/13 °C
za
buien
5/12 °C 6/13 °C
zo
helder
7/14 °C 8/15 °C
ma
helder
8/19 °C 9/20 °C
di
buien
13/21 °C 14/22 °C
wo
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 414 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C
Dal 334 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 320 m Dal 235 m
do
buien
4/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/14 °C
za
buien
6/13 °C 6/14 °C
zo
helder
8/15 °C 8/16 °C
ma
helder
9/20 °C 9/21 °C
di
buien
14/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 320 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 235 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 447 m Dal 360 m
do
buien
3/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
3/13 °C 4/14 °C
za
buien
5/13 °C 6/14 °C
zo
helder
7/15 °C 8/16 °C
ma
helder
8/20 °C 9/21 °C
di
buien
13/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 447 m 3/6 °C 3/13 °C 5/13 °C 7/15 °C 8/20 °C 13/22 °C 8/16 °C
Dal 360 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 362 m Dal 274 m
do
buien
4/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/14 °C
za
buien
6/13 °C 6/14 °C
zo
helder
8/15 °C 8/16 °C
ma
helder
9/20 °C 9/21 °C
di
buien
14/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 362 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 274 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 380 m Dal 270 m
do
buien
3/5 °C 4/7 °C
vr
zonnig
3/12 °C 4/14 °C
za
buien
5/12 °C 6/14 °C
zo
helder
7/14 °C 8/16 °C
ma
helder
8/19 °C 9/21 °C
di
buien
13/21 °C 14/23 °C
wo
zonnig
8/15 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 380 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C
Dal 270 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 320 m Dal 248 m
do
buien
4/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/14 °C
za
buien
6/13 °C 6/14 °C
zo
helder
8/15 °C 8/16 °C
ma
helder
9/20 °C 9/21 °C
di
buien
14/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 320 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 248 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 375 m Dal 300 m
do
buien
4/6 °C 4/6 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/13 °C
za
buien
6/13 °C 6/13 °C
zo
helder
8/15 °C 8/15 °C
ma
helder
9/20 °C 9/20 °C
di
buien
14/22 °C 14/22 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 375 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 300 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 396 m Dal 324 m
do
buien
3/5 °C 4/6 °C
vr
zonnig
3/12 °C 4/13 °C
za
buien
5/12 °C 6/13 °C
zo
helder
7/14 °C 8/15 °C
ma
helder
8/19 °C 9/20 °C
di
buien
13/21 °C 14/22 °C
wo
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 396 m 3/5 °C 3/12 °C 5/12 °C 7/14 °C 8/19 °C 13/21 °C 8/15 °C
Dal 324 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 370 m Dal 314 m
do
buien
4/6 °C 4/6 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/13 °C
za
buien
6/13 °C 6/13 °C
zo
helder
8/15 °C 8/15 °C
ma
helder
9/20 °C 9/20 °C
di
buien
14/22 °C 14/22 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 370 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 314 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 384 m Dal 264 m
do
buien
4/6 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/13 °C 4/14 °C
za
buien
6/13 °C 6/14 °C
zo
helder
8/15 °C 8/16 °C
ma
helder
9/20 °C 9/21 °C
di
buien
14/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 384 m 4/6 °C 4/13 °C 6/13 °C 8/15 °C 9/20 °C 14/22 °C 9/16 °C
Dal 264 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 199 m Dal 120 m
do
buien
4/7 °C 5/8 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/15 °C
za
buien
6/14 °C 7/15 °C
zo
helder
8/16 °C 9/17 °C
ma
helder
9/21 °C 10/22 °C
di
buien
14/23 °C 15/24 °C
wo
zonnig
9/17 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 199 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C
Dal 120 m 5/8 °C 5/15 °C 7/15 °C 9/17 °C 10/22 °C 15/24 °C 10/18 °C

Weer in skigebied Berg 200 m Dal 170 m
do
buien
4/7 °C 5/7 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/14 °C
za
buien
6/14 °C 7/14 °C
zo
helder
8/16 °C 9/16 °C
ma
helder
9/21 °C 10/21 °C
di
buien
14/23 °C 15/23 °C
wo
zonnig
9/17 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 200 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C
Dal 170 m 5/7 °C 5/14 °C 7/14 °C 9/16 °C 10/21 °C 15/23 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 183 m Dal 140 m
do
buien
4/7 °C 5/7 °C
vr
zonnig
4/14 °C 5/14 °C
za
buien
6/14 °C 7/14 °C
zo
helder
8/16 °C 9/16 °C
ma
helder
9/21 °C 10/21 °C
di
buien
14/23 °C 15/23 °C
wo
zonnig
9/17 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 183 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C
Dal 140 m 5/7 °C 5/14 °C 7/14 °C 9/16 °C 10/21 °C 15/23 °C 10/17 °C

Weer in skigebied Berg 237 m Dal 218 m
do
buien
4/7 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/14 °C 4/14 °C
za
buien
6/14 °C 6/14 °C
zo
helder
8/16 °C 8/16 °C
ma
helder
9/21 °C 9/21 °C
di
buien
14/23 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 237 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C
Dal 218 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 223 m Dal 218 m
do
buien
4/7 °C 4/7 °C
vr
zonnig
4/14 °C 4/14 °C
za
buien
6/14 °C 6/14 °C
zo
helder
8/16 °C 8/16 °C
ma
helder
9/21 °C 9/21 °C
di
buien
14/23 °C 14/23 °C
wo
zonnig
9/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 223 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C
Dal 218 m 4/7 °C 4/14 °C 6/14 °C 8/16 °C 9/21 °C 14/23 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 167 m Dal 164 m
do
buien
5/7 °C 5/7 °C
vr
zonnig
5/14 °C 5/14 °C
za
buien
7/14 °C 7/14 °C
zo
helder
9/16 °C 9/16 °C
ma
helder
10/21 °C 10/21 °C
di
buien
15/23 °C 15/23 °C
wo
zonnig
10/17 °C 10/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
zonnig
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
Berg 167 m 5/7 °C 5/14 °C 7/14 °C 9/16 °C 10/21 °C 15/23 °C 10/17 °C
Dal 164 m 5/7 °C 5/14 °C 7/14 °C 9/16 °C 10/21 °C 15/23 °C 10/17 °C
1-20 van 20 skigebieden