Skiweer Haslital

Weersverwachting in het Haslital voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Haslital voor 7 dagen


Weer Haslital

Weer in het Haslital voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Haslital voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Haslital

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2433 m Dal 1065 m
do
sneeuwval
-8/0 °C 1/7 °C
vr
sneeuwval
-8/-1 °C 0/5 °C
za
sneeuwval
-6/0 °C 0/7 °C
zo
helder
-6/5 °C 0/11 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 4/12 °C
di
bewolkt
-1/8 °C 6/15 °C
wo
buien
1/10 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2433 m -8/0 °C -8/-1 °C -6/0 °C -6/5 °C -3/2 °C -1/8 °C 1/10 °C
Dal 1065 m 1/7 °C 0/5 °C 0/7 °C 0/11 °C 4/12 °C 6/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1291 m Dal 1203 m
do
onweer
0/5 °C 0/6 °C
vr
sneeuwval
-2/4 °C -2/5 °C
za
ijzel
1/6 °C 1/7 °C
zo
helder
-1/10 °C -1/11 °C
ma
buien
3/11 °C 3/12 °C
di
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
wo
buien
7/15 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwval
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1291 m 0/5 °C -2/4 °C 1/6 °C -1/10 °C 3/11 °C 4/13 °C 7/15 °C
Dal 1203 m 0/6 °C -2/5 °C 1/7 °C -1/11 °C 3/12 °C 4/14 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 1106 m Dal 1065 m
do
onweer
0/6 °C 1/7 °C
vr
regen
-1/4 °C 0/5 °C
za
regen
-1/6 °C 0/7 °C
zo
helder
-1/10 °C 0/11 °C
ma
buien
3/11 °C 4/12 °C
di
bewolkt
5/14 °C 6/15 °C
wo
buien
7/15 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
regen
za
regen
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1106 m 0/6 °C -1/4 °C -1/6 °C -1/10 °C 3/11 °C 5/14 °C 7/15 °C
Dal 1065 m 1/7 °C 0/5 °C 0/7 °C 0/11 °C 4/12 °C 6/15 °C 8/16 °C
1-3 van 3 skigebieden