Skiweer Urner Alpen
Weersverwachting in de Urner Alpen voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de Urner Alpen voor 7 dagen
Weer Urner Alpen
Weer in de Urner Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Urner Alpen voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Urner Alpen
- Urner Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Kantons:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3020 m | Dal 1003 m |
|---|---|---|
wo | -7/-2 °C | -2/11 °C |
do | -10/-5 °C | 2/7 °C |
vr | -10/-6 °C | 0/6 °C |
za | -11/-6 °C | 1/7 °C |
zo | -9/-3 °C | 0/12 °C |
ma | -7/-2 °C | 3/12 °C |
di | -6/0 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3020 m | -7/-2 °C | -10/-5 °C | -10/-6 °C | -11/-6 °C | -9/-3 °C | -7/-2 °C | -6/0 °C |
| Dal 1003 m | -2/11 °C | 2/7 °C | 0/6 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 3/12 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2433 m | Dal 1065 m |
|---|---|---|
wo | -9/2 °C | 0/11 °C |
do | -5/0 °C | 1/7 °C |
vr | -8/-1 °C | -1/6 °C |
za | -6/0 °C | 0/6 °C |
zo | -7/3 °C | 0/11 °C |
ma | -3/2 °C | 4/11 °C |
di | -3/6 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2433 m | -9/2 °C | -5/0 °C | -8/-1 °C | -6/0 °C | -7/3 °C | -3/2 °C | -3/6 °C |
| Dal 1065 m | 0/11 °C | 1/7 °C | -1/6 °C | 0/6 °C | 0/11 °C | 4/11 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2255 m | Dal 1080 m |
|---|---|---|
wo | -8/6 °C | -2/14 °C |
do | -6/2 °C | 0/11 °C |
vr | -8/1 °C | -2/9 °C |
za | -7/2 °C | -1/10 °C |
zo | -9/6 °C | -3/14 °C |
ma | -5/2 °C | 1/15 °C |
di | -4/9 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2255 m | -8/6 °C | -6/2 °C | -8/1 °C | -7/2 °C | -9/6 °C | -5/2 °C | -4/9 °C |
| Dal 1080 m | -2/14 °C | 0/11 °C | -2/9 °C | -1/10 °C | -3/14 °C | 1/15 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1938 m | Dal 1199 m |
|---|---|---|
wo | -4/2 °C | 0/8 °C |
do | -5/-1 °C | -1/2 °C |
vr | -6/-1 °C | -2/2 °C |
za | -6/0 °C | -2/2 °C |
zo | -4/3 °C | 0/9 °C |
ma | -1/2 °C | 3/9 °C |
di | 0/4 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1938 m | -4/2 °C | -5/-1 °C | -6/-1 °C | -6/0 °C | -4/3 °C | -1/2 °C | 0/4 °C |
| Dal 1199 m | 0/8 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/9 °C | 3/9 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2075 m | Dal 1013 m |
|---|---|---|
wo | -5/1 °C | -2/11 °C |
do | -6/-2 °C | 2/7 °C |
vr | -6/-2 °C | 0/6 °C |
za | -7/-1 °C | 1/7 °C |
zo | -5/2 °C | 0/12 °C |
ma | -2/2 °C | 3/12 °C |
di | -1/3 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2075 m | -5/1 °C | -6/-2 °C | -6/-2 °C | -7/-1 °C | -5/2 °C | -2/2 °C | -1/3 °C |
| Dal 1013 m | -2/11 °C | 2/7 °C | 0/6 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 3/12 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1740 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
wo | -6/5 °C | -5/7 °C |
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | -7/2 °C | -6/2 °C |
za | -4/2 °C | -3/2 °C |
zo | -4/4 °C | -3/6 °C |
ma | -3/2 °C | -2/9 °C |
di | -2/10 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1740 m | -6/5 °C | -2/2 °C | -7/2 °C | -4/2 °C | -4/4 °C | -3/2 °C | -2/10 °C |
| Dal 1460 m | -5/7 °C | -1/2 °C | -6/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -2/9 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1570 m | Dal 1353 m |
|---|---|---|
wo | -4/4 °C | -4/8 °C |
do | -3/1 °C | 0/4 °C |
vr | -3/1 °C | -2/3 °C |
za | -4/2 °C | -1/2 °C |
zo | -2/5 °C | -2/9 °C |
ma | 1/5 °C | 1/9 °C |
di | 2/6 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1570 m | -4/4 °C | -3/1 °C | -3/1 °C | -4/2 °C | -2/5 °C | 1/5 °C | 2/6 °C |
| Dal 1353 m | -4/8 °C | 0/4 °C | -2/3 °C | -1/2 °C | -2/9 °C | 1/9 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1793 m | Dal 1663 m |
|---|---|---|
wo | -3/3 °C | -3/4 °C |
do | -4/0 °C | -4/1 °C |
vr | -4/0 °C | -4/1 °C |
za | -5/1 °C | -5/2 °C |
zo | -3/4 °C | -3/5 °C |
ma | 0/2 °C | 0/5 °C |
di | 1/5 °C | 1/6 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1793 m | -3/3 °C | -4/0 °C | -4/0 °C | -5/1 °C | -3/4 °C | 0/2 °C | 1/5 °C |
| Dal 1663 m | -3/4 °C | -4/1 °C | -4/1 °C | -5/2 °C | -3/5 °C | 0/5 °C | 1/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1601 m | Dal 1428 m |
|---|---|---|
wo | -5/6 °C | -4/8 °C |
do | -1/2 °C | 0/4 °C |
vr | -6/2 °C | -2/3 °C |
za | -3/2 °C | -1/2 °C |
zo | -3/5 °C | -2/9 °C |
ma | -2/8 °C | 1/9 °C |
di | -1/10 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1601 m | -5/6 °C | -1/2 °C | -6/2 °C | -3/2 °C | -3/5 °C | -2/8 °C | -1/10 °C |
| Dal 1428 m | -4/8 °C | 0/4 °C | -2/3 °C | -1/2 °C | -2/9 °C | 1/9 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1215 m |
|---|---|---|
wo | -3/4 °C | -1/6 °C |
do | -4/1 °C | -2/2 °C |
vr | -4/1 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/2 °C |
zo | -3/5 °C | -1/7 °C |
ma | 0/5 °C | 2/7 °C |
di | 1/6 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1350 m | -3/4 °C | -4/1 °C | -4/1 °C | -5/2 °C | -3/5 °C | 0/5 °C | 1/6 °C |
| Dal 1215 m | -1/6 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -1/7 °C | 2/7 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1937 m | Dal 1230 m |
|---|---|---|
wo | -4/2 °C | -3/9 °C |
do | -5/-1 °C | 1/2 °C |
vr | -5/-1 °C | -1/2 °C |
za | -6/0 °C | 0/2 °C |
zo | -4/3 °C | -1/10 °C |
ma | -1/2 °C | 2/10 °C |
di | 0/4 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1937 m | -4/2 °C | -5/-1 °C | -5/-1 °C | -6/0 °C | -4/3 °C | -1/2 °C | 0/4 °C |
| Dal 1230 m | -3/9 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | -1/10 °C | 2/10 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1291 m | Dal 1203 m |
|---|---|---|
wo | -3/9 °C | -3/10 °C |
do | 1/5 °C | 1/6 °C |
vr | -1/4 °C | -1/5 °C |
za | 0/2 °C | 0/6 °C |
zo | -1/10 °C | -1/11 °C |
ma | 2/10 °C | 2/11 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1291 m | -3/9 °C | 1/5 °C | -1/4 °C | 0/2 °C | -1/10 °C | 2/10 °C | 3/11 °C |
| Dal 1203 m | -3/10 °C | 1/6 °C | -1/5 °C | 0/6 °C | -1/11 °C | 2/11 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1404 m | Dal 1373 m |
|---|---|---|
wo | -2/11 °C | -2/11 °C |
do | -1/9 °C | -1/9 °C |
vr | -3/8 °C | -3/8 °C |
za | -2/8 °C | -2/8 °C |
zo | -2/11 °C | -2/11 °C |
ma | 1/12 °C | 1/12 °C |
di | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1404 m | -2/11 °C | -1/9 °C | -3/8 °C | -2/8 °C | -2/11 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Dal 1373 m | -2/11 °C | -1/9 °C | -3/8 °C | -2/8 °C | -2/11 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
1-13 van 13 skigebieden



