Skiweer Hiroshima
Weersverwachting in Hiroshima voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Hiroshima voor 7 dagen
Weer Hiroshima
Weer in Hiroshima voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Hiroshima voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hiroshima
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 735 m |
|---|---|---|
do | 8/21 °C | 10/24 °C |
vr | 7/21 °C | 9/24 °C |
za | 7/20 °C | 9/23 °C |
zo | 9/24 °C | 11/27 °C |
ma | 9/21 °C | 11/24 °C |
di | 9/22 °C | 11/25 °C |
wo | 11/14 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1150 m | 8/21 °C | 7/21 °C | 7/20 °C | 9/24 °C | 9/21 °C | 9/22 °C | 11/14 °C |
| Dal 735 m | 10/24 °C | 9/24 °C | 9/23 °C | 11/27 °C | 11/24 °C | 11/25 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1066 m | Dal 592 m |
|---|---|---|
do | 9/22 °C | 11/24 °C |
vr | 8/22 °C | 10/24 °C |
za | 8/21 °C | 10/23 °C |
zo | 10/25 °C | 12/27 °C |
ma | 10/22 °C | 12/24 °C |
di | 10/23 °C | 12/25 °C |
wo | 12/15 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1066 m | 9/22 °C | 8/22 °C | 8/21 °C | 10/25 °C | 10/22 °C | 10/23 °C | 12/15 °C |
| Dal 592 m | 11/24 °C | 10/24 °C | 10/23 °C | 12/27 °C | 12/24 °C | 12/25 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | 9/20 °C | 10/22 °C |
vr | 8/22 °C | 9/24 °C |
za | 9/23 °C | 10/25 °C |
zo | 10/25 °C | 11/27 °C |
ma | 10/25 °C | 11/27 °C |
di | 11/25 °C | 12/27 °C |
wo | 12/16 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 950 m | 9/20 °C | 8/22 °C | 9/23 °C | 10/25 °C | 10/25 °C | 11/25 °C | 12/16 °C |
| Dal 700 m | 10/22 °C | 9/24 °C | 10/25 °C | 11/27 °C | 11/27 °C | 12/27 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1080 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 6/22 °C | 7/23 °C |
za | 7/23 °C | 8/24 °C |
zo | 8/25 °C | 9/26 °C |
ma | 8/25 °C | 9/26 °C |
di | 9/25 °C | 10/26 °C |
wo | 10/16 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1080 m | 7/20 °C | 6/22 °C | 7/23 °C | 8/25 °C | 8/25 °C | 9/25 °C | 10/16 °C |
| Dal 830 m | 8/21 °C | 7/23 °C | 8/24 °C | 9/26 °C | 9/26 °C | 10/26 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 878 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | 9/22 °C | 10/23 °C |
vr | 8/22 °C | 9/23 °C |
za | 8/21 °C | 9/22 °C |
zo | 10/25 °C | 11/26 °C |
ma | 10/22 °C | 11/23 °C |
di | 10/23 °C | 11/24 °C |
wo | 12/15 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 878 m | 9/22 °C | 8/22 °C | 8/21 °C | 10/25 °C | 10/22 °C | 10/23 °C | 12/15 °C |
| Dal 700 m | 10/23 °C | 9/23 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 11/23 °C | 11/24 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1126 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | 8/19 °C | 10/22 °C |
vr | 7/21 °C | 9/24 °C |
za | 8/22 °C | 10/25 °C |
zo | 9/24 °C | 11/27 °C |
ma | 9/24 °C | 11/27 °C |
di | 10/24 °C | 12/27 °C |
wo | 11/15 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1126 m | 8/19 °C | 7/21 °C | 8/22 °C | 9/24 °C | 9/24 °C | 10/24 °C | 11/15 °C |
| Dal 700 m | 10/22 °C | 9/24 °C | 10/25 °C | 11/27 °C | 11/27 °C | 12/27 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | 8/20 °C | 10/22 °C |
vr | 7/22 °C | 9/24 °C |
za | 8/23 °C | 10/25 °C |
zo | 9/25 °C | 11/27 °C |
ma | 9/25 °C | 11/27 °C |
di | 10/25 °C | 12/27 °C |
wo | 11/16 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1050 m | 8/20 °C | 7/22 °C | 8/23 °C | 9/25 °C | 9/25 °C | 10/25 °C | 11/16 °C |
| Dal 700 m | 10/22 °C | 9/24 °C | 10/25 °C | 11/27 °C | 11/27 °C | 12/27 °C | 13/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 960 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
do | 10/23 °C | 11/24 °C |
vr | 9/23 °C | 10/24 °C |
za | 9/22 °C | 10/23 °C |
zo | 11/26 °C | 12/27 °C |
ma | 11/23 °C | 12/24 °C |
di | 11/24 °C | 12/25 °C |
wo | 13/16 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 960 m | 10/23 °C | 9/23 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 11/23 °C | 11/24 °C | 13/16 °C |
| Dal 770 m | 11/24 °C | 10/24 °C | 10/23 °C | 12/27 °C | 12/24 °C | 12/25 °C | 14/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | 8/20 °C | 10/21 °C |
vr | 7/22 °C | 9/23 °C |
za | 8/23 °C | 10/24 °C |
zo | 9/25 °C | 11/26 °C |
ma | 9/25 °C | 11/26 °C |
di | 10/25 °C | 12/26 °C |
wo | 11/16 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1020 m | 8/20 °C | 7/22 °C | 8/23 °C | 9/25 °C | 9/25 °C | 10/25 °C | 11/16 °C |
| Dal 700 m | 10/21 °C | 9/23 °C | 10/24 °C | 11/26 °C | 11/26 °C | 12/26 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
do | 10/22 °C | 10/23 °C |
vr | 9/24 °C | 9/25 °C |
za | 10/25 °C | 10/26 °C |
zo | 11/27 °C | 11/28 °C |
ma | 11/27 °C | 11/28 °C |
di | 12/27 °C | 12/28 °C |
wo | 13/18 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 600 m | 10/22 °C | 9/24 °C | 10/25 °C | 11/27 °C | 11/27 °C | 12/27 °C | 13/18 °C |
| Dal 520 m | 10/23 °C | 9/25 °C | 10/26 °C | 11/28 °C | 11/28 °C | 12/28 °C | 13/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1281 m | Dal 885 m |
|---|---|---|
do | 8/22 °C | 10/23 °C |
vr | 7/22 °C | 9/23 °C |
za | 7/21 °C | 9/22 °C |
zo | 9/25 °C | 11/26 °C |
ma | 9/22 °C | 11/23 °C |
di | 9/23 °C | 11/24 °C |
wo | 11/15 °C | 13/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1281 m | 8/22 °C | 7/22 °C | 7/21 °C | 9/25 °C | 9/22 °C | 9/23 °C | 11/15 °C |
| Dal 885 m | 10/23 °C | 9/23 °C | 9/22 °C | 11/26 °C | 11/23 °C | 11/24 °C | 13/16 °C |
1-11 van 11 skigebieden


