Skiweer Hochkönig
Weersverwachting aan de Hochkönig voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Hochkönig voor 7 dagen
Weer Hochkönig
Weer aan de Hochkönig voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Hochkönig voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hochkönig
- Hochkönig – Gaan naar
Bergketens:
Overige:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1900 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
di | -8/2 °C | -1/10 °C |
wo | -9/8 °C | -2/14 °C |
do | -3/2 °C | 3/10 °C |
vr | -4/2 °C | 2/9 °C |
za | -4/2 °C | 2/9 °C |
zo | -6/2 °C | 0/13 °C |
ma | -3/11 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1900 m | -8/2 °C | -9/8 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/2 °C | -6/2 °C | -3/11 °C |
| Dal 800 m | -1/10 °C | -2/14 °C | 3/10 °C | 2/9 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1770 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
di | -3/1 °C | -2/2 °C |
wo | -7/7 °C | -4/11 °C |
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -3/0 °C | 0/2 °C |
za | -2/0 °C | 1/2 °C |
zo | -1/5 °C | 0/11 °C |
ma | -3/12 °C | -1/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1770 m | -3/1 °C | -7/7 °C | -1/2 °C | -3/0 °C | -2/0 °C | -1/5 °C | -3/12 °C |
| Dal 1340 m | -2/2 °C | -4/11 °C | 1/2 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | 0/11 °C | -1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
di | -3/7 °C | -1/10 °C |
wo | -4/11 °C | -2/14 °C |
do | 1/7 °C | 3/10 °C |
vr | 0/6 °C | 2/9 °C |
za | 0/6 °C | 2/9 °C |
zo | -2/10 °C | 0/13 °C |
ma | 1/16 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1200 m | -3/7 °C | -4/11 °C | 1/7 °C | 0/6 °C | 0/6 °C | -2/10 °C | 1/16 °C |
| Dal 780 m | -1/10 °C | -2/14 °C | 3/10 °C | 2/9 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 3/19 °C |
1-3 van 3 skigebieden



