Skiweer Hoge Eifel
Weersverwachting in de Hoge Eifel voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Hoge Eifel voor 7 dagen
Weer Hoge Eifel
Weer in de Hoge Eifel voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Hoge Eifel voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hoge Eifel
- Hoge Eifel – Gaan naar
Bestuursdistricten:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 6/11 °C | 7/12 °C |
di | 4/11 °C | 5/12 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 8/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
za | 12/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 580 m | 2/11 °C | 6/11 °C | 4/11 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 12/26 °C |
| Dal 510 m | 3/12 °C | 7/12 °C | 5/12 °C | 9/17 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 565 m |
|---|---|---|
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 6/11 °C | 7/12 °C |
di | 4/11 °C | 5/12 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 8/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
za | 12/26 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 620 m | 2/11 °C | 6/11 °C | 4/11 °C | 8/16 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 12/26 °C |
| Dal 565 m | 3/12 °C | 7/12 °C | 5/12 °C | 9/17 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 13/27 °C |
1-2 van 2 skigebieden


