Skiweer Hoge Tatra
Weersverwachting in de Hoge Tatra voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in de Hoge Tatra voor 7 dagen
Weer Hoge Tatra
Weer in de Hoge Tatra voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Hoge Tatra voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hoge Tatra
- Hoge Tatra – Gaan naar
District:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2190 m | Dal 888 m |
|---|---|---|
di | -6/2 °C | 1/10 °C |
wo | -6/-3 °C | -3/13 °C |
do | -3/-1 °C | -1/15 °C |
vr | -2/0 °C | 3/13 °C |
za | -3/0 °C | 3/9 °C |
zo | -3/0 °C | 1/5 °C |
ma | -2/1 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2190 m | -6/2 °C | -6/-3 °C | -3/-1 °C | -2/0 °C | -3/0 °C | -3/0 °C | -2/1 °C |
| Dal 888 m | 1/10 °C | -3/13 °C | -1/15 °C | 3/13 °C | 3/9 °C | 1/5 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1840 m | Dal 1351 m |
|---|---|---|
di | -5/2 °C | -3/2 °C |
wo | -5/-1 °C | -3/2 °C |
do | -2/1 °C | 0/4 °C |
vr | -1/2 °C | 1/5 °C |
za | -2/2 °C | 0/5 °C |
zo | -2/2 °C | 0/2 °C |
ma | -1/2 °C | 1/6 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1840 m | -5/2 °C | -5/-1 °C | -2/1 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C |
| Dal 1351 m | -3/2 °C | -3/2 °C | 0/4 °C | 1/5 °C | 0/5 °C | 0/2 °C | 1/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1272 m | Dal 1014 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 1/9 °C |
wo | -5/10 °C | -3/12 °C |
do | -3/12 °C | -1/14 °C |
vr | 1/10 °C | 3/12 °C |
za | 1/6 °C | 3/8 °C |
zo | -1/2 °C | 1/4 °C |
ma | 1/8 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1272 m | -1/2 °C | -5/10 °C | -3/12 °C | 1/10 °C | 1/6 °C | -1/2 °C | 1/8 °C |
| Dal 1014 m | 1/9 °C | -3/12 °C | -1/14 °C | 3/12 °C | 3/8 °C | 1/4 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1081 m | Dal 961 m |
|---|---|---|
di | 0/8 °C | 1/9 °C |
wo | -4/11 °C | -3/12 °C |
do | -2/13 °C | -1/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/7 °C | 3/8 °C |
zo | 0/3 °C | 1/4 °C |
ma | 2/9 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1081 m | 0/8 °C | -4/11 °C | -2/13 °C | 2/11 °C | 2/7 °C | 0/3 °C | 2/9 °C |
| Dal 961 m | 1/9 °C | -3/12 °C | -1/14 °C | 3/12 °C | 3/8 °C | 1/4 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 1025 m |
|---|---|---|
di | 0/8 °C | 0/9 °C |
wo | -4/11 °C | -4/12 °C |
do | -2/13 °C | -2/14 °C |
vr | 2/11 °C | 2/12 °C |
za | 2/7 °C | 2/8 °C |
zo | 0/3 °C | 0/4 °C |
ma | 2/9 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1150 m | 0/8 °C | -4/11 °C | -2/13 °C | 2/11 °C | 2/7 °C | 0/3 °C | 2/9 °C |
| Dal 1025 m | 0/9 °C | -4/12 °C | -2/14 °C | 2/12 °C | 2/8 °C | 0/4 °C | 2/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1135 m | Dal 1014 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/9 °C |
wo | -4/10 °C | -3/12 °C |
do | -2/12 °C | -1/14 °C |
vr | 2/10 °C | 3/12 °C |
za | 2/6 °C | 3/8 °C |
zo | 0/2 °C | 1/4 °C |
ma | 2/8 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1135 m | 0/2 °C | -4/10 °C | -2/12 °C | 2/10 °C | 2/6 °C | 0/2 °C | 2/8 °C |
| Dal 1014 m | 1/9 °C | -3/12 °C | -1/14 °C | 3/12 °C | 3/8 °C | 1/4 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 965 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 1/10 °C |
wo | -3/12 °C | -3/13 °C |
do | -1/14 °C | -1/15 °C |
vr | 3/12 °C | 3/13 °C |
za | 3/8 °C | 3/9 °C |
zo | 1/4 °C | 1/5 °C |
ma | 3/10 °C | 3/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 965 m | 1/9 °C | -3/12 °C | -1/14 °C | 3/12 °C | 3/8 °C | 1/4 °C | 3/10 °C |
| Dal 905 m | 1/10 °C | -3/13 °C | -1/15 °C | 3/13 °C | 3/9 °C | 1/5 °C | 3/11 °C |
1-7 van 7 skigebieden



