Skiweer Hokkaidō
Weersverwachting op Hokkaidō voor 66 Skigebieden - Weer in de bergen op Hokkaidō voor 7 dagen
Weer Hokkaidō
Weer op Hokkaidō voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer op Hokkaidō voor 66 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hokkaidō
- Hokkaidō – Beperken tot
Subprefectuur:
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 350 m |
|---|---|---|
za | 8/20 °C | 8/20 °C |
zo | 5/16 °C | 8/16 °C |
ma | 7/18 °C | 7/20 °C |
di | 9/16 °C | 10/16 °C |
wo | 7/15 °C | 8/18 °C |
do | 7/15 °C | 7/20 °C |
vr | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | 8/20 °C | 5/16 °C | 7/18 °C | 9/16 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Dal 350 m | 8/20 °C | 8/16 °C | 7/20 °C | 10/16 °C | 8/18 °C | 7/20 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 160 m | Dal 120 m |
|---|---|---|
za | 9/21 °C | 10/21 °C |
zo | 9/17 °C | 10/17 °C |
ma | 8/21 °C | 9/21 °C |
di | 11/17 °C | 12/17 °C |
wo | 9/19 °C | 10/19 °C |
do | 8/21 °C | 9/21 °C |
vr | 8/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 160 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Dal 120 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 205 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
za | 10/28 °C | 11/30 °C |
zo | 7/15 °C | 8/17 °C |
ma | 7/22 °C | 8/24 °C |
di | 9/15 °C | 10/17 °C |
wo | 9/18 °C | 10/20 °C |
do | 8/22 °C | 9/24 °C |
vr | 8/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 205 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Dal 25 m | 11/30 °C | 8/17 °C | 8/24 °C | 10/17 °C | 10/20 °C | 9/24 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 410 m | Dal 133 m |
|---|---|---|
za | 7/18 °C | 9/20 °C |
zo | 7/21 °C | 9/23 °C |
ma | 7/19 °C | 9/21 °C |
di | 10/17 °C | 12/19 °C |
wo | 8/19 °C | 10/21 °C |
do | 7/20 °C | 9/22 °C |
vr | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 410 m | 7/18 °C | 7/21 °C | 7/19 °C | 10/17 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 7/18 °C |
| Dal 133 m | 9/20 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 12/19 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 442 m | Dal 182 m |
|---|---|---|
za | 7/17 °C | 8/19 °C |
zo | 7/20 °C | 8/22 °C |
ma | 7/18 °C | 8/20 °C |
di | 10/16 °C | 11/18 °C |
wo | 8/18 °C | 9/20 °C |
do | 7/19 °C | 8/21 °C |
vr | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 442 m | 7/17 °C | 7/20 °C | 7/18 °C | 10/16 °C | 8/18 °C | 7/19 °C | 7/17 °C |
| Dal 182 m | 8/19 °C | 8/22 °C | 8/20 °C | 11/18 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 330 m | Dal 176 m |
|---|---|---|
za | 9/27 °C | 10/28 °C |
zo | 6/14 °C | 7/15 °C |
ma | 6/21 °C | 7/22 °C |
di | 8/14 °C | 9/15 °C |
wo | 8/17 °C | 9/18 °C |
do | 7/21 °C | 8/22 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 330 m | 9/27 °C | 6/14 °C | 6/21 °C | 8/14 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/18 °C |
| Dal 176 m | 10/28 °C | 7/15 °C | 7/22 °C | 9/15 °C | 9/18 °C | 8/22 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 454 m | Dal 318 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
zo | 8/15 °C | 9/16 °C |
ma | 7/19 °C | 8/20 °C |
di | 10/15 °C | 11/16 °C |
wo | 8/17 °C | 9/18 °C |
do | 7/19 °C | 8/20 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 454 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 318 m | 9/20 °C | 9/16 °C | 8/20 °C | 11/16 °C | 9/18 °C | 8/20 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 155 m | Dal 30 m |
|---|---|---|
za | 9/21 °C | 10/22 °C |
zo | 9/17 °C | 10/18 °C |
ma | 8/21 °C | 9/22 °C |
di | 11/17 °C | 12/18 °C |
wo | 9/19 °C | 10/20 °C |
do | 8/21 °C | 9/22 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 155 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Dal 30 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 832 m | Dal 552 m |
|---|---|---|
za | 9/19 °C | 10/20 °C |
zo | 5/15 °C | 6/16 °C |
ma | 7/17 °C | 8/18 °C |
di | 9/15 °C | 10/16 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 7/14 °C | 8/15 °C |
vr | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 832 m | 9/19 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 9/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 552 m | 10/20 °C | 6/16 °C | 8/18 °C | 10/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 97 m | Dal 40 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 10/22 °C |
zo | 10/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/21 °C | 9/22 °C |
di | 12/17 °C | 12/18 °C |
wo | 10/19 °C | 10/20 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 97 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Dal 40 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1271 m | Dal 686 m |
|---|---|---|
za | 4/21 °C | 7/25 °C |
zo | 1/8 °C | 4/12 °C |
ma | 1/15 °C | 4/19 °C |
di | 3/8 °C | 6/12 °C |
wo | 3/11 °C | 6/15 °C |
do | 2/15 °C | 5/19 °C |
vr | 2/12 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1271 m | 4/21 °C | 1/8 °C | 1/15 °C | 3/8 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 2/12 °C |
| Dal 686 m | 7/25 °C | 4/12 °C | 4/19 °C | 6/12 °C | 6/15 °C | 5/19 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 44 m | Dal 9 m |
|---|---|---|
za | 10/22 °C | 10/22 °C |
zo | 10/18 °C | 10/18 °C |
ma | 9/22 °C | 9/22 °C |
di | 12/18 °C | 12/18 °C |
wo | 10/20 °C | 10/20 °C |
do | 9/22 °C | 9/22 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 44 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Dal 9 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 483 m | Dal 200 m |
|---|---|---|
za | 8/19 °C | 9/21 °C |
zo | 8/15 °C | 9/17 °C |
ma | 7/19 °C | 8/21 °C |
di | 10/15 °C | 11/17 °C |
wo | 8/17 °C | 9/19 °C |
do | 7/19 °C | 8/21 °C |
vr | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 483 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Dal 200 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 440 m |
|---|---|---|
za | 8/18 °C | 8/19 °C |
zo | 5/14 °C | 8/15 °C |
ma | 7/16 °C | 7/19 °C |
di | 9/14 °C | 10/15 °C |
wo | 7/13 °C | 8/17 °C |
do | 7/13 °C | 7/19 °C |
vr | 7/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 930 m | 8/18 °C | 5/14 °C | 7/16 °C | 9/14 °C | 7/13 °C | 7/13 °C | 7/14 °C |
| Dal 440 m | 8/19 °C | 8/15 °C | 7/19 °C | 10/15 °C | 8/17 °C | 7/19 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 126 m | Dal 20 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 10/22 °C |
zo | 10/17 °C | 10/18 °C |
ma | 9/21 °C | 9/22 °C |
di | 12/17 °C | 12/18 °C |
wo | 10/19 °C | 10/20 °C |
do | 9/21 °C | 9/22 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 126 m | 10/21 °C | 10/17 °C | 9/21 °C | 12/17 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 9/18 °C |
| Dal 20 m | 10/22 °C | 10/18 °C | 9/22 °C | 12/18 °C | 10/20 °C | 9/22 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 321 m | Dal 164 m |
|---|---|---|
za | 8/20 °C | 9/21 °C |
zo | 8/16 °C | 9/17 °C |
ma | 7/20 °C | 8/21 °C |
di | 10/16 °C | 11/17 °C |
wo | 8/18 °C | 9/19 °C |
do | 7/20 °C | 8/21 °C |
vr | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 321 m | 8/20 °C | 8/16 °C | 7/20 °C | 10/16 °C | 8/18 °C | 7/20 °C | 7/17 °C |
| Dal 164 m | 9/21 °C | 9/17 °C | 8/21 °C | 11/17 °C | 9/19 °C | 8/21 °C | 8/18 °C |
51-66 van 66 skigebieden


