Skiweer Hotzenwald

Weersverwachting in het Hotzenwald voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Hotzenwald voor 7 dagen


Weer Hotzenwald

Weer in het Hotzenwald voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Hotzenwald voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Hotzenwald

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 975 m Dal 872 m
za
buien
-2/10 °C -2/10 °C
zo
bewolkt
-1/14 °C -1/14 °C
ma
buien
3/10 °C 3/10 °C
di
regen
5/8 °C 5/8 °C
wo
buien
6/17 °C 6/17 °C
do
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
vr
zonnig
7/22 °C 7/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 975 m -2/10 °C -1/14 °C 3/10 °C 5/8 °C 6/17 °C 6/18 °C 7/22 °C
Dal 872 m -2/10 °C -1/14 °C 3/10 °C 5/8 °C 6/17 °C 6/18 °C 7/22 °C

Weer in skigebied Berg 1015 m Dal 967 m
za
ijzel
-1/10 °C -1/10 °C
zo
bewolkt
0/12 °C 0/12 °C
ma
buien
3/12 °C 3/12 °C
di
regen
3/10 °C 3/10 °C
wo
buien
7/15 °C 7/15 °C
do
zonnig
8/17 °C 8/17 °C
vr
zonnig
9/20 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
buien
di
regen
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
Berg 1015 m -1/10 °C 0/12 °C 3/12 °C 3/10 °C 7/15 °C 8/17 °C 9/20 °C
Dal 967 m -1/10 °C 0/12 °C 3/12 °C 3/10 °C 7/15 °C 8/17 °C 9/20 °C
1-2 van 2 skigebieden