Skiweer Waldshut
Weersverwachting in het district Waldshut voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Waldshut voor 7 dagen
Weer Waldshut
Weer in het district Waldshut voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Waldshut voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Waldshut
- Waldshut – Gaan naar
Toeristische regio's:
Bergketen:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1069 m | Dal 906 m |
|---|---|---|
di | -3/5 °C | -2/6 °C |
wo | 1/6 °C | 2/7 °C |
do | -1/2 °C | 0/5 °C |
vr | -1/2 °C | 0/5 °C |
za | -1/2 °C | 0/6 °C |
zo | 1/8 °C | 2/9 °C |
ma | 3/9 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1069 m | -3/5 °C | 1/6 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 3/9 °C |
| Dal 906 m | -2/6 °C | 2/7 °C | 0/5 °C | 0/5 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1143 m | Dal 962 m |
|---|---|---|
di | -3/4 °C | -2/5 °C |
wo | 1/5 °C | 2/6 °C |
do | -1/2 °C | 0/4 °C |
vr | -1/2 °C | 0/2 °C |
za | -1/2 °C | 0/5 °C |
zo | 1/7 °C | 2/8 °C |
ma | 3/8 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1143 m | -3/4 °C | 1/5 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/7 °C | 3/8 °C |
| Dal 962 m | -2/5 °C | 2/6 °C | 0/4 °C | 0/2 °C | 0/5 °C | 2/8 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
di | -4/3 °C | -2/6 °C |
wo | 0/4 °C | 2/7 °C |
do | -2/2 °C | 0/5 °C |
vr | -2/2 °C | 0/5 °C |
za | -2/2 °C | 0/6 °C |
zo | 0/6 °C | 2/9 °C |
ma | 2/7 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1220 m | -4/3 °C | 0/4 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/6 °C | 2/7 °C |
| Dal 850 m | -2/6 °C | 2/7 °C | 0/5 °C | 0/5 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 975 m | Dal 872 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 1/9 °C |
wo | -1/11 °C | -1/11 °C |
do | 1/9 °C | 1/9 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/10 °C | 2/10 °C |
zo | 0/11 °C | 0/11 °C |
ma | 1/13 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 975 m | 1/9 °C | -1/11 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 0/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 872 m | 1/9 °C | -1/11 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 0/11 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1015 m | Dal 967 m |
|---|---|---|
di | 0/8 °C | 0/8 °C |
wo | 0/10 °C | 0/10 °C |
do | 1/7 °C | 1/7 °C |
vr | 0/2 °C | 0/2 °C |
za | -1/9 °C | -1/9 °C |
zo | 1/11 °C | 1/11 °C |
ma | 2/13 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1015 m | 0/8 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 0/2 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C |
| Dal 967 m | 0/8 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 0/2 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 879 m | Dal 796 m |
|---|---|---|
di | -2/6 °C | -2/6 °C |
wo | 2/7 °C | 2/7 °C |
do | 0/5 °C | 0/5 °C |
vr | 0/5 °C | 0/5 °C |
za | 0/6 °C | 0/6 °C |
zo | 2/9 °C | 2/9 °C |
ma | 4/10 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 879 m | -2/6 °C | 2/7 °C | 0/5 °C | 0/5 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 4/10 °C |
| Dal 796 m | -2/6 °C | 2/7 °C | 0/5 °C | 0/5 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 969 m | Dal 897 m |
|---|---|---|
di | -3/6 °C | 0/8 °C |
wo | 1/7 °C | 1/10 °C |
do | -1/2 °C | 1/8 °C |
vr | -1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/6 °C | 1/8 °C |
zo | 1/9 °C | 1/10 °C |
ma | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 969 m | -3/6 °C | 1/7 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 3/10 °C |
| Dal 897 m | 0/8 °C | 1/10 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 910 m | Dal 870 m |
|---|---|---|
di | 0/8 °C | 0/8 °C |
wo | 2/10 °C | 2/10 °C |
do | 1/7 °C | 1/7 °C |
vr | 1/2 °C | 1/6 °C |
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 910 m | 0/8 °C | 2/10 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 870 m | 0/8 °C | 2/10 °C | 1/7 °C | 1/6 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 788 m | Dal 733 m |
|---|---|---|
di | 0/9 °C | 1/9 °C |
wo | 1/11 °C | 2/11 °C |
do | 4/9 °C | 5/9 °C |
vr | 1/7 °C | 1/7 °C |
za | 1/9 °C | 2/9 °C |
zo | 1/11 °C | 2/11 °C |
ma | 3/13 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 788 m | 0/9 °C | 1/11 °C | 4/9 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 733 m | 1/9 °C | 2/11 °C | 5/9 °C | 1/7 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 995 m | Dal 970 m |
|---|---|---|
di | -3/6 °C | 0/7 °C |
wo | 1/7 °C | 2/9 °C |
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/6 °C | 1/8 °C |
zo | 1/9 °C | 2/10 °C |
ma | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 995 m | -3/6 °C | 1/7 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 3/10 °C |
| Dal 970 m | 0/7 °C | 2/9 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 2/10 °C | 3/12 °C |
1-10 van 10 skigebieden




