Skiweer Ishikawa
Weersverwachting in Ishikawa voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in Ishikawa voor 7 dagen
Weer Ishikawa
Weer in Ishikawa voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Ishikawa voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ishikawa
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 12/23 °C |
zo | 9/24 °C | 11/26 °C |
ma | 11/25 °C | 13/27 °C |
di | 12/23 °C | 14/25 °C |
wo | 14/21 °C | 16/23 °C |
do | 13/13 °C | 15/15 °C |
vr | 12/22 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1050 m | 10/21 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 12/23 °C | 14/21 °C | 13/13 °C | 12/22 °C |
| Dal 550 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 16/23 °C | 15/15 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 390 m |
|---|---|---|
za | 10/22 °C | 11/23 °C |
zo | 11/23 °C | 12/24 °C |
ma | 12/26 °C | 13/27 °C |
di | 14/25 °C | 15/26 °C |
wo | 14/23 °C | 15/24 °C |
do | 13/20 °C | 14/21 °C |
vr | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 540 m | 10/22 °C | 11/23 °C | 12/26 °C | 14/25 °C | 14/23 °C | 13/20 °C | 11/24 °C |
| Dal 390 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 638 m | Dal 591 m |
|---|---|---|
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
zo | 11/26 °C | 11/26 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 14/25 °C | 14/25 °C |
wo | 16/23 °C | 16/23 °C |
do | 15/15 °C | 15/15 °C |
vr | 14/24 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 638 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 16/23 °C | 15/15 °C | 14/24 °C |
| Dal 591 m | 12/23 °C | 11/26 °C | 13/27 °C | 14/25 °C | 16/23 °C | 15/15 °C | 14/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1110 m | Dal 350 m |
|---|---|---|
za | 10/20 °C | 13/25 °C |
zo | 9/23 °C | 12/28 °C |
ma | 11/24 °C | 14/29 °C |
di | 12/22 °C | 15/27 °C |
wo | 14/20 °C | 17/25 °C |
do | 13/13 °C | 16/17 °C |
vr | 12/21 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1110 m | 10/20 °C | 9/23 °C | 11/24 °C | 12/22 °C | 14/20 °C | 13/13 °C | 12/21 °C |
| Dal 350 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/29 °C | 15/27 °C | 17/25 °C | 16/17 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 469 m | Dal 429 m |
|---|---|---|
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
zo | 12/24 °C | 12/24 °C |
ma | 13/27 °C | 13/27 °C |
di | 15/26 °C | 15/26 °C |
wo | 15/24 °C | 15/24 °C |
do | 14/21 °C | 14/21 °C |
vr | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 469 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Dal 429 m | 11/23 °C | 12/24 °C | 13/27 °C | 15/26 °C | 15/24 °C | 14/21 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 300 m |
|---|---|---|
za | 10/21 °C | 13/25 °C |
zo | 9/24 °C | 12/28 °C |
ma | 11/25 °C | 14/29 °C |
di | 12/23 °C | 15/27 °C |
wo | 14/21 °C | 17/25 °C |
do | 13/13 °C | 16/17 °C |
vr | 12/22 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1030 m | 10/21 °C | 9/24 °C | 11/25 °C | 12/23 °C | 14/21 °C | 13/13 °C | 12/22 °C |
| Dal 300 m | 13/25 °C | 12/28 °C | 14/29 °C | 15/27 °C | 17/25 °C | 16/17 °C | 15/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
za | 10/22 °C | 12/24 °C |
zo | 9/25 °C | 11/27 °C |
ma | 11/26 °C | 13/28 °C |
di | 12/24 °C | 14/26 °C |
wo | 14/22 °C | 16/24 °C |
do | 13/14 °C | 15/16 °C |
vr | 12/23 °C | 14/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 900 m | 10/22 °C | 9/25 °C | 11/26 °C | 12/24 °C | 14/22 °C | 13/14 °C | 12/23 °C |
| Dal 500 m | 12/24 °C | 11/27 °C | 13/28 °C | 14/26 °C | 16/24 °C | 15/16 °C | 14/25 °C |
1-7 van 7 skigebieden



