Skiweer Iwate
Weersverwachting in Iwate voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in Iwate voor 7 dagen
Weer Iwate
Weer in Iwate voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Iwate voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Iwate
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1328 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
wo | 5/12 °C | 9/17 °C |
do | 4/11 °C | 8/16 °C |
vr | 3/12 °C | 7/17 °C |
za | 4/13 °C | 8/18 °C |
zo | 4/14 °C | 8/19 °C |
ma | 6/16 °C | 10/21 °C |
di | 5/12 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1328 m | 5/12 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 5/12 °C |
| Dal 620 m | 9/17 °C | 8/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 8/19 °C | 10/21 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1213 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
wo | 5/12 °C | 9/16 °C |
do | 4/11 °C | 8/15 °C |
vr | 3/12 °C | 7/16 °C |
za | 4/13 °C | 8/17 °C |
zo | 4/14 °C | 8/18 °C |
ma | 6/16 °C | 10/20 °C |
di | 5/12 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1213 m | 5/12 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 5/12 °C |
| Dal 630 m | 9/16 °C | 8/15 °C | 7/16 °C | 8/17 °C | 8/18 °C | 10/20 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1070 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
wo | 5/12 °C | 8/15 °C |
do | 4/11 °C | 7/14 °C |
vr | 3/12 °C | 6/15 °C |
za | 4/13 °C | 7/16 °C |
zo | 4/14 °C | 7/17 °C |
ma | 6/16 °C | 9/19 °C |
di | 5/12 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1070 m | 5/12 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 6/16 °C | 5/12 °C |
| Dal 640 m | 8/15 °C | 7/14 °C | 6/15 °C | 7/16 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1145 m | Dal 428 m |
|---|---|---|
wo | 7/13 °C | 10/17 °C |
do | 6/12 °C | 9/16 °C |
vr | 5/13 °C | 8/17 °C |
za | 6/14 °C | 9/18 °C |
zo | 6/15 °C | 9/19 °C |
ma | 8/17 °C | 11/21 °C |
di | 7/13 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1145 m | 7/13 °C | 6/12 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 6/15 °C | 8/17 °C | 7/13 °C |
| Dal 428 m | 10/17 °C | 9/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
wo | 9/15 °C | 10/17 °C |
do | 8/14 °C | 9/16 °C |
vr | 7/15 °C | 8/17 °C |
za | 8/16 °C | 9/18 °C |
zo | 8/17 °C | 9/19 °C |
ma | 10/19 °C | 11/21 °C |
di | 9/15 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1000 m | 9/15 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 8/17 °C | 10/19 °C | 9/15 °C |
| Dal 540 m | 10/17 °C | 9/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 910 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 6/13 °C | 7/15 °C |
vr | 5/14 °C | 6/16 °C |
za | 6/15 °C | 7/17 °C |
zo | 6/16 °C | 7/18 °C |
ma | 8/18 °C | 9/20 °C |
di | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 910 m | 7/14 °C | 6/13 °C | 5/14 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 8/18 °C | 7/14 °C |
| Dal 700 m | 8/16 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1130 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
wo | 8/14 °C | 10/17 °C |
do | 7/13 °C | 9/16 °C |
vr | 6/14 °C | 8/17 °C |
za | 7/15 °C | 9/18 °C |
zo | 7/16 °C | 9/19 °C |
ma | 9/18 °C | 11/21 °C |
di | 8/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1130 m | 8/14 °C | 7/13 °C | 6/14 °C | 7/15 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 8/14 °C |
| Dal 580 m | 10/17 °C | 9/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
wo | 6/13 °C | 9/17 °C |
do | 5/12 °C | 8/16 °C |
vr | 4/13 °C | 7/17 °C |
za | 5/14 °C | 8/18 °C |
zo | 5/15 °C | 8/19 °C |
ma | 7/17 °C | 10/21 °C |
di | 6/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1350 m | 6/13 °C | 5/12 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 6/13 °C |
| Dal 640 m | 9/17 °C | 8/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 8/19 °C | 10/21 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1018 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
do | 5/12 °C | 7/15 °C |
vr | 4/13 °C | 6/16 °C |
za | 5/14 °C | 7/17 °C |
zo | 5/15 °C | 7/18 °C |
ma | 7/17 °C | 9/20 °C |
di | 6/13 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1018 m | 6/13 °C | 5/12 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 6/13 °C |
| Dal 650 m | 8/16 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 467 m | Dal 223 m |
|---|---|---|
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
za | 9/18 °C | 10/19 °C |
zo | 9/19 °C | 10/20 °C |
ma | 11/21 °C | 12/22 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 467 m | 10/17 °C | 9/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 10/17 °C |
| Dal 223 m | 11/18 °C | 10/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 12/22 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 535 m |
|---|---|---|
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/15 °C | 9/16 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
za | 8/17 °C | 9/18 °C |
zo | 8/18 °C | 9/19 °C |
ma | 10/20 °C | 11/21 °C |
di | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 620 m | 9/16 °C | 8/15 °C | 7/16 °C | 8/17 °C | 8/18 °C | 10/20 °C | 9/16 °C |
| Dal 535 m | 10/17 °C | 9/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 378 m | Dal 293 m |
|---|---|---|
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
za | 9/18 °C | 10/19 °C |
zo | 9/19 °C | 10/20 °C |
ma | 11/21 °C | 12/22 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 378 m | 10/17 °C | 9/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 10/17 °C |
| Dal 293 m | 11/18 °C | 10/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 12/22 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 457 m | Dal 258 m |
|---|---|---|
wo | 10/17 °C | 11/18 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
za | 9/18 °C | 10/19 °C |
zo | 9/19 °C | 10/20 °C |
ma | 11/21 °C | 12/22 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 457 m | 10/17 °C | 9/16 °C | 8/17 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 10/17 °C |
| Dal 258 m | 11/18 °C | 10/17 °C | 9/18 °C | 10/19 °C | 10/20 °C | 12/22 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 698 m | Dal 487 m |
|---|---|---|
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
vr | 6/16 °C | 7/17 °C |
za | 7/17 °C | 8/18 °C |
zo | 7/18 °C | 8/19 °C |
ma | 9/20 °C | 10/21 °C |
di | 8/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 698 m | 8/16 °C | 7/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 8/16 °C |
| Dal 487 m | 9/17 °C | 8/16 °C | 7/17 °C | 8/18 °C | 8/19 °C | 10/21 °C | 9/17 °C |
1-14 van 14 skigebieden

