Skiweer Tōhoku
Weersverwachting in Tōhoku voor 85 Skigebieden - Weer in de bergen in Tōhoku voor 7 dagen
Weer Tōhoku
Weer in Tōhoku voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Tōhoku voor 85 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Tōhoku
- Tōhoku – Beperken tot
Prefecturen:
| Weer in skigebied | Berg 1670 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 5/13 °C |
za | 5/12 °C | 8/15 °C |
zo | 7/14 °C | 10/17 °C |
ma | 9/16 °C | 12/19 °C |
di | 9/16 °C | 12/19 °C |
wo | 6/13 °C | 9/16 °C |
do | 5/12 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1670 m | 2/10 °C | 5/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 6/13 °C | 5/12 °C |
| Dal 1235 m | 5/13 °C | 8/15 °C | 10/17 °C | 12/19 °C | 12/19 °C | 9/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1328 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
vr | 4/11 °C | 8/16 °C |
za | 3/13 °C | 7/18 °C |
zo | 4/12 °C | 8/17 °C |
ma | 4/12 °C | 8/17 °C |
di | 6/13 °C | 10/18 °C |
wo | 5/12 °C | 9/17 °C |
do | 5/12 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1328 m | 4/11 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 5/12 °C |
| Dal 620 m | 8/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1661 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
vr | 4/12 °C | 10/22 °C |
za | 7/14 °C | 8/22 °C |
zo | 9/16 °C | 9/27 °C |
ma | 11/18 °C | 11/27 °C |
di | 11/18 °C | 14/28 °C |
wo | 8/15 °C | 14/21 °C |
do | 7/13 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1661 m | 4/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C | 11/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/13 °C |
| Dal 780 m | 10/22 °C | 8/22 °C | 9/27 °C | 11/27 °C | 14/28 °C | 14/21 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 921 m | Dal 396 m |
|---|---|---|
vr | 8/13 °C | 9/16 °C |
za | 7/15 °C | 8/18 °C |
zo | 8/14 °C | 9/17 °C |
ma | 8/14 °C | 9/17 °C |
di | 10/15 °C | 11/18 °C |
wo | 9/14 °C | 10/17 °C |
do | 9/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 921 m | 8/13 °C | 7/15 °C | 8/14 °C | 8/14 °C | 10/15 °C | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Dal 396 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1282 m | Dal 733 m |
|---|---|---|
vr | 6/20 °C | 8/23 °C |
za | 5/18 °C | 7/21 °C |
zo | 6/21 °C | 8/24 °C |
ma | 6/23 °C | 8/26 °C |
di | 9/23 °C | 11/26 °C |
wo | 9/21 °C | 11/24 °C |
do | 8/11 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1282 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Dal 733 m | 8/23 °C | 7/21 °C | 8/24 °C | 8/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1186 m | Dal 578 m |
|---|---|---|
vr | 6/13 °C | 9/16 °C |
za | 5/15 °C | 8/18 °C |
zo | 6/14 °C | 9/17 °C |
ma | 6/14 °C | 9/17 °C |
di | 8/15 °C | 11/18 °C |
wo | 7/14 °C | 10/17 °C |
do | 7/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1186 m | 6/13 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Dal 578 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1213 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
vr | 4/11 °C | 8/15 °C |
za | 3/13 °C | 7/17 °C |
zo | 4/12 °C | 8/16 °C |
ma | 4/12 °C | 8/16 °C |
di | 6/13 °C | 10/17 °C |
wo | 5/12 °C | 9/16 °C |
do | 5/12 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1213 m | 4/11 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 5/12 °C |
| Dal 630 m | 8/15 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1070 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
vr | 4/11 °C | 7/14 °C |
za | 3/13 °C | 6/16 °C |
zo | 4/12 °C | 7/15 °C |
ma | 4/12 °C | 7/15 °C |
di | 6/13 °C | 9/16 °C |
wo | 5/12 °C | 8/15 °C |
do | 5/12 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1070 m | 4/11 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 5/12 °C |
| Dal 640 m | 7/14 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1145 m | Dal 428 m |
|---|---|---|
vr | 6/12 °C | 9/16 °C |
za | 5/14 °C | 8/18 °C |
zo | 6/13 °C | 9/17 °C |
ma | 6/13 °C | 9/17 °C |
di | 8/14 °C | 11/18 °C |
wo | 7/13 °C | 10/17 °C |
do | 7/13 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1145 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 7/13 °C |
| Dal 428 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
vr | 4/18 °C | 8/22 °C |
za | 3/16 °C | 7/20 °C |
zo | 4/19 °C | 8/23 °C |
ma | 4/21 °C | 8/25 °C |
di | 7/21 °C | 11/25 °C |
wo | 7/19 °C | 11/23 °C |
do | 6/9 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1500 m | 4/18 °C | 3/16 °C | 4/19 °C | 4/21 °C | 7/21 °C | 7/19 °C | 6/9 °C |
| Dal 1050 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 838 m |
|---|---|---|
vr | 9/21 °C | 10/21 °C |
za | 7/21 °C | 8/21 °C |
zo | 8/26 °C | 9/26 °C |
ma | 10/26 °C | 11/26 °C |
di | 13/27 °C | 14/27 °C |
wo | 13/20 °C | 14/20 °C |
do | 10/12 °C | 11/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1200 m | 9/21 °C | 7/21 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 13/27 °C | 13/20 °C | 10/12 °C |
| Dal 838 m | 10/21 °C | 8/21 °C | 9/26 °C | 11/26 °C | 14/27 °C | 14/20 °C | 11/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 943 m |
|---|---|---|
vr | 4/12 °C | 9/21 °C |
za | 7/14 °C | 7/21 °C |
zo | 8/16 °C | 8/26 °C |
ma | 10/18 °C | 10/26 °C |
di | 11/18 °C | 13/27 °C |
wo | 8/15 °C | 13/20 °C |
do | 7/12 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1650 m | 4/12 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 10/18 °C | 11/18 °C | 8/15 °C | 7/12 °C |
| Dal 943 m | 9/21 °C | 7/21 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 13/27 °C | 13/20 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
vr | 5/15 °C | 10/23 °C |
za | 8/17 °C | 8/23 °C |
zo | 9/19 °C | 9/28 °C |
ma | 11/21 °C | 11/28 °C |
di | 12/21 °C | 14/29 °C |
wo | 9/18 °C | 14/22 °C |
do | 8/14 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1350 m | 5/15 °C | 8/17 °C | 9/19 °C | 11/21 °C | 12/21 °C | 9/18 °C | 8/14 °C |
| Dal 650 m | 10/23 °C | 8/23 °C | 9/28 °C | 11/28 °C | 14/29 °C | 14/22 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 480 m |
|---|---|---|
vr | 8/14 °C | 9/15 °C |
za | 7/16 °C | 8/17 °C |
zo | 8/15 °C | 9/16 °C |
ma | 8/15 °C | 9/16 °C |
di | 10/16 °C | 11/17 °C |
wo | 9/15 °C | 10/16 °C |
do | 9/15 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 700 m | 8/14 °C | 7/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 10/16 °C | 9/15 °C | 9/15 °C |
| Dal 480 m | 9/15 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 9/16 °C | 11/17 °C | 10/16 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1255 m | Dal 690 m |
|---|---|---|
vr | 8/20 °C | 9/23 °C |
za | 7/18 °C | 8/21 °C |
zo | 8/21 °C | 9/24 °C |
ma | 8/23 °C | 9/26 °C |
di | 11/23 °C | 12/26 °C |
wo | 11/21 °C | 12/24 °C |
do | 10/11 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1255 m | 8/20 °C | 7/18 °C | 8/21 °C | 8/23 °C | 11/23 °C | 11/21 °C | 10/11 °C |
| Dal 690 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1590 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
vr | 3/18 °C | 7/21 °C |
za | 2/16 °C | 6/19 °C |
zo | 3/19 °C | 7/22 °C |
ma | 3/21 °C | 7/24 °C |
di | 6/21 °C | 10/24 °C |
wo | 6/19 °C | 10/22 °C |
do | 5/9 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1590 m | 3/18 °C | 2/16 °C | 3/19 °C | 3/21 °C | 6/21 °C | 6/19 °C | 5/9 °C |
| Dal 1010 m | 7/21 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 7/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
vr | 8/14 °C | 9/16 °C |
za | 7/16 °C | 8/18 °C |
zo | 8/15 °C | 9/17 °C |
ma | 8/15 °C | 9/17 °C |
di | 10/16 °C | 11/18 °C |
wo | 9/15 °C | 10/17 °C |
do | 9/15 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1000 m | 8/14 °C | 7/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C | 10/16 °C | 9/15 °C | 9/15 °C |
| Dal 540 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1210 m | Dal 543 m |
|---|---|---|
vr | 6/13 °C | 9/17 °C |
za | 5/15 °C | 8/19 °C |
zo | 6/14 °C | 9/18 °C |
ma | 6/14 °C | 9/18 °C |
di | 8/15 °C | 11/19 °C |
wo | 7/14 °C | 10/18 °C |
do | 7/14 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1210 m | 6/13 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Dal 543 m | 9/17 °C | 8/19 °C | 9/18 °C | 9/18 °C | 11/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
vr | 6/15 °C | 9/21 °C |
za | 7/17 °C | 7/21 °C |
zo | 8/19 °C | 8/26 °C |
ma | 10/21 °C | 10/26 °C |
di | 13/21 °C | 13/27 °C |
wo | 10/18 °C | 13/20 °C |
do | 9/12 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1220 m | 6/15 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/21 °C | 13/21 °C | 10/18 °C | 9/12 °C |
| Dal 850 m | 9/21 °C | 7/21 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 13/27 °C | 13/20 °C | 10/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1206 m | Dal 769 m |
|---|---|---|
vr | 6/20 °C | 8/22 °C |
za | 5/18 °C | 7/20 °C |
zo | 6/21 °C | 8/23 °C |
ma | 6/23 °C | 8/25 °C |
di | 9/23 °C | 11/25 °C |
wo | 9/21 °C | 11/23 °C |
do | 8/11 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1206 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Dal 769 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
vr | 8/22 °C | 9/22 °C |
za | 7/20 °C | 8/20 °C |
zo | 8/23 °C | 9/23 °C |
ma | 8/25 °C | 9/25 °C |
di | 11/25 °C | 12/25 °C |
wo | 11/23 °C | 12/23 °C |
do | 10/13 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1030 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Dal 700 m | 9/22 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 12/25 °C | 12/23 °C | 11/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
vr | 3/18 °C | 8/23 °C |
za | 2/16 °C | 7/21 °C |
zo | 3/19 °C | 8/24 °C |
ma | 3/21 °C | 8/26 °C |
di | 6/21 °C | 11/26 °C |
wo | 6/19 °C | 11/24 °C |
do | 5/9 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1820 m | 3/18 °C | 2/16 °C | 3/19 °C | 3/21 °C | 6/21 °C | 6/19 °C | 5/9 °C |
| Dal 920 m | 8/23 °C | 7/21 °C | 8/24 °C | 8/26 °C | 11/26 °C | 11/24 °C | 10/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1324 m | Dal 658 m |
|---|---|---|
vr | 4/11 °C | 7/15 °C |
za | 3/13 °C | 6/17 °C |
zo | 4/12 °C | 7/16 °C |
ma | 4/12 °C | 7/16 °C |
di | 6/13 °C | 9/17 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
do | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1324 m | 4/11 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 5/12 °C |
| Dal 658 m | 7/15 °C | 6/17 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 9/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 959 m | Dal 687 m |
|---|---|---|
vr | 7/21 °C | 9/23 °C |
za | 6/19 °C | 8/21 °C |
zo | 7/22 °C | 9/24 °C |
ma | 7/24 °C | 9/26 °C |
di | 10/24 °C | 12/26 °C |
wo | 10/22 °C | 12/24 °C |
do | 9/12 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 959 m | 7/21 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 7/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 9/12 °C |
| Dal 687 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1337 m | Dal 1026 m |
|---|---|---|
vr | 5/19 °C | 7/21 °C |
za | 4/17 °C | 6/19 °C |
zo | 5/20 °C | 7/22 °C |
ma | 5/22 °C | 7/24 °C |
di | 8/22 °C | 10/24 °C |
wo | 8/20 °C | 10/22 °C |
do | 7/10 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1337 m | 5/19 °C | 4/17 °C | 5/20 °C | 5/22 °C | 8/22 °C | 8/20 °C | 7/10 °C |
| Dal 1026 m | 7/21 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 7/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 9/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 212 m |
|---|---|---|
vr | 7/14 °C | 10/17 °C |
za | 6/16 °C | 9/19 °C |
zo | 7/15 °C | 10/18 °C |
ma | 7/15 °C | 10/18 °C |
di | 9/16 °C | 12/19 °C |
wo | 8/15 °C | 11/18 °C |
do | 8/15 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 550 m | 7/14 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 212 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 910 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
vr | 6/13 °C | 7/15 °C |
za | 5/15 °C | 6/17 °C |
zo | 6/14 °C | 7/16 °C |
ma | 6/14 °C | 7/16 °C |
di | 8/15 °C | 9/17 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 910 m | 6/13 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C |
| Dal 700 m | 7/15 °C | 6/17 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 9/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1130 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
vr | 7/13 °C | 9/16 °C |
za | 6/15 °C | 8/18 °C |
zo | 7/14 °C | 9/17 °C |
ma | 7/14 °C | 9/17 °C |
di | 9/15 °C | 11/18 °C |
wo | 8/14 °C | 10/17 °C |
do | 8/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1130 m | 7/13 °C | 6/15 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 9/15 °C | 8/14 °C | 8/14 °C |
| Dal 580 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
vr | 9/21 °C | 11/24 °C |
za | 7/21 °C | 9/24 °C |
zo | 8/26 °C | 10/29 °C |
ma | 10/26 °C | 12/29 °C |
di | 13/27 °C | 15/30 °C |
wo | 13/20 °C | 15/23 °C |
do | 10/12 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1000 m | 9/21 °C | 7/21 °C | 8/26 °C | 10/26 °C | 13/27 °C | 13/20 °C | 10/12 °C |
| Dal 510 m | 11/24 °C | 9/24 °C | 10/29 °C | 12/29 °C | 15/30 °C | 15/23 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1055 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
vr | 7/14 °C | 10/17 °C |
za | 6/16 °C | 9/19 °C |
zo | 7/15 °C | 10/18 °C |
ma | 7/15 °C | 10/18 °C |
di | 9/16 °C | 12/19 °C |
wo | 8/15 °C | 11/18 °C |
do | 8/15 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1055 m | 7/14 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 8/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 340 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 766 m | Dal 392 m |
|---|---|---|
vr | 8/15 °C | 9/16 °C |
za | 7/17 °C | 8/18 °C |
zo | 8/16 °C | 9/17 °C |
ma | 8/16 °C | 9/17 °C |
di | 10/17 °C | 11/18 °C |
wo | 9/16 °C | 10/17 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 766 m | 8/15 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 9/16 °C |
| Dal 392 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1186 m | Dal 867 m |
|---|---|---|
vr | 7/21 °C | 9/23 °C |
za | 6/19 °C | 8/21 °C |
zo | 7/22 °C | 9/24 °C |
ma | 7/24 °C | 9/26 °C |
di | 10/24 °C | 12/26 °C |
wo | 10/22 °C | 12/24 °C |
do | 9/12 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1186 m | 7/21 °C | 6/19 °C | 7/22 °C | 7/24 °C | 10/24 °C | 10/22 °C | 9/12 °C |
| Dal 867 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1376 m | Dal 1112 m |
|---|---|---|
vr | 5/19 °C | 6/20 °C |
za | 4/17 °C | 5/18 °C |
zo | 5/20 °C | 6/21 °C |
ma | 5/22 °C | 6/23 °C |
di | 8/22 °C | 9/23 °C |
wo | 8/20 °C | 9/21 °C |
do | 7/10 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1376 m | 5/19 °C | 4/17 °C | 5/20 °C | 5/22 °C | 8/22 °C | 8/20 °C | 7/10 °C |
| Dal 1112 m | 6/20 °C | 5/18 °C | 6/21 °C | 6/23 °C | 9/23 °C | 9/21 °C | 8/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 511 m | Dal 247 m |
|---|---|---|
vr | 8/17 °C | 9/18 °C |
za | 7/19 °C | 8/20 °C |
zo | 8/18 °C | 9/19 °C |
ma | 8/18 °C | 9/19 °C |
di | 10/19 °C | 11/20 °C |
wo | 9/18 °C | 10/19 °C |
do | 9/18 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 511 m | 8/17 °C | 7/19 °C | 8/18 °C | 8/18 °C | 10/19 °C | 9/18 °C | 9/18 °C |
| Dal 247 m | 9/18 °C | 8/20 °C | 9/19 °C | 9/19 °C | 11/20 °C | 10/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 328 m | Dal 137 m |
|---|---|---|
vr | 9/17 °C | 10/18 °C |
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
zo | 9/18 °C | 10/19 °C |
ma | 9/18 °C | 10/19 °C |
di | 11/19 °C | 12/20 °C |
wo | 10/18 °C | 11/19 °C |
do | 10/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 328 m | 9/17 °C | 8/19 °C | 9/18 °C | 9/18 °C | 11/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 137 m | 10/18 °C | 9/20 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 871 m | Dal 598 m |
|---|---|---|
vr | 8/22 °C | 9/23 °C |
za | 7/20 °C | 8/21 °C |
zo | 8/23 °C | 9/24 °C |
ma | 8/25 °C | 9/26 °C |
di | 11/25 °C | 12/26 °C |
wo | 11/23 °C | 12/24 °C |
do | 10/13 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 871 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Dal 598 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 418 m | Dal 175 m |
|---|---|---|
vr | 9/16 °C | 10/18 °C |
za | 8/18 °C | 9/20 °C |
zo | 9/17 °C | 10/19 °C |
ma | 9/17 °C | 10/19 °C |
di | 11/18 °C | 12/20 °C |
wo | 10/17 °C | 11/19 °C |
do | 10/17 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 418 m | 9/16 °C | 8/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C | 11/18 °C | 10/17 °C | 10/17 °C |
| Dal 175 m | 10/18 °C | 9/20 °C | 10/19 °C | 10/19 °C | 12/20 °C | 11/19 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
vr | 5/12 °C | 8/16 °C |
za | 4/14 °C | 7/18 °C |
zo | 5/13 °C | 8/17 °C |
ma | 5/13 °C | 8/17 °C |
di | 7/14 °C | 10/18 °C |
wo | 6/13 °C | 9/17 °C |
do | 6/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1350 m | 5/12 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 6/13 °C | 6/13 °C |
| Dal 640 m | 8/16 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 448 m |
|---|---|---|
vr | 8/22 °C | 10/24 °C |
za | 7/20 °C | 9/22 °C |
zo | 8/23 °C | 10/25 °C |
ma | 8/25 °C | 10/27 °C |
di | 11/25 °C | 13/27 °C |
wo | 11/23 °C | 13/25 °C |
do | 10/13 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 950 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Dal 448 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 310 m | Dal 70 m |
|---|---|---|
vr | 9/17 °C | 11/19 °C |
za | 8/19 °C | 10/21 °C |
zo | 9/18 °C | 11/20 °C |
ma | 9/18 °C | 11/20 °C |
di | 11/19 °C | 13/21 °C |
wo | 10/18 °C | 12/20 °C |
do | 10/18 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 310 m | 9/17 °C | 8/19 °C | 9/18 °C | 9/18 °C | 11/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 70 m | 11/19 °C | 10/21 °C | 11/20 °C | 11/20 °C | 13/21 °C | 12/20 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 747 m | Dal 323 m |
|---|---|---|
vr | 8/15 °C | 10/17 °C |
za | 7/17 °C | 9/19 °C |
zo | 8/16 °C | 10/18 °C |
ma | 8/16 °C | 10/18 °C |
di | 10/17 °C | 12/19 °C |
wo | 9/16 °C | 11/18 °C |
do | 9/16 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 747 m | 8/15 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 9/16 °C |
| Dal 323 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
vr | 9/23 °C | 10/24 °C |
za | 8/21 °C | 9/22 °C |
zo | 9/24 °C | 10/25 °C |
ma | 9/26 °C | 10/27 °C |
di | 12/26 °C | 13/27 °C |
wo | 12/24 °C | 13/25 °C |
do | 11/14 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 700 m | 9/23 °C | 8/21 °C | 9/24 °C | 9/26 °C | 12/26 °C | 12/24 °C | 11/14 °C |
| Dal 530 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 727 m | Dal 260 m |
|---|---|---|
vr | 8/15 °C | 10/17 °C |
za | 7/17 °C | 9/19 °C |
zo | 8/16 °C | 10/18 °C |
ma | 8/16 °C | 10/18 °C |
di | 10/17 °C | 12/19 °C |
wo | 9/16 °C | 11/18 °C |
do | 9/16 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 727 m | 8/15 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/17 °C | 9/16 °C | 9/16 °C |
| Dal 260 m | 10/17 °C | 9/19 °C | 10/18 °C | 10/18 °C | 12/19 °C | 11/18 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 760 m | Dal 440 m |
|---|---|---|
vr | 9/22 °C | 10/24 °C |
za | 8/20 °C | 9/22 °C |
zo | 9/23 °C | 10/25 °C |
ma | 9/25 °C | 10/27 °C |
di | 12/25 °C | 13/27 °C |
wo | 12/23 °C | 13/25 °C |
do | 11/13 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 760 m | 9/22 °C | 8/20 °C | 9/23 °C | 9/25 °C | 12/25 °C | 12/23 °C | 11/13 °C |
| Dal 440 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 383 m | Dal 240 m |
|---|---|---|
vr | 10/25 °C | 11/26 °C |
za | 9/23 °C | 10/24 °C |
zo | 10/26 °C | 11/27 °C |
ma | 10/28 °C | 11/29 °C |
di | 13/28 °C | 14/29 °C |
wo | 13/26 °C | 14/27 °C |
do | 12/16 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 383 m | 10/25 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/28 °C | 13/28 °C | 13/26 °C | 12/16 °C |
| Dal 240 m | 11/26 °C | 10/24 °C | 11/27 °C | 11/29 °C | 14/29 °C | 14/27 °C | 13/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 469 m | Dal 115 m |
|---|---|---|
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
zo | 8/20 °C | 9/21 °C |
ma | 8/20 °C | 9/21 °C |
di | 10/18 °C | 11/19 °C |
wo | 6/18 °C | 7/19 °C |
do | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 469 m | 7/19 °C | 8/18 °C | 8/20 °C | 8/20 °C | 10/18 °C | 6/18 °C | 7/14 °C |
| Dal 115 m | 8/20 °C | 9/19 °C | 9/21 °C | 9/21 °C | 11/19 °C | 7/19 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 365 m | Dal 260 m |
|---|---|---|
vr | 9/24 °C | 10/25 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
zo | 9/25 °C | 10/26 °C |
ma | 9/27 °C | 10/28 °C |
di | 12/27 °C | 13/28 °C |
wo | 12/25 °C | 13/26 °C |
do | 11/15 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 365 m | 9/24 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 9/27 °C | 12/27 °C | 12/25 °C | 11/15 °C |
| Dal 260 m | 10/25 °C | 9/23 °C | 10/26 °C | 10/28 °C | 13/28 °C | 13/26 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1018 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
vr | 5/12 °C | 7/15 °C |
za | 4/14 °C | 6/17 °C |
zo | 5/13 °C | 7/16 °C |
ma | 5/13 °C | 7/16 °C |
di | 7/14 °C | 9/17 °C |
wo | 6/13 °C | 8/16 °C |
do | 6/13 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1018 m | 5/12 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 6/13 °C | 6/13 °C |
| Dal 650 m | 7/15 °C | 6/17 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 9/17 °C | 8/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 675 m | Dal 602 m |
|---|---|---|
vr | 7/22 °C | 8/22 °C |
za | 6/20 °C | 7/20 °C |
zo | 7/23 °C | 8/23 °C |
ma | 7/25 °C | 8/25 °C |
di | 10/25 °C | 11/25 °C |
wo | 10/23 °C | 11/23 °C |
do | 9/13 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 675 m | 7/22 °C | 6/20 °C | 7/23 °C | 7/25 °C | 10/25 °C | 10/23 °C | 9/13 °C |
| Dal 602 m | 8/22 °C | 7/20 °C | 8/23 °C | 8/25 °C | 11/25 °C | 11/23 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 761 m | Dal 516 m |
|---|---|---|
vr | 10/22 °C | 10/24 °C |
za | 8/22 °C | 9/22 °C |
zo | 9/25 °C | 10/25 °C |
ma | 10/27 °C | 10/27 °C |
di | 13/27 °C | 13/27 °C |
wo | 13/21 °C | 13/25 °C |
do | 11/13 °C | 12/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 761 m | 10/22 °C | 8/22 °C | 9/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/21 °C | 11/13 °C |
| Dal 516 m | 10/24 °C | 9/22 °C | 10/25 °C | 10/27 °C | 13/27 °C | 13/25 °C | 12/15 °C |
1-50 van 85 skigebieden


